Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kateri politik vam gre najbolj na živce?

Kateri politik vam gre najbolj na živce?

Peče, Jelinčič,Anderlič, Školč, gaber

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Anderlič bi lahko prišel na to lestvico, me pa naprimer Juri ne moti tako zelo, kljub temu da je eden bolj prepoznavnih politikov, zaradi svoje afere.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če mi gre eden na živce, a mi lahko poveš zakaj moram za protiutež dodati še enga iz nasprotnega tabora?

NI ti treba, zanimivo je samo to, da grejo na živce posameznikom, samo tisti iz nasprotnega spola. To pa pomeni, da ne ocenjuješ po zdravi logiki, ampak glede na pripadnost.

Kajti statistično bi morali biti tako.

žensko so ti všeč, so iz nasprotnega pola, ampak niso pa ti vse všeč, ker izbiraš tudi po kakšnih drugih kriterijih.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Tako je,tukaj je pač kriterij politik in ne spol.Ponavadi pa navedeš tistega, ki je na vrhu seznama + ali – osebe. Drugače bi bilo preveč napisanih.

da pa se vidi, da ima temo težo, ponavadi pokažemo, da ne govorimo samo zato ker za nekoga navijamo, ampak resično izbiramo tistega, ki ti gre na živce in zagotovo ni to samo ena oseba in to samo iz enega bloka.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Janša, Jelinčič, Peče …

___________________________________ i got soul but i'm not a soldier

da pa se vidi, da ima temo težo, ponavadi pokažemo, da ne govorimo samo zato ker za nekoga navijamo, ampak resično izbiramo tistega, ki ti gre na živce in zagotovo ni to samo ena oseba in to samo iz enega bloka.

primož[/quote]

Če se držim pa teme iz naslova, ta zahteva le enega.

Marija Požonec mi je ušla iz spomina! Zoprna mi sicer ni, vendar ji zamerim, da vse seje prespi in kljub temu vleče mastno plačo.

večina!
vsi, ki se držijo parlamenta od ’91 naprej, se bi morali spokat – NAVELIČAN!
vsi, ki se opirajo na RKC volilce – FUJ!
vsi, ki z leve ali desne pogrevajo ((po)vojno) zgodovino – GET A LIFE!
dajem priložnost novim obrazom

Lahovnik
Peterle
Rop
Bajuk
Golobič
Anderlič
Rupel

Vika Potočnik

Grims in Janša (ali pa Janša in Grims), Anderlič (da bo še levi blok).

Ja sem raumela vprašanje. Mene Drobnič nič ne moti.In tudi vem, da je desni.In meni je več kot zoprn. Tebe sem samo vljudno vprašala,… kaj se ti je Drobnič zameril?. Kako ti mene bereš je tvoja stvar….Jaz zase vem, kdo sem in kam spadam. In samo to šteje. In nič drugo.

Ampak v reklami za Angal je soliden,

Golobič, bruh,bruh,bruh….Ko ga zagledam se mi kar obrne, ko pa soregovori pa dobim drisko

Želim ti dobro prebavo, saj ga boš še velikokrat videlo in slišalo…

Želim ti dobro prebavo, saj ga boš še velikokrat videlo in slišalo…[/quote]

A in Golobič rekel, da ne bo šel več v politiko, ko je odšel v gospodarstvo na Ultro. Žel pa je tja za Vzhodne trge in v tem času tudi diplomiral. Sedaj ko je diplomiran in levo gospodarstvo nima več take moči,je treba to moč dobiti nazaj.
In Ultra je imela čisto slučajno gromozanske posle z MObitelom. v novi vladi pa nič več.

Samo naklučje?

PA dajte no. Tako se vsak mandat menja vloga v gospodarstvu, pa naj še kdo reče, da politika ni del gospodarstva.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

definitivno Janez Janša in Bajuk

New Report

Close