Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere sladkarije imate najraje?

Katere sladkarije imate najraje?

No, z besedo na plan…

Moja najljubša sladkarija je mlečna čokolada z veliiiikimi lešniki. Najraje imam kar Milko…

Lahko nočko, pa lepe in sladke sanje…

V bistvu sploh ne maram sladkarij, redka, res redka izjema je Milka z mandeljni, enkrat na dva meseca.

Moja najljubša sladica sta kruh pa sir.

Absolutno je čokolada z velikimi lešniki zakon!

Lani je moj mož od poslovnega partnerja dobil za novoletno darilo 5 kilogramsko Gorenjko z veliko, veliko, veliko … velikimi, velikimi, velikimi lešniki!

Do konca novoletnih praznikov je bilo tudi čokolade konec!

Oh, kako težko sem pojedla zadnji košček. Kako mi je bilo žal, da je čokolade konec! :))))

Nataša

Čokolada s celimi lešniki.

Sladkarij ne maram preveč, enkrat na vsake kvatre kaka kremšnita.

Sir bi pa lahko jedla pri vsakem obroku…

Na tanko narezan pršut….
ha ha….ne maram sladkarij! Kg pa imam vseeno preveč….

Črna čokolada
SLAAAAAAADOLED¨!!!!

čokolada s celimi lešniki
kremšnita
sadna torta

ah kaj bi naštevala, vse kar je sladkega vsaj probam…

Kraševe! Npr. Griotte, Domačica, Kraševe čokolade (Runolist itd.)… :))
Pa tiste male evkaliptusove bonbončke – taki gumijasti stožčasti zeleno prozorni s sladkorjem… mmmm….
Aja, pa polnjeni čokoladni medenjaki! (srca)

sladkosnedka 🙂

P.S: Da ne pozabim: kak Rafaelo ali Ferero Rocher tudi ni slab! Pa Jaffa!

Znana sem po tem, da ne maram sladkarij, imam pa raje slane stvari. Od sladkih jem samo baklave.

Ojoj, točno!

Full so dobre, a saj jih nikjer nimajo:-(.

Čokolada s celimi lešniki oz. celi lešniki s čokolado!

Č O K O L A D A A A A !
S celimi lešniki je sicer prav okusna, a imam zelo slabe zobe, pa malo bolj pazim na njih… zato je tudi mlečna dobra, ali pa z rozinami, njamska :o)
Seveda je čez Gorenjko ni… a tudi druga je dobra, če ne gre drugače.
Sicer pa imamo prijatelja, ki doma dela praline… mmmmm…
Že odpiram “prepovedano” omaro :o)

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

vse kar je povezano s čokolado in sladoledom

Zelo rada imam Jaffa piškote (mmmm),ne branim se čokolade (mlečne) in seveda tudi kakšnih bombonov…….imam obdobja,ko bi vsak dan jedla sladkarije.

Lep vikend! Čao,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

živjo!

najraje mlatim Nutello kar z jušno žlico….:-)

potem pa še: čokolada z raznoraznimi dodatki, piškoti -Kraš napolitanke, Raffaello čokolatini…

…boljše da neham…;-)

lp
Pati

rum ploščico- njamiiii-pa riževo čokolado

Najraje Ritter čokolade, in sicer tisto s celimi lešniki, potem eni ful dobri keksi iz Hoferja in pa skoraj vso doma narejeno pecivo.

Lp, Maja

Sladoled, piškoti, ritter čokolada polnjena z marcipanom. njamsi hamsi.

Ta črna Lindova čokola s pomarančo in mandljevimi lističi.
domači kukiji in mafini
baklave (mimogrede dobijo se v Viškem interšparu, v hladilnku zraven njihove bio linije)

JAFFA KEKSI!!!

Jaz pa obožujem indijančke- vsako leto jih imajo v šparu od novembra do konca leta :))
lp

Čokolade – kakršne koli Bounty, Snikers, Twix, Lila pause, Milka katerakoli 300 gramska, Milka schoko&keks, pa take male Milkice s kokosom, Lindt, Kinder maxi king, Kinder Pingui

Bajadere, pa bomboniere Guliyan (v obliki moskih sadežev), ledene kocke (taka plava škatlica s snežinkami), sladoled imam raje od kruha, pa seveda se ne branim
Saher torte, pa čebeljega pika, pa kremšnit, pa višnjevih tortic, ja pa še Tiramisu, rumove kroglice so zakon, …

Pa haribo medvedki, pa najboljše napolitanke na svetu Manner v roza vrečki, pa rafaelo, ferrero rocher

UFFFFFFffffff

po tem seznamu vidim
da sem definitivno odvisna od sladkarij

Rafaelo mnjammmmmm……mislim, da bi lahko samo od tega živela:)))))))))))

Karat kekse, Finesse čokolada z jagodo, Milka z jogurtom……. torte so pa itak zakon!

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

New Report

Close