Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katerih žensk se je treba izogibat

Katerih žensk se je treba izogibat

Ni vse..je pa tud neki resnice..kar je avtor napisu…
🤪🤪mas cudakinj..da glava pece..


Nakladaš.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Imamo pravico do svojega mnenja. Ja večina jih je luzerjev, tko je, če ne bi bili, bi bili že poročeni in imeli otroke, ne pa da pri 40+ iščejo sanjsko žensko in ker take ni odpirajo teme o tem kakšne naj bi bile in ne bile ženske. Ženske so take kot hočejo bit in ne take kot si to domišljajo moški. Naj grejo med pedere če jim nobena ni dobra.
[/quote]
P. E. D. E. R ni košer. 😁😁😁😁😁

Da te popravim: je sramota za žensko populacijo mona, drugače pa ženska na mestu z realnim pogledom na življenje.
[/quote]

Jamranje se ti je obrestovalo, našel si končno nekoga na svojem nivoju. Še je upanje zate, izkoristi. Joj kako sem srečna zate :)))


P. E. D. E. R ni košer. 😁😁😁😁😁
[/quote]
Ti pa ne zajebavi 🙂
Mrak mi pade na oči ko jih poslušam, star sem 45 let samski, brez otrok ne najdem prave zase bla bla bla,
Bi jaz to bando s palico tepla, seveda ne najdeš konjino ker nisi normalen, normalen ima od 25 do 30 leta že ženo in otroke, skrbi za svojo familijo in se briga za svojo familijo ne za youtuberke in pjance v gostilni, pridno dela in nosi domov denar, da mu bojo otroci in žena živeli človeku spodobno življenje… Ne išče pri teh letih sanjsko žensko po njegovem kalupu, da ga gotivi ko cara za dzabe, take ženske ni. Poroka, otroci, žena, delo tako delajo normalni, nenormalni pa jamrajo


Ti pa ne zajebavi 🙂
Mrak mi pade na oči ko jih poslušam, star sem 45 let samski, brez otrok ne najdem prave zase bla bla bla,
Bi jaz to bando s palico tepla, seveda ne najdeš konjino ker nisi normalen, normalen ima od 25 do 30 leta že ženo in otroke, skrbi za svojo familijo in se briga za svojo familijo ne za youtuberke in pjance v gostilni, pridno dela in nosi domov denar, da mu bojo otroci in žena živeli človeku spodobno življenje… Ne išče pri teh letih sanjsko žensko po njegovem kalupu, da ga gotivi ko cara za dzabe, take ženske ni. Poroka, otroci, žena, delo tako delajo normalni, nenormalni pa jamrajo
[/quote]
POROKA IN DRUŽINA je košer! 😁😁😁😁
✡✡✡ŠALOM! ✡✡✡


POROKA IN DRUŽINA je košer! 😁😁😁😁
✡✡✡ŠALOM! ✡✡✡
[/quote]
Ne me zdej, sad idem da spremam rucak, mi bojo otroci in mož domov lačni prišli, ne gre to tko 🙂
Shalom

Zelo bi me bilo sram, če moj mož ne bi znal pravilno napisati besede poleg. In bi pisal polek.

To obtoževanje in zaničevanje je popolnoma nesmiselno. Vsi mi smo nekomu vse. Ne glede na to, kako nas drugi dojemajo, vidijo, skriva vsak v sebi dijamant, ki ga nekdo odkrije. Prepričana sem, da zdrav in normalen človek ne potrebuje tega poniževanja kogarkoli, da bi se počutil vrednega, cenjenega in sposobnega. A žal je naša družba, ne le forum, prepolna takih in drugačnih žalostnih ljudi. V očeh vidim žalost mnogih, premnogih ljudi in rada bi jim pomagala, ker čutim, da so v srcu dobri.

Sem pa vesela, da nisem več samska in da se mi s takimi ni treba ukvarjati. Sedaj razumem samske prijateljice in jim verjamem, da normalnega partnerja težko dobiš. Nocoj bom še posebej močno objela in stisnila mojega zlatega moža, samo zato ker ni tak kot avtor in podobni. Z vsakim dnem in prebrano temo ga ljubim še bolj in se zavedam, da sem marsikdaj v preteklosti za brezveze ogrozila tako čudovito zvezo in bog ve kako bi končala, na kakšnega norca bi lahko potem naletela in obžalovala do konca življenja svojo napako.

Še dobro, da nekdo od gor pazi name in mojo družino..

V bistvu se z 2. točko kar strinjam.:))

Happy wife, happy life 🙂 še kako drži. Ženske morajo brez slabe vesti poskrbeti zase, da bo družina srečna. Največ razdora je v družinah, kjer mati ne utegne niti na wc v miru.

Tako da…če se moškim ne da ukvarjati z družino in poprimiti za kakšno hišno opravilo, je najbolje da se res nikoli ne oženite 🙂

Še vedno ne vem, kaj sploh ostane.

… ko bi bi vsaj za silo pismen.
Polek…. :))))

Jaz poznam mlado lušno, ki ni na facebooku. pa ne samo eno. Pa drugih dedcev sploh ne pogleda, nikomur ne pomežikne, ne sprejme nobenega vabila na kavo. Aja, šit, srečno zasedena je, zato je taka.

In kaj si boš ti Peter recimo s tako?

