Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam so izginili

Kam so izginili

Vesela sem, da so našli drug hobi in se posvečajo pomembnejšim stvarem.

Barca se ne oglasi več
Ena južna se občasno javi
Miles se ne oglasi več
Grda resnica je nedolgo nazaj morala eno mladenko k pameti spraviti
Khalo ne vem kdo je
Desi se občasno javi
Antilopa se normalno oglaša
Shogun …a to je tisti, ki stalno v Eno južno rine? No, če je to ta, se bo verjetno pojavil, ko se bo Južna;) :):):)

In potem bodo še bolj žalostni in nesrečni? 😉

In potem bodo še bolj žalostni in nesrečni? 😉
[/quote]

Ah, Tara (izredno lep nick imaš, zato pa vedno napišem Tara)
to pa sploh ni res. Sam se tudi v realnosti srečujem z osebami, ki imajo recimo navidezno malo motnje v duševnem razvoju (nepravilno delovanje žlez). Te osebe so v resnici krasne in treba je znati z njimi zelo lepo delati. Ves čas pa razmišljam, kako v teh osebah prebuditi pravilno delovanje žlez. (človek je superfantastično bitje z neverjetnimi sposobnostmi)

drug drugega programiramo

Obstajajo ljudje, ki se selijo od foruma do foruma in zjeb.jo vsak forum kjer se pojavijo. Stalno odpirajo ene in iste, nadležne teme, obračunavajo s stalnimi uporabniki na precej neprijeten način, blago rečeno.
Trenutno imajo tu abonma… zato se forum prazni


Jaz pa sem mislil, da so problem neki roboti, proti katerim se tako vehementno borimo z glupo recaptcho, ki jo moramo neroboti klikat v nedogled kot budale?
Čimveč klikov na glupe slikce na dan, odžene več nevidnih robotov stran!

A ne bi pogruntali recimo virtuality show… recimo kot za ta slepe?

Vedno pridejo drugi. Preveč filozofirate.


Jaz pa sem mislil, da so problem neki roboti, proti katerim se tako vehementno borimo z glupo recaptcho, ki jo moramo neroboti klikat v nedogled kot budale?
Čimveč klikov na glupe slikce na dan, odžene več nevidnih robotov stran!
[/quote]

Ja roboti so problem ja. MON ima ziher ene dvajset ljudi zaposlenih v štirih izmenah, ki sproti brišejo poste robotov, zato da jih uporabniki niti ne uspemo videt. Zato tudi brisanje tem, v boju proti robotom pade tudi kaka človeška tema, kolateralna škoda pač.

Namesto dvajset moderatorjev bi lahko imeli dva hekerja, ki bi robotom zataknili palico med zobnike in potem bi gledali kje se kaj pokadi.


🙂
Al pa isti z novo preobleko…. 😛

Mnogi se tudi naveličajo in preprosto gredo, ko je kritična masa preveč nadležna. Na koncu gredo še vsi tisti nadložni, ki so do konca zasr.li cel forum

A ne bi pogruntali recimo virtuality show… recimo kot za ta slepe?
[/quote]

Virtualna resničnost.

Trenutno sedim v dnevni sobi za računalnikom, na katerega tipkam, zraven imam v specialnem steklenem kozarcu še malo hladne kave, katero občasno glasno posrebam.
Z izbuljenimi očmi buljim v ekran, kjer je napisano… recimo kot za ta slepe?
Intenzivno razmišljam, kaj ste hoteli povedati. Vaše sporočilo oziroma vprašanje je izredno močno in da vsakemu misliti.

drug drugega programiramo


🙂
Al pa isti z novo preobleko…. 😛

Mnogi se tudi naveličajo in preprosto gredo, ko je kritična masa preveč nadležna. Na koncu gredo še vsi tisti nadložni, ki so do konca zasr.li cel forum
[/quote]

Samo mi se ne damo, to si pozabil omeniti ahahaha. Pa uni matjazko je skoz gor.


🙂
Al pa isti z novo preobleko…. 😛

Mnogi se tudi naveličajo in preprosto gredo, ko je kritična masa preveč nadležna. Na koncu gredo še vsi tisti nadložni, ki so do konca zasr.li cel forum
[/quote]

Jst mam oblekco. Pa odrasla sem vmes iz tečne mule v prijazno fejst babo :))) zdej sva oba “gosta”, pa ti ne morem privat povedat kero oblekco sm prej mela. Še spomnil bi se verjetno. Iz m/ž oddelka 🙂

Virtualna resničnost.

