Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je na slabšem?

Katera je na slabšem?

Ne vem, ali jo je varal. Iz njenega pisanja pač ni razumeti, da bi jo. Iz njenega pisanja gre razumeti zgolj, da ga je imela za svojo lastnino in da se je dajal dol z drugo. Da bi jo varal ni dala vedeti. Celo nasprotno, iz napisanega gre sklepati, da ji je bil precej predan.

Vztrajaj! .

Ojej, kakšna razlaga! Kot bi jo kužek na repu prinesel!😄😄 A da bi tak dedec svoj zakon “reševal” raje v odkritosrčnem pogovoru s svojo ženo, namesto s kur.banjem, a to mu pa ne pride na misel?
Najbrž ne, je preveč pošteno in njegovemu mednožju manj zanimivo…😄
[/quote]:)))) najboljši komentar v aprilu

Ojej, kakšna razlaga! Kot bi jo kužek na repu prinesel!😄😄 A da bi tak dedec svoj zakon “reševal” raje v odkritosrčnem pogovoru s svojo ženo, namesto s kur.banjem, a to mu pa ne pride na misel?
Najbrž ne, je preveč pošteno in njegovemu mednožju manj zanimivo…😄
[/quote]

Nehajte se smešit no. Samo poglej, kako se tema razvija. Pametne ste do sto. Ne slišite in ne vidite ničesar. In s takimi naj bi se človek kaj dogovoril? Daj ga no lomit… Kot bi govoril steni.

Vztrajaj! .

Jaz zelo dobro razumem razliko, vendar ne na način, da ju – kot ti – delim po spolu: gorečnost (strast) je moška, čustva pa pretežno ženska zadeva. Jaz oboje priznavam obema spoloma. Razmerje med obema je stvar posameznika/-ice, ne glede na spol.

Moj point je drugje: tebi samo tvoja gorečnost ne bo dovolj, da bi dobil čustveno toplo žensko – takšno, kot misliš, da bi bila ustrezna zate. Ker te ne bo opazila, saj bo iskala drugačnega moškega. In samo ženska, ki ima v sebi gorečnost, jo bo znala prepoznati v moškem in bo takega tudi iskala. In če ima oboje, bo iskala moškega, ki ima oboje (ne pa nujno v enakem razmerju).

Lahko pa tvoje besede povzamemo tudi tako: ker tebi manjka čustvenosti (nikakor ne vsem moškim), poskušaš ženskam odvzeti gorečnost. Ker potem imata kaj za izmenjati. Ampak kot rečeno, to se izide samo v matematiki in ekonomiji, ne v libidinalno-emocionalnih odnosih.

Ne vem, ali jo je varal. Iz njenega pisanja pač ni razumeti, da bi jo. Iz njenega pisanja gre razumeti zgolj, da ga je imela za svojo lastnino in da se je dajal dol z drugo. Da bi jo varal ni dala vedeti. Celo nasprotno, iz napisanega gre sklepati, da ji je bil precej predan.
[/quote]

🥴 resno IDesi? A ti sploh sam razumeš kaj pišeš? Prepričana sem, da trezen česa takega ne bi zmogel spackati skupaj.

Preberi si uvodni post še 1x. Potem pa zgoraj odebeljene (tvoje) besede…

Kaj je ženske?! Kaj ni jasno?!

Marsikdo se je pripravljen žrtvovat. A se zavedate, kako je grozno trpeti ob ljubici, vso to logistiko spravit skupaj, pa čas, pa pazit na ženino brskanje po telefonu in se še izgovarjat zakaj imate toliko klicev ob čudnih urah. Saj ste nemogoče!

Ko pa se dec ful potrudi da reši zakon in ima istočasno več ljubic, pa vam zopet ni ok!
Nehvaležnice!

Jaz zelo dobro razumem razliko, vendar ne na način, da ju – kot ti – delim po spolu: gorečnost (strast) je moška, čustva pa pretežno ženska zadeva. Jaz oboje priznavam obema spoloma. Razmerje med obema je stvar posameznika/-ice, ne glede na spol.

