Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri brezžični sesalnik kupiti

Kateri brezžični sesalnik kupiti

Pozdravljeni!

Kateri brezžični sesalnik priporočate? Zanima me sesalnik, ki delo opravi dobro in da ne bankrotiraš zraven .Hvaležna bi bila nasvetov iz osebnih izkušenj. Hvala!

Lp.

Jaz imam enega starega, ki je brez žice. Tebi ga podarim 🤗

Odličen brezžični sesalec

Kaj pa brezžična vagina, kurac, žlica, umivalnik, vilica, žajfa..? Wtf!!

Ce hoces dobro posesati, kupi klasicni sesalec na vrecke, po moznosti izven EU, najblizje Bosna ali Srbija, ker temu, kar se zdaj prodaja, tezko sploh reces sesalec.

 

Makita..

Jimmy je cenejša in še vedno zelo dobra izbira.

Predlagam elektrolux najnovejši, ker vzdrži kar 90 minut. Jaz ga imam za vsakdanjo sesanje in pridem čez celo hišo. Je pa res, da bo verjetno delal okrog 2 leti, potem pa se baterija iztroši, kot pač vse baterijske zadeve,zato sem dodala še 3 leta dodatne garancijo, kar vključuje tudi batarijo. Jaz že imam te sesalce kakšnih 10 let in nočem niti slučajno zamenjati znamke, po praksi drugih prijateljic pa sploh nočem drugega sesalca. Pa ne delam nobene reklame. Fajn je, ker lahko sesaš tudi stopnice, razen pod kavčem, ali postelje pa ne prideš z njim. Zato pa imam pravi sesalec ali pa potegnem v stran in posesam z baterijskim.

Xiaomi pokončni baterijski sesalnik, polni se na ležišču, ki je privijačeno v steno.

Letos sem odkrila Makito, top sesalnik, brez vrečk. Samo odpreš in streseš v smeti 👍

Nisem vzela najcenejšega, moč je 18V, vse skupaj s polnilno postajo in baterijo, ki zdrži več kot je opisano v navodilih + sesalnik je prišlo 220€.

Do sedaj sem imela že par samostoječih, roombo, workverk. Pri vseh teh so se mi v krtače nabirale lase, pa to skoz pucat. Pri Makiti teh krtačk ni, vse gre direkt v sesalnik.

Edini, ki s časom ne izgubi na moči. Vsi ostali so delali dobro nekaj časa, potem pa vsak mesec slabše. Pa tudi edini ki ima isto moč ali je na pol poln ali čisto prazen. Drag ampak vreden vsakega centa.

.https://youtu.be/V1_QBW_bvdU

Mi lahko prosim napišete točen model sesalca ki ste ga vzeli? Baterijo imate 6.0? Najlepša hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Svenska, 28.07.2023 ob 17:08

Pozdravljeni!

Kateri brezžični sesalnik priporočate? Zanima me sesalnik, ki delo opravi dobro in da ne bankrotiraš zraven .Hvaležna bi bila nasvetov iz osebnih izkušenj. Hvala!

Lp.

Prav nobenega. Midva sva kupila Dysona in ga vrnila. Tudi Samsung ni nič boljši. Baterija ne zdrži dolgo, kote težko dosežeš in še moč je slaba. Navaden na kabel je na žalost boljši.

Makito je težak v zgornjem delu, zato se mi zdi electrolux boljša izbira, ker ga lažje voziš. Super je, če kupiš z lučko, da lahko v temnih kotih vidiš smeti.

Bosch Unlimited 7, še bolje 8.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdrava navada, 29.07.2023 ob 23:33

Predlagam elektrolux najnovejši, ker vzdrži kar 90 minut. Jaz ga imam za vsakdanjo sesanje in pridem čez celo hišo. Je pa res, da bo verjetno delal okrog 2 leti, potem pa se baterija iztroši, kot pač vse baterijske zadeve,zato sem dodala še 3 leta dodatne garancijo, kar vključuje tudi batarijo. Jaz že imam te sesalce kakšnih 10 let in nočem niti slučajno zamenjati znamke, po praksi drugih prijateljic pa sploh nočem drugega sesalca. Pa ne delam nobene reklame. Fajn je, ker lahko sesaš tudi stopnice, razen pod kavčem, ali postelje pa ne prideš z njim. Zato pa imam pravi sesalec ali pa potegnem v stran in posesam z baterijskim.

Garancija na baterije je vedno 1 leto tudi, če doplačate podaljšano jamstvo.

Če ga kupuješ namesto metle je čisto vseeno kateri je.

Za učinkovito sesanje pa ti brezžični niso, problem je v bateriji, ki ” crkne” po treh letih.

 

 

Kateri model od Makite?

Jaz sem kupila Miele, 800 evrov, svetovni.

Jaz imam sedaj Einhell je tudi fajn.  Prej sem jih  imela ene par  same jajca.

Pozdravljeni

Odločam se za nakup brezžičnega, pokončnega sesalca brez vrečk, pa me zanima kaj menite o znamki dyson,  a je res tako dober in vreden svoje cene ali je bolj drag zaradi imena. Kaj mi priporočate po vaših izkušnjah. Hvala vsem za informacije.

 

New Report

Close