Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera banka je najugodnejša ?

Katera banka je najugodnejša ?

Odpiram novo podjetje, katera banka je naugodnejša, gre za poslovni račun, kot vidim bi vsi od vsakega plačila vzeli 1€, pa kaj jim je, mar denar serjemo,  staro imam na DBS tam je vodenje 6,20€ in vsak  nalog 0,45e, kljub temu se nabere preko 20 na poslovnem računu,pa še osebni, saj se človek sploh ne zaveda kako te skubijo…

Gledam v večini imajo banke kar 10 do 15 € za vodenje računa, pa nalogi pa prilivi, kaj so nori , to je tik tak 50 e samo za banko…

Kar sem uspel pregledati je trenutno Lon premijum še najboljša izbira, me pa skrbi kaj bo s to banko, lastnik Kitajc, pa finančne težave ima…

Vsi pametni nasveti so dobrodošli.

NLB že ne , ker…https://www.nlb.si/poslovni-racun?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIz9aziZCVhQMVxqiDBx2TLwM0EAAYASAAEgKnG_D_BwE

 

Imam s.p. in sem osebno-poslovni račun odprla na NLB.

Nimam elektronskega bancništva, ker ga lahko koristim kar od osebnega Klika, saj imam tudi osebni račun pri njih.

Stroški vodenja tik pod 4€, provizija 0,40€.

In Klik tudi zdajle normalno deluje, ker sem prav šla gledati, kako imam provizijo in mesečne stroške na osebno-poslovnem računu.

Hvala preverim jutri v svoji enoti, sicer mi je sine rekel danes pri kosilu da ima kolegov foter tam račun…

Napisala sem tarife, ki jih imam kot s.p., ne poznam pa tarif za poslovni račun za d.o.o.

Najbrž ni razlik, vsaj zasledil jih nisem.

 

Lastnik LON–a ni noben “Kitajc”…en delček sem tudi jaz.

Belgijska banka WISE. Nobenih težav, nobenih stroškov vodenja računa. Komot odpreš račun na tuji banki, prijaviš pa itak na FURS.

New Report

Close