Moj point je drugje: tebi samo tvoja gorečnost ne bo dovolj, da bi dobil čustveno toplo žensko – takšno, kot misliš, da bi bila ustrezna zate. Ker te ne bo opazila, saj bo iskala drugačnega moškega. In samo ženska, ki ima v sebi gorečnost, jo bo znala prepoznati v moškem in bo takega tudi iskala. In če ima oboje, bo iskala moškega, ki ima oboje (ne pa nujno v enakem razmerju).

Lahko pa tvoje besede povzamemo tudi tako: ker tebi manjka čustvenosti (nikakor ne vsem moškim), poskušaš ženskam odvzeti gorečnost. Ker potem imata kaj za izmenjati. Ampak kot rečeno, to se izide samo v matematiki in ekonomiji, ne v libidinalno-emocionalnih odnosih.
[/quote]

Tole, z vsem dolžnim spoštovanjem, mislim, da je zelo napačno. Partnerja naj bi se dopolnjevala. V smislu jing-janga, če se tako izrazim. Ona dominira v tistem, kjer sem jaz šibkejši in obratno.

Ženske so načeloma bolj čustvene (bolj izpostavljene hormonskim vplivom) zaradi narave/biologije: biti mati. Previdnost in klepetavost v službi zaščite potomcev pred plenilci. Široko opazovanje v enakem kontekstu… Teh malih razlik je polno. Moški so načeloma bolj gorečni (entuziasti), kar je potrebno za lov in ostale bolj rizične dejavnosti

Iskanje “podaljška sebe” oz. “svoje zrcalne slike (lastnosti)” bi bilo precej narcisistično (nezdravo). in ravno to se da čutiti v tej temi. Namesto spoštovanja raznolikosti (in dopolnjevanja) zagovarjanje “zrcalne slike”.

Vztrajaj! .

Jaz ne uživam opojnih substanc (razen kofeina in nikotina). 🙂

Ne pišem iz stališča razuma. Pišem iz stališča pretežno moškega dojemanja sveta, ki ni verbalno ampak slikovno. Besede niso ravno pravo orodje za izražanje “duše”.

Vztrajaj! .

Tole, z vsem dolžnim spoštovanjem, mislim, da je zelo napačno. Partnerja naj bi se dopolnjevala. V smislu jing-janga, če se tako izrazim. Ona dominira v tistem, kjer sem jaz šibkejši in obratno.

Ženske so načeloma bolj čustvene (bolj izpostavljene hormonskim vplivom) zaradi narave/biologije: biti mati. Previdnost in klepetavost v službi zaščite potomcev pred plenilci. Široko opazovanje v enakem kontekstu… Teh malih razlik je polno. Moški so načeloma bolj gorečni (entuziasti), kar je potrebno za lov in ostale bolj rizične dejavnosti

Iskanje “podaljška sebe” oz. “svoje zrcalne slike (lastnosti)” bi bilo precej narcisistično (nezdravo). in ravno to se da čutiti v tej temi. Namesto spoštovanja raznolikosti (in dopolnjevanja) zagovarjanje “zrcalne slike”.
[/quote]

P.S.: Se pa strinjam, kot sem zapisal, da so besede sila štoraste pri opisovanju čustev in simbolov… kot sam rad rečem: besede so tu, da nas naredijo videti neumne.

Vztrajaj! .

Jaz ne uživam opojnih substanc (razen kofeina in nikotina). 🙂

Ne pišem iz stališča razuma. Pišem iz stališča pretežno moškega dojemanja sveta, ki ni verbalno ampak slikovno. Besede niso ravno pravo orodje za izražanje “duše”.
[/quote]

Malo te zafrkavam, ampak res izpade kot da nisi prebral teme.

Zadnji stavek pa ti je ratal 🙂

Enkrat se mi je izmuznilo. Sicer uporabljam besedno zvezo skok čez plot in tega ne inačim s prevaro. Ker ni nujno. Lahko da je, a ne nujno. In iz njenega pisanja sklepam, da je bila slepa za vse signale in zato ni bila prevarana, temveč se je zgodilo neizogibno.

Vztrajaj! .