Trenutno sedim v dnevni sobi za računalnikom, na katerega tipkam, zraven imam v specialnem steklenem kozarcu še malo hladne kave, katero občasno glasno posrebam.
Z izbuljenimi očmi buljim v ekran, kjer je napisano… recimo kot za ta slepe?
Intenzivno razmišljam, kaj ste hoteli povedati. Vaše sporočilo oziroma vprašanje je izredno močno in da vsakemu misliti.
[/quote]

Misliš? Take, ki se še zamislijo, bi lahko prešteli na prste ene roke? A ne pomisliš ob tem tudi na karaoke za gluhe?

Misliš? Take, ki se še zamislijo, bi lahko prešteli na prste ene roke? A ne pomisliš ob tem tudi na karaoke za gluhe?
[/quote]

Vsekakor, vedno razmišljam o raznoraznih težavah, ki jih imajo ljudje in tudi kako odpraviti te težave. Vedno moram tudi napisati, da je človek bitje superfantastičnih sposobnosti. Trenutno imam gnile zobe, ampak ni nujno, da moram vedno imeti gnile zobe.

drug drugega programiramo

Vsekakor, vedno razmišljam o raznoraznih težavah, ki jih imajo ljudje in tudi kako odpraviti te težave. Vedno moram tudi napisati, da je človek bitje superfantastičnih sposobnosti. Trenutno imam gnile zobe, ampak ni nujno, da moram vedno imeti gnile zobe.
[/quote]

Zelo globoke misli ob tako mladi noči. Ob tem se spomnem na duo (one man band). En je bil gluh, ta drug pa slep. Pa pravi slepi – Ej, a že kej plešejo? Pa nato reče še gluhi – Ej, a že kej špilamo?

Zelo globoke misli ob tako mladi noči. Ob tem se spomnem na duo (one man band). En je bil gluh, ta drug pa slep. Pa pravi slepi – Ej, a že kej plešejo? Pa nato reče še gluhi – Ej, a že kej špilamo?
[/quote]

A veš, na tem forumu smo vsi gluhi pa slepi.
(matram se z vsakim uporabnikom posebej, da bi kdo kaj poštekal)

drug drugega programiramo

A veš, na tem forumu smo vsi gluhi pa slepi.
(matram se z vsakim uporabnikom posebej, da bi kdo kaj poštekal)
[/quote]Prej kot boš obupal glede tega, bolje bo za tvoje zdravje in za nas.
Preveč se trudiš, povečini smo prezabiti za tvoje superfantastične robotske fore 🙂

Jst mam oblekco. Pa odrasla sem vmes iz tečne mule v prijazno fejst babo :))) zdej sva oba “gosta”, pa ti ne morem privat povedat kero oblekco sm prej mela. Še spomnil bi se verjetno. Iz m/ž oddelka 🙂
[/quote]
Kako bi lahko pozabil? 🙂
Za vedno mi boš ostala v spominu…. 😉

Kdo pa ste vi. A ste marsovci?
[/quote]
Nedvomno so med nami tudi marsovci, danes ne moreš več vedet pri vseh teh robotih…

Kar drži, kar je napisano. Nekaj podobnega je bilo tu par let nazaj, a so forum takrat v nekaj urah za dan ali dva kompletno zaklenili, tu pa so pustili mrcvarjenje par dni, preden so z zamudo večino pobrisali.
[/quote]

Ne laži! Teme so bile sproti brisane, a so se nove stalno odpirale, ki so jih tudi brisali takoj po prijavi. Sem ti to že nekajkrat razložil in ne dojameš. Če ima tema več strani še ne pomeni, da je bila par dni odprta.
In zaključi že s to zgodbo (pogrom si očitno osvojil/a) in se premakni dalje.

Ne laži! Teme so bile sproti brisane, a so se nove stalno odpirale, ki so jih tudi brisali takoj po prijavi. Sem ti to že nekajkrat razložil in ne dojameš. Če ima tema več strani še ne pomeni, da je bila par dni odprta.
In zaključi že s to zgodbo (pogrom si očitno osvojil/a) in se premakni dalje.
[/quote]

Teme so bile odprte par dni, vem, ker sem sledila in klikala prijavo (in videla, da je že prijavljeno) in so še vedno bile. Vem, da to, da ima tema par strani, ne pomeni nujno, da je odprta dolgo časa, a večine niso brisali niti naslednji dan, kaj šele v par urah.

Teme so bile odprte par dni, vem, ker sem sledila in klikala prijavo (in videla, da je že prijavljeno) in so še vedno bile. Vem, da to, da ima tema par strani, ne pomeni nujno, da je odprta dolgo časa, a večine niso brisali niti naslednji dan, kaj šele v par urah.
[/quote]

Nalagaš in samo zdraho iščeš. Preboli.

izgubili so socialno podporo in morajo sedaj delati … brez neta ☺

New Report

Close