Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Katere seksualne fantazije bi radi izživeli, pa jih še niste?

Katere seksualne fantazije bi radi izživeli, pa jih še niste?

Katere seksualne fantazije ste že izživeli in kateri bi radi izživeli, pa jih še niste?

Kot tipcek, zlati tuš in trojcek MZZ bi rad doživel 🙂

Jaz sem brez posebnih zelja, morda bi si samo zelel kdaj zakleniti s kaksno fajn zensko za nekaj urc v wellness… Ker mojo to odbija, dvomim, da dozivim🤷

Morda se pa tu najde kaksna, ki bi bila za stvar s postavnim in nadpovprecnim sportnikom🤔🙈

[email protected]

Zadnje čase me fajn meče. Imam kar precej fantazij. Najprej sem začel z idejo, da bi bilo fanj, da bi bil pokoren kaki ženski. Ideje sem imel o šeškanju, lizanju pizde,…tak, da bi me ponižala. Samo potem sem si gor prišel, da bi bilo še bolj ponižujoče za moškega, da gre na kolena in ga enemu tipu pofafa. Veliko gledam tudi videje z sissy tematiko in večkrat izbrizgam svojo semensko tekočino v štamprl in potem to popijem. Samo to izhajam iz bi soft variante in ne kake hard gay variante tako, da geji prosim obvoz. Za nekoga, ki ima podobne fantazije ali par in bi rad kaj novega poizkusila in bi tip rad en dober faf pa kar me naj kontaktira. [email protected]

Da bi bila intimna z žensko.

želim si trojčka MMŽ in MŽŽ 😉

MZZ…

Da pred mano mojo obdela en z velikim kurcim

jst si želim opazovat dve res dobri bejbi pri ljubljenju pa da bi me za happy end vzele medse

Odgovor na objavo uporabnika
jebigaveter, 25.02.2024 ob 10:54

Zadnje čase me fajn meče. Imam kar precej fantazij. Najprej sem začel z idejo, da bi bilo fanj, da bi bil pokoren kaki ženski. Ideje sem imel o šeškanju, lizanju pizde,…tak, da bi me ponižala. Samo potem sem si gor prišel, da bi bilo še bolj ponižujoče za moškega, da gre na kolena in ga enemu tipu pofafa. Veliko gledam tudi videje z sissy tematiko in večkrat izbrizgam svojo semensko tekočino v štamprl in potem to popijem. Samo to izhajam iz bi soft variante in ne kake hard gay variante tako, da geji prosim obvoz. Za nekoga, ki ima podobne fantazije ali par in bi rad kaj novega poizkusila in bi tip rad en dober faf pa kar me naj kontaktira. [email protected]

P

Odvraaaaatno

Izbris se z zemlje

Spermo svojo…

Umiram od smeha

Ogabnik en

Odgovor na objavo uporabnika
Fantazija, 29.02.2024 ob 09:28

Da bi bila intimna z žensko.

Ti želim uresničitev želje. Vsekakor ti ne bo žal. Pa brez gledalcev,saj to ni gledališče. 😉

Erotično masažo si želim. Midva v paru z eno maserko.

Jaz pa si želim druženja in sexa pri meni doma, da bi lahko cel dan imela zase, ne samo goli sex, pač pa uživanje tudi v nežnostih sončenju pred hišo ali ,…100 možnosti, je katera ZA?

Odgovor na objavo uporabnika
Biseks, 16.03.2024 ob 22:23

Ti želim uresničitev želje. Vsekakor ti ne bo žal. Pa brez gledalcev,saj to ni gledališče. 😉

UPam da kdaj izkusim to…

Hvala 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Fantazija, 17.03.2024 ob 15:59

UPam da kdaj izkusim to…

Hvala 😉

Če boš želela, se ti bo sigurno izpolnila fantazija. Mislim da ni malo hetero žensk s podobno fantazijo. Vprašanje je samo v pogumu.

 

Kar se tiče fantazij, vse so v redu dokler se vsi udeleženci s tem strinjajo (in so seveda vsi polnoletni).

Popolni neznanki zdrkat na očala. 😉

Da mi mojo en fajn obdela in ju opazujem.

Odgovor na objavo uporabnika
Prvi korak, 19.03.2024 ob 10:40

Da mi mojo en fajn obdela in ju opazujem.

Ta fantazija se ti lahko izpolni, če daš oglas. Seveda mora biti tvoja za prvo.

 

Bull sem že bil, tako da je on (cuckold) gledal ali pomagal, ko sem mu zadovoljeval ženo.
Nisem pa še imel biseksualnega cuckolda, ki bi mi ga skupaj z ženo fafal, pa lizal jajca, medtem ko se njegova žena nasaja, pa lizal njene sokove z mojega tiča.

Odgovor na objavo uporabnika
B’k, 19.03.2024 ob 11:12

Bull sem že bil, tako da je on (cuckold) gledal ali pomagal, ko sem mu zadovoljeval ženo.
Nisem pa še imel biseksualnega cuckolda, ki bi mi ga skupaj z ženo fafal, pa lizal jajca, medtem ko se njegova žena nasaja, pa lizal njene sokove z mojega tiča.

Imaš velikega?

Ne za v cirkus, nadpovrečnega pa že, zlasti v debelino.

želim si da gre ona na kolena in mi ga dober pofafa- zdej boste rekli da to ni nič takega, ampak obstaja še en fetiš, ta ženska mora imeti ploščato glavo, da lahko na njo odložim pivo, med tem ko ga fafa

Fantazirm, da bi žena imela dvojno penetracijo in doživela tak nekontroliran orgazem, kjer bi se tresla celo minuto zaradi užitka. Ni lepšega ko orgazem doživi, medtem ko jo od v zadaj natepavaš.

New Report

Close