Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Karantena na Hrvaškem

Karantena na Hrvaškem

Vsi, ki bodo na Hrvaško pripotovali z območij žarišč okužbe, bodo šli za 14 dni v karanteno.

Bravo Hrvaška!

Se mi zdi, da Hrvatje prav tekmujejo z nami, kdo bo imel strožje ukrepe.

Ker je Italija zdaj razglašena za v celoti okuženo območje, to v praksi pomeni zaprto mejo za Italijane.

Italija je opozarjala Italijane, naj ne hodijo v Rusijo, ker bo karantena na njihove stroške, na Hrvaškem pa je na stroške Hrvaške najbrž.

Kolikor sem jaz včeraj spremljajla Hrvate je bilo rečeno: Predsjednik Stožera civilne zaštite Davor Božinović rekao je u ponedjeljak da će strani državljani koji ulaze u Hrvatsku iz žarišta zaraze biti u obveznoj karanteni 14 dana, a hrvatski državljani će dobiti rješenje za samoizolaciju.

Me pa zanima kako bo samoizolacija izgledala v praksi, predvsem pri avtoprevoznikih.

Bravo, tako je treba delat. Mogoče imajo zato tudi zelo malo okuženih.

Obvezna karantena bo tudi z Slovence.
In to zelo hitro če se v Sloveniji končno ne začne testirat in delovat s ciljem zmanševanja širitve korona virusa.

Bravo, tako je treba delat. Mogoče imajo zato tudi zelo malo okuženih.
[/quote]

Kakršni koli so, tukaj so pokazali, da se dobro znajdejo v tej situaciji. Bravo.

Res je tako.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ja seveda … NOT
Hrvati delajo po lastni pameti in presoji in so veliko bolje pripravljeni kot mi.

Ja seveda … NOT
Hrvati delajo po lastni pameti in presoji in so veliko bolje pripravljeni kot mi.
[/quote]

Bolje so pripravljeni, usposobljeni. Skrbijo za svoje državljane.

New Report

Close