Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Katere ukrepe ste uvedli sami

Katere ukrepe ste uvedli sami

1. Z edino mojo podrejeno, ki na delo prihaja z mestnim in primestnim avtobusom, sva se na moj predlog dogovorili, da do nadaljnega ne hodi v službo. Jaz, ki se pripeljem iz privat garaže v službeno garažo, hodim od danes dalje delno v službo, delno delam od doma. Direktorja sem danes seznanila z odlocitvijo in zagotovila, da bodo vse nujne naloge narejene. Poenostavljam, hitim, prekinjam sodelavce, če dolgovezijo. Ker moram delati za dve.
2. Moža poljubim na lice.
3. Pri vratih v pisarni je razkužilo in tistim redkim, ki jim dovolim vstop, jih pozovem na razkuževanje rok in na varnostno razdaljo.
4. Pomožne prostore (hodnik, predprostor) stalno zračim. Smo najemniki v manjši poslovni stavbi brez receptirja.
5. Predenj vstopim v pisarno, si že grem umit roke, potem pa v pisarni še razkužim. Razkužim telefon in miško.
6. Če je potrebno kaj predati tretjim osebam, jim to pustim pred pisarno in napišem na list ime.
7. Ne gledam TV novic na to temo, da se ne nalezem strahu ali lahkomiselnosti.
8. Tapkam in afirmiram, da je moj imunski sistem močan in z lahkoto premaga vse viruse in korona viruse.
9. Ne hodim okoli. V trgovini sem bila še danes. Verjetno bom šla še na en večji nakup do konca meseca.
10. V vse prostore, tudi službene bom jutri dala prerezane čebule. Direktor danes odobril moj predlog, ker meni da škoditi ne more in ni drago.
11. Priporočam vam zanimiv clanek hrvaškega epidemiologa dr. Ivana Rudana, poišcite prek Googla.

Sem doma in ne hodim med ljudi, samo na sprehod v gozd
Imam vse kar potrebujem

Kupili smo vikend sredi Haloz 4 zamrzovalne skrinje fotovoltaiko cisterno za vodo kure pujsa kravo semena ter gevir.

New Report

Close