Enkrat se mi je izmuznilo. Sicer uporabljam besedno zvezo skok čez plot in tega ne inačim s prevaro. Ker ni nujno. Lahko da je, a ne nujno. In iz njenega pisanja sklepam, da je bila slepa za vse signale in zato ni bila prevarana, temveč se je zgodilo neizogibno.
[/quote]

Skok čez plot ni prevara?? In kaj je po tvoje potem prevara?

Krivdo vališ na prevarano, ne pa na varajočega. Res te ne razumem.

Ne nujno. Kot pravim… Iz njenega pisanja veje narcisoidnost. Ona je organizatorka zakona, kot je sama zapisala in ne ljubeča življenska sopotnica. Ni nihče opazil, kako hladen je njen zapis (zapis ženske, ki naj bi načeloma bile bolj čustvene) v delu, kjer opisuje zakon in kako čustven (sovražen) je zadnji del besedila?

Sedaj pa ti meni povej… Ali je skok čez plot prevara nekoga, ki zase misli, da je njegova božanska pravica organizirati zakon (beri: življenje drugega)?

Dajte malo vključit predstave, no… Malo življenja, čustev… Sočutja… :-)))

Vztrajaj! .

Ne nujno. Kot pravim… Iz njenega pisanja veje narcisoidnost. Ona je organizatorka zakona, kot je sama zapisala in ne ljubeča življenska sopotnica. Ni nihče opazil, kako hladen je njen zapis (zapis ženske, ki naj bi načeloma bile bolj čustvene) v delu, kjer opisuje zakon in kako čustven (sovražen) je zadnji del besedila?

Sedaj pa ti meni povej… Ali je skok čez plot prevara nekoga, ki zase misli, da je njegova božanska pravica organizirati zakon (beri: življenje drugega)?

Dajte malo vključit predstave, no… Malo življenja, čustev… Sočutja… :-)))
[/quote]
Tako ti bom rekla.. tudi če bi bila Hitler osebno, je tisto kar narediš TI, to kar si, kar te definira. Mene nikoli noben partner z nobenim svojim dejanjem ali nedejanjem ne bi mogel potisniti drugemu v objem, kaj šele v posteljo. Zato ker se cenim in spoštujem in “to” nisem jaz in nikoli ne bom. Bom naredila sto drugih neumnosti, sem svetlobna leta od popolnosti in nikoli ne bom top trofy wife, a če in ko bi kdaj začutila, da zadeve ne gredo po pravi poti, bi zakon/zvezo zaključila. Pa vsak svoji sreči naproti. Varanje ni rešitev za nič in za nikogar.

Da ti ženska organizira življenje oz sploh 1 odločitev sprejme namesto tebe je zelo zaskrbljujoče. Iz zapisa avtorice veje marsikaj, predvsem veliko razočaranje, ki bo s časom minilo. Njen zapis se lahko bere z veliko rezervo, ker ga piše očitno v stanju šoka


Tako ti bom rekla.. tudi če bi bila Hitler osebno, je tisto kar narediš TI, to kar si, kar te definira. Mene nikoli noben partner z nobenim svojim dejanjem ali nedejanjem ne bi mogel potisniti drugemu v objem, kaj šele v posteljo. Zato ker se cenim in spoštujem in “to” nisem jaz in nikoli ne bom. Bom naredila sto drugih neumnosti, sem svetlobna leta od popolnosti in nikoli ne bom top trofy wife, a če in ko bi kdaj začutila, da zadeve ne gredo po pravi poti, bi zakon/zvezo zaključila. Pa vsak svoji sreči naproti. Varanje ni rešitev za nič in za nikogar.

Da ti ženska organizira življenje oz sploh 1 odločitev sprejme namesto tebe je zelo zaskrbljujoče. Iz zapisa avtorice veje marsikaj, predvsem veliko razočaranje, ki bo s časom minilo. Njen zapis se lahko bere z veliko rezervo, ker ga piše očitno v stanju šoka
[/quote]

Spolnost moški in ženske dojemamo drugače. Spolno občevanje poteka na ravni simbolike (moški) in čustev (ženske). Zato verjamem, da ti ne boš. Ker je to dokaj predvidljivo. Kot je predvidljivo, da moški bo. ker je to za moškega nekakšen obred.

