Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Računalništvo, telefonija, internet in televizija Katerega operaterja priporočate

Katerega operaterja priporočate

Pozdravljeni,
zaradi ukinitve kabelskega ponudnika interneta in TV se moramo sedaj odločiti za optiko med dvema ponudnikoma in sicer T2 in Telekomom. T2 je sicer cenejši od Telekoma, vendar me zanima, če so tudi storitve dobre (da ni prepogostega prekinjanja internetne povezave).

Kateregakoli razen telemacha!
Tisti znajo samo položnice pošiljati.
Podpora? Samo da se oglasijo – nobene težave nikoli ne odpravijo.

Če pošlješ email, dobiš samo Pozdravljeni,

zahvaljujemo se za posredovano sporočilo.
Na vaše sporočilo bomo odgovorili v najkrajšem možnem času.

In to je vse.

Jaz ti priporočam da je izogneš telemacha tudi če so drugi dražji.

T2 se je pri nas izkazal za zanesljivega. Se pa pri vsakemu kdaj zgodi, da pade dol vse skupaj…

[size=2] pegasti badelj med elektroliti naravna sladila oblačila[/url] icepeak[/url] pralne maske[/url] trgovina z oblačili[/url] pohištvo izdelava spletnih strani[/url] optimizacija spletnih strani[/url] SEO[/url] aplikacije[/url] vsebinski marketing[/url] izdelava spletnih trgovin[/url] analiza spletnih strani[/url] oglaševanje na spletu[/url] spletna analitika[/url] marketinška avtomatizacija[/url] marketinško svetovanje[/url] izdelava digitalne strategije[/url] otroški vozički skladi[/url] zlato[/url] tečajnica delnice[/url] vzajemni skladi[/url] triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica[/url] skladi tečajnica[/url] tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi[/url] tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe [/size]

Priporočam v tem trenutku samo Telemach. Edini imajo Sport klub, medtem ko so ga ostali vrgli ven iz programske sheme in ga še vedno zaračunavajo na položnici. Isto je bilo prej s Šport tv pa so ga vrnili. Mi smo bili prej na Telekomu, po novem pa na TELEMACHU in smo zaenkrat bolj zadovoljni (imajo boljši vmesnik, hitrejši net in prvo leto 50 % popusta). Lp, Bine

Če izbiraš med T2 in Telekomom, ti priporočam Telekom. Načeloma imajo na T2 res cenejše ponudbe, ampak mi imamo Telekom že kar nekaj let in še nismo imeli težav. Vsake toliko časa imajo kakšno okvaro, ampak se le-te ponavadi zgodijo ponoči.

Po mojih dolgoletnih izkušnjah ,tisoč in ena reklamacijah in pritožbah in mnogo menjavah operaterjev po mojem videnju trenutna situacija izgleda nekako takole : mobilni signal moram reči da je od A1 daleč najboljši : dober signal imam tako v stanovanji kot v garaži kleti ipd , medtem ko ima A1 v primerjavi z ostalimi najslabši TV paket ! Res je sicer da ima edini v TV ponudbi ArenoTV ki prenaša NBA ligo , samo to žal ne odtehta katastrofalno slabega vmesnika ki šteka in povzroča zmrzovanje slike , od vseh ima A1 najmanj HD programov , zelo zelo slabo podporo , na telefon se ne javljajo , so neodzivni na težave uporabnikov itn itn ! Mobitel ima drugače dobro TV ponudbo , a je daleč najdražji in nikakršen mobilni signal v mojem kraju ! T2 imel kakšna 4 leta nazaj in trenutno jih ne morem primerjat ! Imam pa trenutno Telemachove storitve , z TV storitvami sem zelo zadovoljen , njihov EON box je odličen , imajo okoli 60 HD programov , vsi delujejo s časovnim zamikom , je pa žal mobilni signal slabši kot sem pričakoval in v stanovanju mi dostikrat prekinja signal ! Tako da nekega univerzalnega nasveta ni , mobilne storitve ima v našem koncu najboljše A1 , TV storitve in internet pa vsekakor priporočam Telemach kjer mirno trdim da za svoj denar dobite največ ! Aja , sem absolutno objektiven in ne “navijam” za nikogar , sem zgolj in samo potrošnik …

T-2 ima tudi Tv program Arena (4)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close