Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri jogi / vzmetnico izmed teh treh

Kateri jogi / vzmetnico izmed teh treh

Pozdrav

Malo sem skeptičen glede teh “znamk” iz momaxa pa lesnine, ampak navsezadnje prodajajo tudi meblojogi ki je kakovosten. No kaj si mislite o tem spodaj (Vitapur, swedish-line, premium-living). Na obeh iz lesnine in momaxa sem ležal in je bilo okej, ampak kako bo to na dolgi rok je pa vprašanje, nebi rad čez eno leto spet imel problemov. Od Vitapurja nimam možnosti preizkusiti ker nimajo razstavljenega modela in prek spleta kupovat je spet smotano, ker ne moreš vedet kakšna je trdota, kar mi je sicer zelo pomembno.

https://www.moemax.si/p/premium-living-vzmetnica-premium-nature-coconut-plus-160×200-cm-000698030304

https://www.xxxlesnina.si/p/swedish-line-lezisce-z-zepkastim-vzmetenje-160-200-cm-000698015625

https://www.vitapur.si/spalnica/lezisca/zepkasto-lezisce-vzmetnica-vitapur-hitex-spring-air-comfort-22/?_gl=1*1h4bnmc*_up*MQ..*_ga*Njg4NDAzMDQ1LjE3MTE2MTMxOTg.*_ga_RWLYDM1RRP*MTcxMTYxMzE5OC4xLjAuMTcxMTYxNDc1MC4wLjAuMA..&gclid=EAIaIQobChMI09iThMCWhQMVF0BBAh3dCgAREAAYASAAEgImNPD_BwE

Meni je bilo do zdaj daleč najboljše ležišče iz pene. Firma ni tok važna. Najboljš je pa probat pred nakupom, da ti ustreza trdota. Fedri sploh odpadejo, to crkne po 2 letih.

A Vitapur nima možnosti da se testira v kakšni poslovalnici?

tisto ki jo prodajajo na Shoppster.si 

To je pa odgovor na kaj točno?

Jaz imam zadnje dve leti žepkasto od Vitapurja, zelo podobno temu zadnjemu.In sem zelo zelo zadovoljna.120 x 200 imava .Vsak svojo posteljo po meri.

OMG
zakaj točno si zadovoljna? Kaj je tisto kar te prepriča

    Slovenska postelja. Žepkasto, 7 con. Trdoto izbereš glede na tvojo težo.

na spletni trgovini mislim da iz NM sem naročil italijanski jogi. Moral bi poiskati račun, da vidim katera trgovina. Hočem povedat, da sem zelo zadovoljen z njim. 👍

Moj naslednji bo žepkasti. Pohvale slišim za tole Švicarsko posteljo. Sama imam od Slovenske postelje, ležišče iz pene in vseh mogočih plasti, ki je bilo do zdaj super, mi je pa prevroče.

A do zdaj tudi imaš žepkasto vzmetenje? Zame je to nekaj najslabšega, sem imela en teden in nič spala, vsa polomljena. Zame je čisti lateks zakon.

Odgovor na objavo uporabnika
JureKosir, 28.03.2024 ob 13:49

OMG
zakaj točno si zadovoljna? Kaj je tisto kar te prepriča

Ne pretrdo, ne premehko in žepkasto je super.Smo imeli pa na morju tisto od spominske pene…za v prikolico kar ok, za doma pa ne bi imela pene.Sploh ne.

ma kakšen žepkasti jogi? Niti pod razno. Klasika in lesene letve pod njim. To je to.

Avtorica pazi na sledeče, tudi midva sva ležala v lesnini na “jogiju” ravno prav trd, kupiva, pa še letvice za spodaj , zmontorava in katastrofa, premehko ležišče , po tistem je žena dala pod rjuhe še neke podloge, sedaj je bolje, vedno poglej kakšno podlago imajo pod “jogijem” če imaš letvice je vse skupaj bolj mehko kot v trgovini.

Mi v Lj slo pojstla jogi, na Hr po vseh vikendih, apartmajih pa Swiss bed.

Oboji zakon.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimn, 28.03.2024 ob 16:49

Avtorica pazi na sledeče, tudi midva sva ležala v lesnini na “jogiju” ravno prav trd, kupiva, pa še letvice za spodaj , zmontorava in katastrofa, premehko ležišče , po tistem je žena dala pod rjuhe še neke podloge, sedaj je bolje, vedno poglej kakšno podlago imajo pod “jogijem” če imaš letvice je vse skupaj bolj mehko kot v trgovini.

Jaz nimam spodaj letvi.Mi je mizar naredil polne deske, ampak z večjimi okroglimi luknjami..

 

.https://youtu.be/Hl8IFdLz9J8

Vse tri so zanič, to je sama plastika.  Jogi ki ima žico zaradi razelektrenja je samo za budale.

Tiste pene so zanič.   Nekakšno ceneno ležišče, da ne spiš ravno na dilah, kaj več pa ne.  Na penastem ležišču ti je vroče, obenem pa imaš občutek neke neprijetne sintetike.  Za telo ni dobra, ker koža ne diha v stiku z njo.  Obenem je tu še statika, ker gre za sintetični material.  Skratka, ležiš na postelji iz odpadkov.

 

 

točno tako. 

New Report

Close