Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kamagra

Kamagra

Jaz sem jo kupil na strani https://erekcija.net/ in sem bil zadovoljen. Ne bi si mislil da ima takšen učinek. Se pa splača probat vsekakor. Seks je daljsi pa se bolj samozavesten sem…

Sam sem kupil kamagra gel in gold. Gold tablete so res bomba. Gel tudi ampak me ni drzal tako močno. na tej strani sem narocil.. https://erekcija.net/

 

You should take Vigora tablet only as directed by your doctor as it is an oral tablet which can make men erect for a long time and you can enjoy sexual intercourse. You should not use the Vigora tablet more than 1 time in 24 hours as the effect of this tablet is seen for 4 to 6 hours.

Za vse ki želite kupiti Kamagra Gel Oral Jelly vol.1
Lahko naročite na email oz stevilko:

[email protected] 

071-274-273

Cena za 1 škatlo 10€, 6 škatel 50€ in 10 škatel 80€

Plačilo po povzetju. Za vec info pišite sms sporocilo ali mail. Lp

Kupila bi škatlo kamagre. Koliko je tega v škatli . Koliko je poštnina?

samo bodite pozorni, na netu se marsikaj ponuja in obljublja, je zadnjič moj kolega dobil gel v katerega je bilo vmešano sekundno lepilo- A SI LAHKO PREDTSALVJATE KAKŠEN JE ŠEL NA URGENCO??? in potem domov h ženi, ko so mu ostrgali timbeka 2 meseca je rabil, da se mu je kožica obnovila, žena pa ne spi več v isti sobi.

Preiskušeno👌👍

Ta gel se ne daje nanjga, ampak se ga oralno zauzije, tko da v tej tvoji zgodbi ni neki resnice..

Za vse ki želite kupiti Kamagra Gel Oral Jelly vol.1
Lahko naročite na email oz stevilko:

[email protected]

Cena za 1 škatlo 10€, 6 škatel 50€ in 10 škatel 80€

Plačilo po povzetju. Za vec info pisite na email. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Dorkam, 09.07.2018 ob 15:55

Imam eno vprašanje glede kamagre
Kdo že probal?
Obstaja v gelu… V tableti.. V šumeči tableti….
Kaj je najboljše?
In kaj bi se naredilo, če bi to pojedla ženska?
Vem, da obstaja tudi za ženske
Samo kaj se naredi ženski če vzame moško kamagro?
Hvalaaaaa

Jaz sem probal .odlična tableta samo ni treba cele ampak samo drobec.

Za vse ki želite Kamagra izdelke,
lahko naročite na email ali tel:

[email protected]
051470460

Cena za gele 1 škatla (7kom) 10€, 6 škatel 50€, 10 škatel 80€.
Osebni prevzem Lj ali po pošti.

Ljudje spucajte glavo,pa ne boste rabili nobene kamagre.Če ne morete sexat brez tablet pol je z vami nekaj hudo narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
bolno, 10.04.2023 ob 06:48

Ljudje spucajte glavo,pa ne boste rabili nobene kamagre.Če ne morete sexat brez tablet pol je z vami nekaj hudo narobe.

Kaj pa na stara leta?

Kamagra Malaysia is the best medicine to treat erectile dysfunction. To take it effectively. Always consult a doctor before starting any medication, as they can determine if Kamagra is suitable for you based on your medical history. Follow your doctor’s prescribed dosage instructions. Typically, a 50mg tablet is taken about 30-60 minutes before sexual activity. Large meals and excessive alcohol can delay the medication’s effectiveness. Plan your intimate activity to coincide with Kamagra’s peak effectiveness, which is usually within 4 hours after taking the pill.

Buy Kamagra Malaysia online

Sm probal…večina je samo za erekcijo..super kamagra pa delaaaaa…ma dve funkciji dvigne pa drži..se drug dan..pazite se ponaredkov…jaz sem dobil direktno..

Kako velik je ta drobec?

Meni je poslabšala naravno krepost. Škod denarja.

Preizkusil sem tri različne izdelke in slabše stanje kot pred zaužitjem. ?nekdo’ mi je poslal nekaj reklamnega, kar lahko pohvalim, a na trgu tega ni, ker je iz ZDA, kjer ni dovoljen izvoz. Naivci nasedejo reklami.

Iz kje si dobil

 

Odgovor na objavo uporabnika
Monitor, 13.10.2023 ob 00:11

Sm probal…večina je samo za erekcijo..super kamagra pa delaaaaa…ma dve funkciji dvigne pa drži..se drug dan..pazite se ponaredkov…jaz sem dobil direktno..

Kje si dobil direktno

New Report

Close