Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kapo dol punci, ki se je zoperstavila lažnivemu in nezakonotosti nošenja mask in dobila sodbo

Kapo dol punci, ki se je zoperstavila lažnivemu in nezakonotosti nošenja mask in dobila sodbo

Jaz bi sedaj stožil še ves državni vrh z janšatom na čelu. Škoda ker si nisem spravil zadev in jih posnipal, tudi na tujih mnogih eminenthih straneh je bilo v začetku epidemije glasno napisano, da maska skoraj ne nuca nič IN DA NI PRIPOROČLJIVA ZA MNOŽIČNO UPORABO, kmalu zatem, ko so strici iz ozadja in plandeminki pritisnili na cel svet so seveda obrnili ploščo in lagali ravno obratno. Študije so že davno pokazale , to je bilo celo na pop tv, da če si z masko v istem prosturu z okuženim, da se boš kljub temu okužil, če se boš v roku cirka ure ali dveh. Jaz nikogar ne pozivam naj ne nosi maske, tudi sam jo nosim, mislim si, da nekaj že nuca, zagotovo pa ne tako kot nam govorijo neki lažnivi določeni podkupljeni vrli doktori. In meni je prav, da jo morate nositi in da mi ne kašljate v obraz. To bi morale inšpekcije urediti že v času grip. Nihče me ne bo prepričal in to lahko tudi sodno dokažem, da ta maska nikoli in ne nuca 100 procent , 100 procentne so samo vojaške maske JLA nato in ostale, ki ti z gumo zadihta obraz, da niti en mikrogram plina ne gre mimo ogljenega filtra. Sem bil v vojski bom že vedel. Lažnivec janez to ve vendar iz določenih razlogov sodeluje v plandemiji. Če temu ne bi bilo tako bi HBHO zaščita kemijska in biološka vojašna zaščita imela kirurške cunjice ali celo tiste iz servietov. Pridite k meni vam vržem iperit ali bojni strup ke v faco, boš videl kak hitr se boš zadihal s tisto ffp’ 2 maskico.Crkneš v 30 ih sekundah podkupljenc lažnivi pokvarjeni.

Punca? Pa kapo dol?
Daj, no, ena sončica s pravno podkovanimi starši. Če so pravila, jih je treba spoštovati. Če si v avtobusu moral imeti masko (zaradi preprečevanja širjenja bolezni), si jo pač imel. Ali pa se nisi peljal. Samo ena naduta pubertetnica, ki je že celo življenje navajena, da je po njenem, si je omislila, da zanjo pa pravila ne veljajo. In je zablestela v vsej svoji razvajenosti. Da se je zoperstavila, praviš? Daj no, odrasti. Kot sem rekla, naduta, razvajena sončica. Da je pa sodnik tako razsodil, je pa jasno. Prijatelj starih.

… saj je en sodnik tudi razsodil, da preskakovanje vrst v zdravstvu za tiste, ki so za to dobili denar, ni kaznivo. Samo za enega od tistih, ki so podkupovali, je bilo kaznivo. Tudi Kangler naj ne bi storil nič narobe, pravi še en sodnik. Ja, pa en milijon različnih plačanih funkcij enemu javnemu uslužbencu tudi ni težava… žvižgači da so problem, pravijo sodniki, ne korupcija politikov in goljufije, itak… bog ne daj, da bi kdo od nas, slehernikov, podvomil v sodnika in njegove sodbe, vsi v luft… neodvisno sodstvo my ass… pravico doseže tisti, ki si jo lahko plača. Sodniku direktno v žep, pa boš sodbo dobil… Smo videli, kako je en sodnik reagiral, ko je varnostnik svoje delo opravljal…

In tale pubertetnica bo še daleč prilezla. Preko sodnikov. Ali politikov. Ali direktorjev. Začela je dobro.
Ti pa iperit v faco meči. Pa pazi, da ga boš vrgel sleherniku. Sodnik ti bo vrgel tri nazaj. Pa tale sončica tudi…

Hehe, kapo dol, ves drzavni vrh z dezurno defektoliginjo je peljala scat….pravniki c drzavnih dlubah pa tudi….vrnite kupljene diplome v pristino

Pravila morajo biti zakonsko podprta, zakon pa znanstveno dokazan. Drugače je le gola budalaština.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close