Hec je v tem, da se ženske postavite v vlogo: čustveno zrel moški tega ne bo storil. Kar je povsem napačno, povsem žensko izhodišče. pravilno je: spolno zrel moški to bo storil, kakor hitro bo plamen entuzijazma začel usihati. Vprašanje je zgolj katera bo tista, ki bo “naložila na ogenj”.

Vztrajaj! .

Spolnost moški in ženske dojemamo drugače. Spolno občevanje poteka na ravni simbolike (moški) in čustev (ženske). Zato verjamem, da ti ne boš. Ker je to dokaj predvidljivo. Kot je predvidljivo, da moški bo. ker je to za moškega nekakšen obred.

Hec je v tem, da se ženske postavite v vlogo: čustveno zrel moški tega ne bo storil. Kar je povsem napačno, povsem žensko izhodišče. pravilno je: spolno zrel moški to bo storil, kakor hitro bo plamen entuzijazma začel usihati. Vprašanje je zgolj katera bo tista, ki bo “naložila na ogenj”.
[/quote]Prva ulična cipa, ki ti bo dovolila. Tako, da to ni noben plamen ampak ku.rbarija.

Kaj pa tebi ni jasno? Tule sodiš katera od dveh neumnic je na slabšem medtem, ko ga tip v dve hkrati namaka in uživa?? Kaj pa vem katera, pomojem mnenju obe. Žena, ker je prevarana za hrbtom, ljubica pa halo a si ni sposobna najti samskega dedca in le kaj jo vodi v to da ji je dovolj da jo poriva en oddan? Čista sreča in zadovoljstvo sigurno ne. Na slabšem je pomojem ostal potem tip. Brez ljubice in brez žene, pa še brez otroka. Je pa vprašanje če je tudi iz njegovega stališča temu tako. Lahko pa da je presrečen ker se je znebil obeh bab naenkrat pa še froca. Sreča je zelo relativen pojem in vsak jo vidi drugače. Kdo je tu potegnil najslabšo? Bom rekla da edino popolnoma nič kriv otrok! Ena kurva, en kurvir in prevarana in naivna žena – nastradajo vedno otroci.

Ljubica:

1) v večini primerov upa, da bo nadomestila ženo
2) ČE sploh kdaj nadomesti ženo, se vedno najde na obzorju nova ljubica

itd. itd.

ma ja čudna zgodba…, ljubica v moža od avtorice ni zaljubljena, je pa šokirana, ko zve, da je od tipa žena, avtorica noseča in prekine sceno z možem od avtorice… Vseeno čez nekaj časa Nataša pove ženi od ljubimca, avtorici, da je tipu ljubica, kar ženo šokira…
Torej, Nataša je bila očitno prizadeta, da je ljubimec napumpal ženo.., verjetno ji je lagal, da se doma nič več ne kreše z ženo, čeprav ji je tip mimo je očitno bila zaljubljena v njega, to je zvedela takrat, ko je zvedela, da je žena noseča…., užaljenost. ponos, ker je pač mislila, da je ona na prvem mestu pri ljubimcu.
Na koncu avtorica vpraša, katera bi bila na slabšem…, če bi tako furali naprej, hehe… ta je dobra… Vse bi bilo isto, žena ne bi nič vedela saj se bi tip z njo kresal še vedno 2…3 krat na teden, tip in ljubica se bi kresala naprej po ustaljenem urniku, dokler si ljubica ne bi našla drugega tipa, tip pa novo ljubico, ko ga bi Nataša zapustila, pač preprost ritem življenja, da bolj ne more bit..

Za odnos, kakršen koli ta že je, sta sicer vedno odgovorna oba 2. Ampak nekdo, ki se zateka k varanju, je to zato, ker tak pač je, ne zaradi tega, ker mu drugi “pije življenjsko energijo” ali ne vem kak izgovor še…in je potem ta kao kriv za njegova dejanja. 1x varalica vedno varalica. V tem primeru ni na slabšem nobena…sta zmagovalki obe…ker sta se ga znebili.

