Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katere živali

katere živali

Katere živali se najbolj bojite, vas navdaja z grozo? Jaz kače !!
Kako si pomagate pri tej grozi?

PAJKA !!!

prav nobene!

Človeka.

Psa.Ko sem bila stara 10 let,me je eden pošteno pogrizel.Sedaj si ne morem nič-me je groza .

Kače !

samo pajka,…….vse ostale živali obožujem,insekte prenesem,….pajke pa ne,….samo če ga vidim se naježim vsa in me že 2 uri trese,…mam občutek da po meni leze,grrrrr,…..

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč


Potem se tudi človeka bojiš? Ziher te je že kateri kdaj udaril,pa se verjetno zato ne bojiš ljudi?

Do pred kratkim se nisem bala nič. Od letošnjega morja pa se bojim ribe, po imenu morski pajek na katero sem stopila.(precej strupena, neznosne bolečine) Nikoli več se ne bom brezskrbno bosa podila po mivki.

Šolja, a veš, da me ni še noben človek udaril !Imam srečo, kajne ?:)

podgana, ščurek, miš, voluhar…. to mi povzroča težave. Ne bojim pa se pajkov, kač….

Ravno bojim se nobene, mi pa niso prijetni veliki psi, ki niso privezani.
Pa zdrav strah imam pred črnimi vdovami in pa zoprne so mi na morju tiste velike, zelene kobilice..

Do vseh živali čutum neko empatijo, tudi pajke, ampak nobena, res nobena sila me pa ne bi mogla zbogat s tistimi nagravžnimi psi ala Rotar.
Tud s hudičem bi prej spala kot pa takega psa pobožala!

R

Kač in velikih pajkov . Aja , tudi slepec je zame kača .

Kateri pes je “Rotar”?

Tudi zame je slepec kača !! Na vrtu so me parkrat z njim strašili-bilo je res grozno! Sem v stanju zblazneti.Tudi na tv ne morem gledati, me kar trese.Kače -kaj bi rekel Zigi !??- so mi milo rećeno grozne.

Mah, od tiste dohtarce, ki so napadli g. Megliča iz Kamnika. Ti psi (mislim, da sta dva) sta enkrat v zavetišču Gmajnice, enkrat pri partnerju od dr. Juzus, kar kocine imam gor.

R

Rotwajler

U jebemti! Rot(wajler)arca.

Ampak verjemite, jaz v življenju še nisem videla bolj podobnih ksihtov kot teh psov in njihove lastnice!

R

Ni me strah ampak najbolj nagravžen mi je močerad al pa žabe 😛
http://www.ajo.si/galleries/mocerad_20090327/mocerad.jpg

Punce to niso “Rotwajlerji” ampak BULMASTIFI! Je vendar razlika se vam ne zdi?

Drugače pa se jaz ne bojim nobene živali, niso mi pa prijetne kače.

Jaz se bojim žensk..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


pa ja sam se najviše bojala doktorove zmije…dok nije doktor skinuo gače…on mi obeča zmiju a ja vidim crva…posle toga nisem se više bojala zmije)

Ja, če bi bila oba skupaj, je razlika videna drugim. Meni sicer ne, ker se mi ob pogledu na njiju tako trese glava, da nikakor ni mogoče izostrit slike v samo enega psa.

Joj, kako naj jaz zdaj pridem do svoje pojstle, sem sama doma, oooo pa okno v sobi je še odprto, ooooo mene bo od strahu pobralo…

R

Jao bože, kaj vse ta naša uboga Zemlja nosi!:-))

R

New Report

Close