Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere sladkarije imate najraje?

Katere sladkarije imate najraje?

Jaz pa umiram za žele cukri:)) Čokolada pa mi nekak ne gre. Še sreča hehe.

Greeenkooooo Lindt ali Gorenjka, cokolado seveda!:))) Lp

……mjam….mjam….čokolada in vse povezano z njo!

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Tiramisu in blejska kremšnita – vedno.
Skutine ledene kocke – popularne zadnji mesec (recept našla na Prehrani), še tople pustne krofe in seveda črna čokolada Gorenjka!

Jaz sem nora tudi na neslane pistacije in vse kar je povezano s pistacijami (sladoled, testenien s pistacijami, pistacije v rižoti z zelenjavo…..)

In danes sem kupila čokolado s pistacijami!!!!

Zaenkrat je še v hladilniku in če ne bom šla kmalu spat, je jutri ne bo več!!!!!

Nataša

Oh, zame bi bilo primernejše vprašanje, katerih ne maram … Imam obdobja marcipana, oblitega s čokolado (v kateri koli obliki), pa rumovih kroglic pa piškotov, polnjenih s čokoladno kremo, pa čokolatinov Blue roses (ali nekaj podobnega), pa Milke z napolitanko pa Ferrero Rocher pa … … … Od nesladkega pa me premamijo arašidi in kruh 2000 (s sončničnimi semeni), namazan s čimerkoli, npr. s smetanovim namazom s hrenom ali obložen s tenko tenko rezino farmske šunke, bohinjskim ementalcem, listom mehke solate in paradižnikovo rezino (namesto tega vrhniškeg akruha je lahko tudi vrhniška makovka, vrhniška pa zato, ker ni sladka). Ampak kako hudo to rediiii :((
Sladkoljuben pozdrav, Delfina (mislim, da bi se morala preimenovati v Sladkožerko)

črna čokolada Lindt (70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kakava).

mnjam…..

Na teden pokurim ene tri škatle domačice, drugače pa mi je ta najboljš temna čokolada s celimi lešniki.

Rafaelo, snickers, občasno tudi kakšno suho sadje poglodam da o čipsih ne govorimo, zlasti tistih ta “spajsi”, kilce pa kar gor…:(

Pa bi spet nakaj sladkega, grem takoj v kuhinjo stikat…

Keni.

:~)

Kaj je to čebelji pik :))?

Neko pecivo, podobno kot zagrebška rezina, samo, da je drugačen nadev..mislim vsaj…

Sta dva.temni in svetli čebelji pik.Torej biskvit s čokolado,čok.krema in sadni nadev in svetli.biskvit,van.krema in sadni nadev.Mmmmmmmm…

Jezus, a lahko porabim celo stran???

– čokolada vseh oblik, da je le mlečna in dobra (ne kakšne sladkorne tablice)
– vsi čokoladni kolači in peciva
– zagrebške rezine
– sacher torta
– moja torta (domača; čokoladna seveda)
– riževa čokolada
– rafaelo
– bounty
– tablice Corny (ta boljša kokosova s čokolado)
– kinder pinguie
– viki krema (na žličko seveda)
– … kriza, sem pravi sladkorno-čokoladni manijak, ki ne more preživeti dneva brez čokolade v kakeršnikoli obliki, le dobro mora bit

Tako kot pravi n.n.t. sta beli in črni, vendar ni biskvitno testo, ampak listnato, pa vanilijeva krema, pa lešniki zmleti so potreseni zgoraj,…

Dobiš v vsaki slaščičarni, pa beli mi je bolj všeč .))

Njami njami.

recepta pa nimam 🙁

:~)

Grem pokukat na forum Prehrana.

Riževa čokolada Bali, srčki medenjaki z marmelado notri in skutno pecivo…Blagor tistim, ki ne marajo sladkarij ):

sladoled

pa vse kar ima zveze z medom, mandeljni, jabolki in cimetom :)))

evo, sem si rekla, tale post je pa meni namenjen…

moja prva ljubezen je nutela, ta mora bit vedno pri hiši za primer kakšne krize, se pravi, če ni nič drugega pri roki, mi nutela reši življenje.
potem se ne branim še čokoladnih tort, kremšnit, dobrot iz marcipana, sladoleda in tiramisuja. za silo so tudi čokolade, ampak morajo biti od lindta al pa milke, pa rulade, piškodi (čokoladni, kaj pa drugega)…

življenje mora bit pač sladko.

Pa ravno danes ko z veseljem uničujem eno škatlo čokoladnih napolitank ste se razpisale o sladkarijah. Priznam, da včasih moram na vsak način do čokoladne tortice… v podrobnosti o najljubših sladkornih izdelkih se pa raje ne bom spuščala bi predolgo trajalo. Ja punce zimsko zalogo si je potrebno narest, da nas bo manj zeblo!

Obožujem mlečno Milka čokolado, taveliko seveda. Pa brez kakršnih koli dodatkov, ker je škoda čokolade ; )))

Pa kakšen čips s papriko tudi zapaše……… pa pridejo kilce.

New Report

Close