Ppznam tipa ki ze od najstniskih let podre vse zivo babe nonstop lazijo za njim (je res lusten z izredno osvajalskim sarmerskim nastopom…pac rata mu) pa ima vmes zeno in 3 otroke. Ce ta zenska ne ve kaj se dogaja mora bit iber slepa. Ampak ko sta skupaj delujeta zaljubljeno ko je on sam na kaki zurki mimogrede izgine s kaksno kam.

Spolnost moški in ženske dojemamo drugače. Spolno občevanje poteka na ravni simbolike (moški) in čustev (ženske). Zato verjamem, da ti ne boš. Ker je to dokaj predvidljivo. Kot je predvidljivo, da moški bo. ker je to za moškega nekakšen obred.

Hec je v tem, da se ženske postavite v vlogo: čustveno zrel moški tega ne bo storil. Kar je povsem napačno, povsem žensko izhodišče. pravilno je: spolno zrel moški to bo storil, kakor hitro bo plamen entuzijazma začel usihati. Vprašanje je zgolj katera bo tista, ki bo “naložila na ogenj”.
[/quote]

Zakaj si se potem poročil? Saj bi kot samski lahko bolj pošteno skakal z usihajočega plamena na bolj goreči plamen…?

Ne verjamem, da so te tega starši naučili kot praviš. Dvomim, da bi mati bila navdušena nad tem tvojim razmišljanjem. A vsakemu kakor paše..

Spolnost moški in ženske dojemamo drugače. Spolno občevanje poteka na ravni simbolike (moški) in čustev (ženske). Zato verjamem, da ti ne boš. Ker je to dokaj predvidljivo. Kot je predvidljivo, da moški bo. ker je to za moškega nekakšen obred.

Hec je v tem, da se ženske postavite v vlogo: čustveno zrel moški tega ne bo storil. Kar je povsem napačno, povsem žensko izhodišče. pravilno je: spolno zrel moški to bo storil, kakor hitro bo plamen entuzijazma začel usihati. Vprašanje je zgolj katera bo tista, ki bo “naložila na ogenj”.
[/quote]

Zakaj si oropal banko.? Zelel sem malo akcije in predvsem denar.
Bi odgovarjal za svoja dejanja.?
Ne bi, nisem jaz kriv, ce mi banka ni hotela dati denarja, nic takega nisem naredil kar ni v moski naravi. Jaz sem si vzel kar mi pripada. Sem zato ropar.? Ne… kriva je banka ki stoji na vogalu s polno blagajno denarja, ki mi ga noče dat. No nekako tako gre tvoja razlaga o moških in ženskah. Vsi vemo, da je sel na koncu še vsak sedet, ki je oropal banko ampak samo če so ga ujeli.

Ha ha ha

Glede tega ne skrbi. Moških, kot sem jaz, MON-klje ne zanimate v smislu partnerstva. iskreno: v vseh teh letih sem tu zaznal zgolj dve članici ženskega spola, ki bi glede na pisanje morda znali biti potencial za partnerstvo. Vse ostalo pa je daleč od tega.

Moja mati pozna to, o čemer pišem. Iz roda v rod se je prenašalo. Saj sta mi onadva z očetom položila odnose v zibelko. In se strinjam. Življenje ni potica. Skupaj smo predvsem zato, da si eden ob drugem ližemo rane, da smo na varnem, izmučeni od brazgotin, ki jih naberemo v šoli življenja. Smo zato, da bi drugega navdihovali, da bi potem tudi sami bili navdahnjeni, ko nam zadeve ne gredo po načrtih, željah, pričakovanjih… Majni smo pred materjo naravo in očetom življenjem. In v skupnosti naj bi bili za odtenek močnejši.

Odnos, ki razpade zaradi skoka čez plot, pa je bil gnil že davno. Skok čez plot je posledica, ne vzrok težav.
[/quote]

Za kateri dve ocenjuješ, da sta podredljivi, brez sposobnosti kritičnega razmišljanja ali vsaj nezainteresirani za podajanje le.tega?

New Report

Close