Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Katera politična stranka obljublja brezplačne delovne zvezke?

Katera politična stranka obljublja brezplačne delovne zvezke?

Ne vem, koga naj volim. Če katera stranka obljublja brezplačne delovne zvezke, imajo moj glas, pa še glasove vseh mojih. Tukaj se mi bo namreč najbolj poznalo.
Tile brezplačni učbeniki so samo pesek v oči. Kaj mi pomaga, če imam dva učbenika brezplačno na izposojo, če moram pa potem kupit kup delovnih zvekov? Samo delovni zvezki so me za dva otroka na začetku OŠ s petprocentnim popustom stali 176 EUR.
No, poznavalce političnih programov prosim za odgovor.

Pa kaj je z vami ljudje? Vse bi zastonj. A imate morda za en oreh možganov in pomislite tudi kaj dlje od vašega praga?

Kaj sploh imaš otroke, če jih ne moreš preživeti? Vzemi tisto, kar država ponuja, ostalo si pač priskrbi sama. Ali pač ne imejte otrok.

Uf, uf…

Država je lahko drugačna, boljša.Lahko bi bilo tudi brez delovnih zvezkov?.Spremembe, sprremembe in spremembe.LP.

Joooj, sej ni treba tako smrtno resno jemat vsega, no. 🙂
Dejstvo pa je, da so vsi polnih ust “brezplačnih učbenikov”, kar se res fino sliši. Ampak zadaj je še marsikaj.
Nikjer nisem napisala, da ne morem preživet otrok. Dejstvo pa je, da sem za DZ odštela toliko, kot sem napisala, obenem pa mi ribajo v obraz brezplačne učbenike. Jih takoj kupim sama, če mi delovnih zvezkov ni treba. 🙂
In dejstvo je, da med predvolilnimi obljubami vedno iščemo zase najugodnejšo. In zame je pač trenutno ta. 🙂
No, saj jih je še ene par, ampak tiste sem že našla. 😉

Za izobraževanje otrok bi morala poskrbeti država. Še najbliže mislim, da je LDS. Če se ne motim, se oni zavzemajo za resnično brezplačno šolstvo in brezplačne vrtce za vse. Naj me kdo popravi, če tega ni v njihovem programu.

Zakaj pa ne bi drzava poskrbela za brezplacno in vsem dostopno solstvo?

S tem bi pridobila izobrazene drzavljanje in dolgorocno gledano, bi bilo to za drzavo precej boljse.
Btw, a nimajo baje brezplacne solske potrbscine na Danskem in Svedskem? Smo mi mar slabsi od njih?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Res je. Ko je vladala LDS je bilo vse zastonj.:-)))

Trenutna LDS ni vladala še nikomur. Bognedaj, da bi sodili SDS po stranki, kot je bila pred desetimi leti.

Upajmo da tudi nikoli ne bo, čeprav je svoje člane infiltrirala k Pahorju in ustanovila marionetni Zares.

To upaš ti mogoče.

A se ni ravno v času g. Gabra in LDS uvajalo delovne zvezke????????????

Pa opisno ocenjevanje, pa ocene za glasbo, likovno in športno vzgojo???

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ne, jaz to ne upam.

Jaz sem v to prepričan.

Mene pa moti, ko se govori o brezplačnem študijo. Ja, za resne študente, to pdopiram. Ne pa za tiste, ki se več let švercajo in vpisujejo samo zato, da imajo status. Ravno danes sem poislušala, kako se je znankina hčerka vpisala samo zato, da ima status, brat bo zato dobil štipendijo, mati pa otroški dodatek. V redu, če je to pošteno, ne pa da mularija frajari in se šverca na račun vseh nas. In koliko jih je?

Upajmo da tudi nikoli ne bo, čeprav je svoje člane infiltrirala k Pahorju in ustanovila marionetni Zares.[/quote]

bi te motila koalicija SDS in LDS pa SNS???

New Report

Close