Jaz mislim, da bi se bilo treba izogibati predvsem takim, ki hočejo tako ali drugače klasificirati ljudi. Jaz takih ljudi ne želim imeti okoli sebe. Moj sedmošolec se je letos v šoli učil, da so predsodki in stereotipi škodljivi. Tako sta me naučila tudi moja starša in tak pogled ima moja družina in vsi naši prijatelji. Da rečeš, da punce , ki niso odraščale z očetom, niso v redu, in da so dober material za starejše moške, je res žaljivo. Kako bi se počutil, če bi tebe nekdo kar tako ‘popredalčkal’? S puncami, ki se veliko slikajo in objavljajo na socialnih omrežjih se pa sicer ne strinjam, ampak predvsem zato, ker dam več na direktne socialne stike. Ampak to ni problem samo teh punc, ki jih ti opisuješ, temveč celotne generacije. Še vedno je pa tako, da če to želijo počet in jih to osrečuje, naj pač to počnejo. Take punce bojo pač našle take fante, ki jim je tak način spoznavanja blizu, ti si pa najdi tako, ki tega ne počne, če te to moti. Take ‘modre nasvete’ za ostale fante pa drugič raje zadrži zase. Pa brez zamere.


Ti pa ne zajebavi 🙂
Mrak mi pade na oči ko jih poslušam, star sem 45 let samski, brez otrok ne najdem prave zase bla bla bla,
Bi jaz to bando s palico tepla, seveda ne najdeš konjino ker nisi normalen, normalen ima od 25 do 30 leta že ženo in otroke, skrbi za svojo familijo in se briga za svojo familijo ne za youtuberke in pjance v gostilni, pridno dela in nosi domov denar, da mu bojo otroci in žena živeli človeku spodobno življenje… Ne išče pri teh letih sanjsko žensko po njegovem kalupu, da ga gotivi ko cara za dzabe, take ženske ni. Poroka, otroci, žena, delo tako delajo normalni, nenormalni pa jamrajo
[/quote]

Larifari, moški s službo, urejen, ki je po možnosti kaj ustvaril, komot dobi žensko pri 40-tih, saj ni pogojen z biološko uro.

Tvoj verjetno še ni videl ženske prej, da te je poročil v zgodnjih 20-tih, kjer si mu dala priložnost, da je izvedel več o nasprotnem spolu. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Larifari, moški s službo, urejen, ki je po možnosti kaj ustvaril, komot dobi žensko pri 40-tih, saj ni pogojen z biološko uro.

Tvoj verjetno še ni videl ženske prej, da te je poročil v zgodnjih 20-tih, kjer si mu dala priložnost, da je izvedel več o nasprotnem spolu. 🙂
[/quote]
Videl je on kar nekaj žensk (in to res lepih, takih ki jih vi vidite samo v modni reviji) ampak ko je videl mene je vedel, da sem jaz tista prava, jaz sem imela vse… stas, glas, jaja in pamet. Če si the best si pač the best, tako to je :))


Videl je on kar nekaj žensk (in to res lepih, takih ki jih vi vidite samo v modni reviji) ampak ko je videl mene je vedel, da sem jaz tista prava, jaz sem imela vse… stas, glas, jaja in pamet. Če si the best si pač the best, tako to je :))
[/quote]

Te besede verjetno ni v tvojem slovarju, prisvojitev se temu reče. Podležejo pa moški, ki so bili pod močnim ženskim vplivom, zato se pa ne razumeš dobro z njegovo materjo, vedno je mislila, da bi sin lahko dobil boljšo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Te besede verjetno ni v tvojem slovarju, prisvojitev se temu reče. Podležejo pa moški, ki so bili pod močnim ženskim vplivom, zato se pa ne razumeš dobro z njegovo materjo, vedno je mislila, da bi sin lahko dobil boljšo. 😀
[/quote]
Matjazko pišeš traparije. Jaz in tašča se odlično razumeva. Ona ve da je njej sin dobil najboljšo in da se njen sin lahko vsem bogovom zahvali, kako je poceo, ne bi dobro zavrsijo, da ni mene spoznal. On je đekpot že zadel :))


Matjazko pišeš traparije. Jaz in tašča se odlično razumeva. Ona ve da je njej sin dobil najboljšo in da se njen sin lahko vsem bogovom zahvali, kako je poceo, ne bi dobro zavrsijo, da ni mene spoznal. On je đekpot že zadel :))
[/quote]

Boljša si kot katera koli slabša. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

jaz se pod vse točke takoj podpišem in še kako dodam:
izogibaj se zenske ki pri 40 živi pri mami, ta še po solato na vrt ne zna it , kaj šele kaj dobrega skuhat.
rekel bi se to
eni imate srečo v ljubezni in nadete v 20 partnerja in si ustvarite družino in ste danes “živite srečno družinsko življenje ” .
drugi pa te sreče nimamo in iščemo svojo sorodno dušo pod soncem naprej in tako nabiramo svoje izkušnje, ki jih vi ki “živite srečno družinsko življenje ” ne morete.
upam samo da pri 51 ne boste ugotovile kako je “živite srečno družinsko življenje ” bilo dolgo časno.


Ker menjat jih kot gate je ultra zabavno ne? :)) Ne menjam niti mrtva.

Ne skrbi ti za mene, družino že imam davno, skačem še samo za svojimi otroki, trende pa je treba spremljat 😉

Aja pozabil sem še eno pomembno točko. Torej nasvet 3: mestne pupe so odlične za nasadit občasno, lahko tudi redno, so fine igrače, spedenane v nulo, polne same sebe.
Po taprave babe za ženit pa se gre na podeželje.
[/quote]

Se pravi, si en star poročen prdec, ki se slini po profilih 20-letnic in jim pošilja opolzka sporočila in slike. Ker ti nobena ne da, pa potem prideš pljuvat na mon. Haha, bednik.

New Report

Close