Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam so izginili

Kam so izginili

Čudna so pota gospodova.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nalagaš in samo zdraho iščeš. Preboli.
[/quote]

Zakaj bi iskala zdrahe? Dejstva so pač taka, da moderatorji in administratorji kdaj pošteno zaj*ebejo in zaradi tega nekateri pač odidejo.

Za Milesa, Barco in Grdo resnico mi je pa res žal, da ste jih pregnali.

grda resnica se bolj anonimno zdaj goni


Ampak resnično!

Škoda ne pišeš več, ker si inteligenten in sarkastičen. Žalostno je, ali pa smešno, da marsikdo tega sploh ne pošteka.


Ampak resnično!

Škoda ne pišeš več, ker si inteligenten in sarkastičen. Žalostno je, ali pa smešno, da marsikdo tega sploh ne pošteka.
[/quote]

In ker dostikrat pove bistvo, ni kaj dodati, enako menim za nekaj drugih forumašev/ic.

grda resnica se bolj anonimno zdaj goni
[/quote]
Goni? Ne razumem. Misliš piše anonimno?

Milesa in grde resnice ni nihče pregnal. Z Barco so pa res grdo naredili.


tisti, ki ne znajo pravi čas nehat, bolje, da niso na forumih.

Miles zagotovo še sodeluje in je eden od migetovčkov tukaj gor (MGTOW). Sem prepričana v to. Mogoče je dober človek, ni pa dober moški. Sem vesela za njegovo ženo, da se ga je osvobodila.

Paco Moralles sodeluje pod drugim nickom.
Barca se je po mojem sprostila pod črnim nickom in odgovarja v drugih temah, ne strokovnih.
Antilopa je prisotna pod svojim nickom.


tisti, ki ne znajo pravi čas nehat, bolje, da niso na forumih.
[/quote]
Dej to malo razloži.

So tukaj kar lepo vsi po vrsti. Vse sem jih pogruntal. Se jih da prepoznat po napisanem, razen Barce in Grde še nisem pogruntal ampak ju še bom.


Dej to malo razloži.
[/quote]

če si registriran in se čutiš poklican komentirat vsako temo, slej ko prej o sebi nehote poveš preveč in ljudje te v tej mali Sloveniji komot spoznajo.
Drugo pa je, da tile užaloščeni odhodniki enostavno niso znali nehat in so v kakšni temi zapenjali s sebi podobnimi bolniki do nezavesti. Če si kolikor toliko normalen hitro ugotoviš, da je včasih pametno prej odnehat in se ne bosti z ljudmi tipa polarc in podobnimi. Njih najbolj boli ignoranca.
Pa še tretja, če veliko pišeš, potem tudi veliko nakladaš. Slej ko prej se zapleteš v svoje izmišljotine, potem si pa na smrt užaljen, ko ima kdo eno celico spomina in te spomni, da si se prejšnji teden bistveno drugače predstavljal.

če si registriran in se čutiš poklican komentirat vsako temo, slej ko prej o sebi nehote poveš preveč in ljudje te v tej mali Sloveniji komot spoznajo.
Drugo pa je, da tile užaloščeni odhodniki enostavno niso znali nehat in so v kakšni temi zapenjali s sebi podobnimi bolniki do nezavesti. Če si kolikor toliko normalen hitro ugotoviš, da je včasih pametno prej odnehat in se ne bosti z ljudmi tipa polarc in podobnimi. Njih najbolj boli ignoranca.
Pa še tretja, če veliko pišeš, potem tudi veliko nakladaš. Slej ko prej se zapleteš v svoje izmišljotine, potem si pa na smrt užaljen, ko ima kdo eno celico spomina in te spomni, da si se prejšnji teden bistveno drugače predstavljal.
[/quote]

Sanja se mi ne, kaj pišeš in bledeš.
In tudi polarcu in podobnim je treba kdaj povedati, da niti pomotoma nimajo prav in da zdaj živimo v 21.stoletju in ne več v votlinah.

