Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katarina nad Lj-km. turizem

Katarina nad Lj-km. turizem

Oj!

A kdo ve, a je na Katarini kak kmečki turizem, kamor bi šli lahko v nedeljo na kosilo? Pa da je primerno (beri nezakajeno) za dva majhna čmrlja (4 leta in 3 mesece).
Če ima kdo kako telefonsko, bi bilo pa sploh super.
Hvala!!!

Ajs

Torej, na Katarini je gostilna Dobnikar. Hrana dobra, vendar draga. Ven pa prideš nadišavljen, kot bi se valjal po kuhinji.

Domačija Na Vihri z dobro domačo hrano. Za sladico pa vroče višnje s sladoledom. Njamzi! 🙂
Priporočam rezervacije, sploh ob nedeljah, ker je vedno nabito polno. 01/361-36-58

Aussie – HVALA! To sem rabila. Če si tako dobra, bi te pa še prosila, če mi napišeš, kako pridemo do tja.

Ajs

Greš mimo Dobrove, v smeri proti Polhovemu Gradcu. Pelješ se mimo nekaj vasi (Šujica, Gabrje,…). Pred vasjo Hrastenice bo na desno odcep za Belo in Osredek. Nekaj časa se pelješ čez gozd (cesta je ozka) in prispeš na Katarino. Na levi je gostilna Dobnikar (z balinplacom). Ti se pelješ še naprej in ko prispeš do treh cest, se zapodiš v sredinsko navzgor in greš mimo Vaške krčme. Malo naprej boš videla kapelico, za katero zaviješ levo in po nekaj metrih ste Na Vihri. :))
Ko boste gor, pobožajte še njihovega psa – kraškega ovčarja Lema, strašno prijaznega kužona. 🙂
P.S.: Delajo pa samo vikende (od petka do nedelje).

… pa upam, da se boste obnašali kot gostje in da bomo tudi domačini imeli vikend, ko se bomo lahko odpočili.

Prav zaradi vseh ljubljančanov, ki se na poti na Katarino in na Katarini obnašajo kot ne vem kaj, mi domačini komaj čakamo, da bo ponedeljek in da bomo imeli spet mir….

Greš pa lahko tudi skozi Medvode, potem pa po stari cesti proti Šk. Loka in na začetku vasi Sora zaviješ levo proti Katarini. So smerokazi.

New Report

Close