Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kateri položaj

kateri položaj

vam je najbolši???Meni, da sem jaz gor in lahko po svoje migam!!!

Enkrat tako, drugič drugače. Dejstvo pa je, da ženskam bolj paše drugačen (da je v dosegu roke klitoris), moškim pa da prodre čim globlje..

odvisno..vedno drugac…ampak najbolj cutim ko me od uzadi…mmmmmmmmmm

Pol sva pa res midva čist za skup!

Kir..sm ze zanc rekla..ce si ti moj,no uprasala, rect da nis..okej;)

OK!

Bolj in manj enakovredni skoraj vsi. Edino kadar je ona zgoraj imam jaz premalo maneverskega prostora – v glavi! 🙂

Sicer pa mi je zadnje čase precej všeč na tleh na tepihu. Jo bistveno bolj čutim kot na mehki postelji. Kadar imava dovolj energije pa se potem preseliva na stol pred veliko ogledalo 😉

Kakor kdaj, ampak vodi od zadaj. Pa da mu sedim v naročju, pa mi lahko še prsi fino ljubkuje,pa da se fajn zalizujeva. To me rajca.

Uau, vroče vprašanje. Pri nama so najbolj željeni položaji; od zadaj (itak – g točka itd.), jaz zgoraj, (če me gleda, je fajn, ker mi lahko draži bradavičke, od zadaj je pa on ful zadovoljen, ker se lahko igra z mojo rito) in misijonarska klasika (ful fajn, če je mrzla spalnica, se stisneš in se oba čisto počasi premikava, se poljubljava po vratu…uf, dost bo.

mmmmmmmmmmmmmmmmmm :-)))

-mm, ti maš pa čisto ta prav nick;))

aha… sem moral preverit zakaj… pa je že jasno

Men je najbolj všeč, če sem jaz zgoraj – pri sosedi!

V začetku jaz zgoraj, da se lahko ljubkujeva, proti koncu jaz spodaj, da je čim bolj not (mislm, da me nov na srečanje)

Hahaha! Po tej logiki si jaz še pomisliti ne bi upal na srečanje 🙂 Uh, a misliš, da si samo ti taka “perverznica” ;-)?

na srecanju samo ne poves ker nick imas kle in je stvar resena;)..mal diskretnosti pa tud more bit..aneda..sploh mi, ko mamo samo en nick in smo taki ko smo …tudi v real!

Nak, sam ko sem pa tole pisala, sem pa kar nekaj zardevala – ne vem zakaj, ampak včasih tko mal zardim, m rata nerodn.

Itak da nam povedala, pa napudrat se bom mogla bolj na debel, da ne bom zardevala

Bomo pa pudr dol polizal in te spoznal, ha ha

:-)))

Jaz pa raje NA sosedi, ha ha

New Report

Close