Sanja se mi ne, kaj pišeš in bledeš.
In tudi polarcu in podobnim je treba kdaj povedati, da niti pomotoma nimajo prav in da zdaj živimo v 21.stoletju in ne več v votlinah.
[/quote]

točno o tem govorim, te nisem takoj registrirala. Čau

če si registriran in se čutiš poklican komentirat vsako temo, slej ko prej o sebi nehote poveš preveč in ljudje te v tej mali Sloveniji komot spoznajo.
Drugo pa je, da tile užaloščeni odhodniki enostavno niso znali nehat in so v kakšni temi zapenjali s sebi podobnimi bolniki do nezavesti. Če si kolikor toliko normalen hitro ugotoviš, da je včasih pametno prej odnehat in se ne bosti z ljudmi tipa polarc in podobnimi. Njih najbolj boli ignoranca.
Pa še tretja, če veliko pišeš, potem tudi veliko nakladaš. Slej ko prej se zapleteš v svoje izmišljotine, potem si pa na smrt užaljen, ko ima kdo eno celico spomina in te spomni, da si se prejšnji teden bistveno drugače predstavljal.
[/quote]
Mene ni bilo nekaj časa, sem delala preko poletja. Kaj pa je bilo? Kdo se je s kom skregal? Meni je res čudno, da so vsi na enkrat izginili in to tisti, ki so veliko časa preživeli na forumu.
A to se je polarni skregal z njimi? Eh.. če so šli zaradi njega so pa res neumni.

Nikar ne tuhtajte preveč. Ker pol se zgodi, da te kdo poduri h komu, pa nisi ne ta oseba, še manj misliš z njegovo glavo.
In pol ne veš, a bi to vzel kot kompliment ali žalitev. Če se že ne rabiš z nikomer primerjati. Ker imaš svojo osebnost in ne od xy osebe.


Mene ni bilo nekaj časa, sem delala preko poletja. Kaj pa je bilo? Kdo se je s kom skregal? Meni je res čudno, da so vsi na enkrat izginili in to tisti, ki so veliko časa preživeli na forumu.
A to se je polarni skregal z njimi? Eh.. če so šli zaradi njega so pa res neumni.
[/quote]

Ne polarc, en drug si je registriral nov nick, bil oh in sploh šolan v tujini (kdor je pač nasedel) in je nekatere pregnal s tako nizkimi pisarijami, kot izredno redko kdaj vidiš.

Ne polarc, en drug si je registriral nov nick, bil oh in sploh šolan v tujini (kdor je pač nasedel) in je nekatere pregnal s tako nizkimi pisarijami, kot izredno redko kdaj vidiš.
[/quote]

Kaj so pa imeli? Zdaj sem pa res firbčna. Kdorkoli je to bil, je moral biti pa zelo dober gobcač, če mu je uspelo vse te ljudi pregnati sploh eno južno in grdo resnico, ker tema dvema se ni dalo zlahka stopiti na rep. Kater nik je pa imel, da se ga izognem. 🙂

Kaj so pa imeli? Zdaj sem pa res firbčna. Kdorkoli je to bil, je moral biti pa zelo dober gobcač, če mu je uspelo vse te ljudi pregnati sploh eno južno in grdo resnico, ker tema dvema se ni dalo zlahka stopiti na rep. Kater nik je pa imel, da se ga izognem. 🙂
[/quote]

Se s tem nickom ne pojavlja več, je svoje opravil 🙁 🙁 🙁

Kaj vam daje misliti, da s(-m-)o bili nekateri odgnani oz. pregnani od tu?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Se s tem nickom ne pojavlja več, je svoje opravil 🙁 🙁 🙁
[/quote]
A lahko kej več poveš? Zakaj so se skregali?
Sem čisto v šoku,da mu je uspelo pregnati vse te ljudi. To je moral biti pa ornk prepir.


A lahko kej več poveš? Zakaj so se skregali?
Sem čisto v šoku,da mu je uspelo pregnati vse te ljudi. To je moral biti pa ornk prepir.
[/quote]

Na tem forumu bodo ostale samo še gobezdavke, zaradi katerih se nima smisla več oglašati: Replika, Goldfish, MSOlivija in crna_vrtnica.

Sem ženska, tudi jaz rada klepetam, ampak kar je preveč, je pa preveč. Moreče je.


A lahko kej več poveš? Zakaj so se skregali?
Sem čisto v šoku,da mu je uspelo pregnati vse te ljudi. To je moral biti pa ornk prepir.
[/quote]

Odšokiraj se


A lahko kej več poveš? Zakaj so se skregali?
Sem čisto v šoku,da mu je uspelo pregnati vse te ljudi. To je moral biti pa ornk prepir.
[/quote]

Njihova mnenja niso bila enaka. Bilo pa prošlo;)

New Report

Close