Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katerih žensk se je treba izogibat

Katerih žensk se je treba izogibat

Kdo je rekel da je z ženskami kaj narobe? Problem jaz vidim v 2 kategorijah, ki sem jih opisal. Ostale so super. Aja, no…pa roko na srce, mone tudi niste baš jagodni izbor, glede na to, da se tu zbirate same samske, že davno odcvetele, vse sicer izgledate 10 let mlajše…ampak take zagrenjenosti noben ded ne bo prenašal 😉
[/quote]

Zakaj pa misliš da tistih 5-6 steklih feministk non-stop visi tule in kot trop hijen vskoči v vsako temo, kjer kdo omeni ženski spol – ker je to edini stik z moškimi v njihovem lajfu.

Bruhhhhhhhhhh 🤮

Ja saj vem, teh 5 žal meče slabo luč na celo žensko populacijo mona. Čeprav je to krivično, ker vse niso slabe, daleč od tega. Ampak tiste steklene jih žal zasenčijo

Kdo je rekel da je z ženskami kaj narobe? Problem jaz vidim v 2 kategorijah, ki sem jih opisal. Ostale so super. Aja, no…pa roko na srce, mone tudi niste baš jagodni izbor, glede na to, da se tu zbirate same samske, že davno odcvetele, vse sicer izgledate 10 let mlajše…ampak take zagrenjenosti noben ded ne bo prenašal 😉
[/quote]

Smo te prosile za nasvete oz brezplačno online predavanje? Ne? Pol pa spi.zdi.

Zakaj pa misliš da tistih 5-6 steklih feministk non-stop visi tule in kot trop hijen vskoči v vsako temo, kjer kdo omeni ženski spol – ker je to edini stik z moškimi v njihovem lajfu.
[/quote]

In kaj je potem tvoje poslanstvo v vsaki pasji temi?

Če bi lajež na ketno privezanega psa prevedel v slovenščino, bi prišlo ven nekaj podobnega citiranemu.

Izgovor na nivoju posebne šole.
[/quote]

Sem se ti prilagodila, ja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Če bi lajež na ketno privezanega psa prevedel v slovenščino, bi prišlo ven nekaj podobnega citiranemu.
[/quote]

A ti si advokat onemu 40 letniku ali si v bistvu on sam pod drugim nickom? Če je odgovor dvakrat ne, koji ti je pol qu rac?

In kaj je potem tvoje poslanstvo v vsaki pasji temi?
[/quote]

O lej jo, se je oglasila še ta, ki si jo s pašteto namaže.

Joj skoraj bi pozabil, nasvet 4!

Torej pubeci, tole si zapomnite, ker je pomembno. Preden se za vedno vežete z žensko, mora le ta dati skozi zajetno število kosov moškega organa. Tako bo v kriznih srednjih letih zadovoljna s sabo, ne bo imela občutka da je kaj zamudila in skušala nadoknadit, preden je prepozno.

Ker največja napaka je, da spoznaš pri 20 punco in si misliš to je to. Ni! Ker je pred tem čutila samo 3 svedre, bo preden dokončno odcveti, hotela še kaj drugega sprobat in se bo garantirano zgonla.

Vse napisano ne velja za grde. Če je v mladosti že noben ni povohal, je tudi kasneje ne bo 😉

Še vsakemu luzeju do zdaj so bile vedno ženske krive, da je luzer.
A ste že kdaj srečali kakšnega, ki bi priznal, da je sam kriv?
Oh saj vem, on bi rad samo v miru bentil čez ženske, me ga pa motimo :)))

Saj ne, da je to že desettisoča tema s tem jamranjem , torej kar uživaj, te pustimo v miru :)))

O lej jo, se je oglasila še ta, ki si jo s pašteto namaže.
[/quote]

Ko naletim na takega butlja kot si ti, res raje posežem po pašteti…

Peter ti si rahlo zmeden, tvoji nasveti en drugemu kontrirajo.

A ti si advokat onemu 40 letniku ali si v bistvu on sam pod drugim nickom? Če je odgovor dvakrat ne, koji ti je pol qu rac?
[/quote]

Samo zato, ker primitivke niste sposobne vsebinskih odgovorov avtorju ampak zgolj golo bevskanje, še jaz nisem njegov odvetnik.

Recimo, da bi mu katera rekla, naj ne posplošuje al pa kaj podobnega. Ne, pač pa (skoraj) samo bevskanje, prav poučno 🙂

Z vsebino bi se kar strinjala, a ne morem mimo grozljivih slovničnih napak. PoleK? Da o vejicah ne govorim. Ženske, nepismeni tipi niso material za ženit.

Materijal je z “J”.
:)))

Slavistke in grammarnaziji tudi ne 🙂

Slavistke in grammarnaziji tudi ne 🙂
[/quote]

Najbrž si mislil slovenistke, a ne?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Slavistke in grammarnaziji tudi ne 🙂
[/quote]

Zdej pa ti v temo brcaš. Samo zato, ker si ti nepismen, še ne pomeni, da je s pismenimi kaj narobe.

Peter40, a ti si sicer meščan, ki se je poročil s podeželanko, ki je pa potem želela ločitev? sam vprašam…..

Samo zato, ker primitivke niste sposobne vsebinskih odgovorov avtorju ampak zgolj golo bevskanje, še jaz nisem njegov odvetnik.

Recimo, da bi mu katera rekla, naj ne posplošuje al pa kaj podobnega. Ne, pač pa (skoraj) samo bevskanje, prav poučno 🙂
[/quote]

Če bi spremljal temo, bi ta nasvet našel. V bistvu pa ga, zaradi lastnega zaganjanja ko stekel pes, niti nisi mogel.

Materijal je z “J”.
:)))
[/quote]

Pa ženske se (o)možijo, moški pa (o)ženijo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pa ženske se (o)možijo, moški pa (o)ženijo.
[/quote]

Večinoma, ja :)))

Ne vem, če je kdo že opazil: vedno ko je treba pluvat po moških in branit ženske (tudi najbolj neumne, hinavske, lajdraste) skočijo Replika, Senza in Grda resnica in se divje gonijo po vsaki temi. Sem ženska in ne vem kako lahko tako sovražijo moške? in še če se ne motim, so vse v vezi? Zdaj pa ne vem a se med seboj …ljubijo in so partnerji samo krinka. Ne vem, ne razumem. vsak dan isto.

Materijal je z “J”.
:)))
[/quote]

Em, ne pa ne.

New Report

Close