Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kamnik-Perovo

Kamnik-Perovo

Pozdravljeni vsi čakajoči na stanovanja v Kamniku, nekaj podobnih tem sem že zasledila, vendar je odziv bolj slab, ali je res tako malo prijavljenih na razpis Sklada za Kamnik, al pa že vsi iamte svoja stanovanja, hiše, buu.
Je še kdo?

jaz sem jih videla od blizu…mi nikakor niso všeč. kot samski dom s celicami. na videz so tako antipatična stanovanja, da me niti slučajno ne zamika. razgled je samo še na sosednja stanovanja in nikamor drugam.
aja, pa balkoni so na recept in v glavnem jih ni.
in vsi (mlade družine in pari, ki si ustvarjajo družino), ki poznajo problematiko kamniških vrtcev in visoko ceno oskrbe v njih ter vedo, da je na cesti do LJ ob konicah nepopisna gneča, jih tovrstna stanovanja ne zanimajo.
in tudi tu ne igra vlogo ZGOLJ (nizka) cena.

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

Zato boš pa večno v najemniškem stanovanju?

Nekje je treba začet! Če nimaš prijaznih (beri: bogatih) staršev lahko celo življenje samo sanjaš o hiški na hribu, obdano z zelenjem in bazenčkom…

Ja točno tako kot je Jazpa rekla,alo halo s pogledom na Lj.grad je cena 3000EUR na kvadrat.Nekje začneš,in če vse ustvariš sam,sama brez predhodnega zaledja staršev,je to še več vredno,no vsaj jaz tako mislim!

malo za intermezzo….nihče od nas nima bogatih staršev, od njih ne dobimo nič! zato smo zaenkrat podnajemniki in si želimo svoj dom, ki ga pa vsekakor ne bomo kupili samo zato, ker je poceni. stanovanja pa tudi ne kupiš za nekaj let, vsaj mi ne mislimo se selit na par let. vsak si izbere kar mu paše, zato pa je dovolj ponudbe in mislim, da to ne bi smel biti problem.
zgornji post je bil pisan subjektivno, ne rečem pa, da za koga to ni lepo.

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

Nizka cena (v navednicah, ker je baje sklad zvišal ceno) ni opravičilo za tako neokusno gradnjo, kot so tisti skladovi bloki.

Ma briga te zunanjost, glavno je da prideš na svoje,ma ste pametne!

Meni pa sploh niso slabi, želim si bivati v njih,samo itak imam zelo malo možnosti.

LiluLaj, ma kdo je pameten? mar ne smemo izraziti svojega mnenja? če ti je pa tako vseeno, kje živiš, samo da imaš svoje, si pa kupi hišo v Prekmurju ali Prlekiji. boš videla, da za ceno stanovanja v kamniku tam dobiš že graščino.
nisem imela pa nobenega slabega namena…sem pač pisala o dejstvih in lastnem mnenju.

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

Se opravičujem,če sem vas Žabica kakorkoli prizadela,ni bilo namenoma, lep dan

je že uredu :-)) tut jaz se nisem hotela kregati. se opravičujem tut z moje strani.
sicer se pa tikamo na forumu, a ne? me ni treba vikati :-))

lp

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

New Report

Close