Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kateri politik vam gre najbolj na živce?

Kateri politik vam gre najbolj na živce?

Meni že nekaj časa Bajuk. Vam?

Erjavec!!!! Nimam besed kolk mi je smotan..vizualno in oratorsko!!

Anderlič.

Rop in Gaber.

Katarina Kresal, ta nesposobna ženska! Stokrat pove eno in isto laž; sicer pa ogromno flanca (najraje na TV, da se še malo razkazuje zraven) in nič pametnega ne pove. Kot papiga. Videti je, da jo še njeni kolegi težko poslušajo. Ni čudno, da imamo tako nesposobno opozicijo, če izvolijo v LDS za predsednika tako osebo brez političnih izkušenj .

Sicer pa mi gredo kocine pokonci, kadar se oglasi Lahovnik. Bi ga čovek poslal po cigarete pa bi sigurno nalašč napačne prinesel.

Branko Grims in kardinal France Rode.

Anton Rop !!!!

Ufff me prav zanima tvoja sposobnost versus Kresalovi.

Grims vodi!

Grims, Janša, Rop, Sok, Tanko, pa spet Grims

Meni so vsi simpatični.
Prav zabavam se, ko jih gledam na kaki seji, kako se veselo brcajo, cufajo, tepejo, žalijo, podtikajo…Včasih imam občutek, da sem v vrtcu. Naši malčki so včasih malo bolj inteligentni.
Ali res drži druga, tretja puberteta, klimakterij, mena?

Še veliko srečnih zabeljenih dni do sodnega dne.

Vrtiljak…….

Vse politike ljubim, saj so otroci cvetja.
Kako lepo bi bilo če bi se v parlamentu znašli
z rožicami, recimo makom, v rokcah.

LP

Grims, Jerovšek, Sok, Drobnič, Janša.
Školč mi je pa zoprn.

Dimitrij Rupel, nekoga nagradi za zasluge pri osamosvojitvi, čez 15 let (vmes izda svoje strankarske kolege in prestopi k konkurenci) pa pravi, da je človek delal proti Sloveniji. Seveda pa potem podpre maščevalnega (bivšega) nasprotnika. Še dobro, da piše knjige in vsi lahko vidimo, kako načelen je.

Školč, Lahovnik

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

hvala za nasmeh, že dolgo se nisem tako prijetno nasmejal,
malo bi te dopolnil, spremenil:

Sicer pa mi gredo kocine pokonci, kadar se oglasi Lahovnik. Bi ga čovek poslal po cigarete pa bi sigurno prinesel napačne kot sem mu naročil.

kaj veš, mogoče bi ti prinesel žvečilne…

gospa Širca pa mi je zelo všeč samo tako dogo, dokler jo gledam in dokler ne spregovori.

Ta dva definitivno, nesimpatični pa še Gantar, Širca, Drobnič, Golobič, Gaber, Rop, Rupel, Cvikl, Tavževa, …

Ja, kaj se ti je pa Drobnič zameril?

Meni gresta najbolj na živce Bajuk in Grims.

Vprašanje je bilo, kdo ti gre na živce?
Kaj te zdaj moti Drobnič? Mi je pač tip …. Ej, al on je desni!!! Da se nisi zmotila! Kakor te jaz berem ti vse desno not smell good!

Sploh ni dvoma. Janez Janša mi je čisto neprebavljiv in ga ni mogoče gledati, poslušati pa sploh ne.

he he, ravno Školč in Lahovnik sta se vzdržala…

delujeta mi tako….hm, vzdržna, zadržana tudi v postelji..:)

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Veste kaj je zanimivo videti, da vas motijo samo ljudje ene strani.

meni naprimer in všeč. Jerovšek, Bajuk, Podobnik, Rop, Gaber, Bručan, Širca, Peče, Školjč…

vse te jaz ne bi rad videl v vladi. ne glede na stran, te bi izloćil, pa ni važno pri kateri vladi so.
Ampak to so tisti, ki bi jih zamenjal za vsako ceno, potem so pa še tisti, ki so delno prebavljivi.

Hočem povedati, da je srednja pot prava, to pa pomeni, da vam ne sme biti po godu samo ena stran, ampak bi mroalo biti malo mešano. Kar iz teh postov in posameznih avtorjev ni videti. In če kaj ne prenesem je extremizem. Za vsako ceno.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ok, Primož

Grims mi gre tudi na živce 😉

bo v redu?

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

ta je meni deljno prebavljiv, ker ima včasih tudi kakšno pametno. Eden na meji je recimo tudi Lahkovnik. Ni mi simpatičen, ne po pojavi ne po glasu, ampak je treba priznati, da ima pa tudi mnogo pametnih.

če bi bili vsi ljudje enaki, bi se odločali z različnih zornih oktov, kajti nihče ni popolen.
Janša ima tudi napake, ampak če moram tehtati pozitivne in negativne točke, potem ga še lahko prebavljam. Recimo tudi Pahorja lahko rpebavljam, ampak spet ne mroem rečt, da je samo dober ali slab. moti me njegova pojava, mislim to da mu toliko pomeni, da je všečen, da se malokdaj odloči zelo direktno in vedno gre okoli kot mačka okoli vrele kaše, ampak če vzamem spet celoto, je sprejemljiv.
To je tako kot pri meni, nikoli ne bom všeč vsem, ampak konec koncev, moram še vedno opravljati svoje delo, ljudi je na sistemu vedno več in to je tisto kar pravi, da recimo temu delamo dobro in se trudimo biti za večino karseda koristni.

Tako naj bi bilo, ampak realnost je pa nekaj drugega.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close