Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero avto – prosim pomoč

katero avto – prosim pomoč

Čisto odvisno kam priletiš in s kakšno hitrostjo ta predmet srečaš.
https://www.youtube.com/watch?v=R7dG9UlzeFM
Pa se jebi s težo avta… imaš lahko šleparja.
[/quote]

Drži, ampak v konkretnem primeru je šlo za “avto prileti v avto”. 😉

RABLJENO AVTO? Avto ni srednjega spola.

Drži, ampak v konkretnem primeru je šlo za “avto prileti v avto”. 😉
[/quote]
V vseh nesrečah gre samo za srečo. Če se greš zaletavat v kontoliranih okoliščinah, pa to ni več nesreča. To je bolj tko, kot bi pred nakupom rekel, klinc pa erbegi, kolikokrat jih pa nucaš, upaš da nikoli, ampak za vsak slučaj, je pa fajn, če jih maš. Podobnost z odnosi do kondomov je naznatna:-)

RABLJENO AVTO? Avto ni srednjega spola.
[/quote]

Avta je kot vsaka mašina, ki te precej košta in nikoli ne dela čisto tako kot bi želel, jasno- ženskega spola.

RABLJENO AVTO? Avto ni srednjega spola.
[/quote]

To je tako, ko je materin jezik hrvaščina. 😉

Avta je kot vsaka mašina, ki te precej košta in nikoli ne dela čisto tako kot bi želel, jasno- ženskega spola.
[/quote]

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Thx!


V vseh nesrečah gre samo za srečo. Če se greš zaletavat v kontoliranih okoliščinah, pa to ni več nesreča. To je bolj tko, kot bi pred nakupom rekel, klinc pa erbegi, kolikokrat jih pa nucaš, upaš da nikoli, ampak za vsak slučaj, je pa fajn, če jih maš. Podobnost z odnosi do kondomov je naznatna:-)
[/quote]

Hehe, ali pa tistim vicem:

Kliče žena moža in mu pravi, da ima dobro in slabo novico.
“Pa povej najprej dobro,” reče on.
“Airbagi delajo!” mu odgovori.

Avta je kot vsaka mašina, ki te precej košta in nikoli ne dela čisto tako kot bi želel, jasno- ženskega spola.
[/quote]

Z vsako mašino je treba znat.

Hehe, ali pa tistim vicem:

Kliče žena moža in mu pravi, da ima dobro in slabo novico.
“Pa povej najprej dobro,” reče on.
“Airbagi delajo!” mu odgovori.
[/quote]
Aja, to je tisti- si že kdaj videl zmečkanih 30000 evrov:-)))


i20 je bočno priletel Dusterju v mašino ☺ neenakovredno mesarsko klanje ☺
[/quote]
In ni bilo na kočevskem, ampak v Kočevskih poljanah!

Z vsako mašino je treba znat.
[/quote]
Resnična zgodba- ko sem bil vajenc me je majster učil- ext, rostrfrej je kot ženska, vsak udarc se mu pozna- delaj z občutkom!
Pa sem mu to resnico povedal kakšnih petnajst let kasneje, je pa rekel… rostfrej je kot ženska, udarec na pravo mesto dela čudeže.
Pol se pa pejd.
Ga moram prašat čez ene pet let za nadaljevanje, če ga srečam.


In ni bilo na kočevskem, ampak v Kočevskih poljanah!
[/quote]

Šment, pa res! Kočevske Poljane so v bistvu na vzhodnem delu Kočevskega Roga. 😉


Resnična zgodba- ko sem bil vajenc me je majster učil- ext, rostrfrej je kot ženska, vsak udarc se mu pozna- delaj z občutkom!
Pa sem mu to resnico povedal kakšnih petnajst let kasneje, je pa rekel… rostfrej je kot ženska, udarec na pravo mesto dela čudeže.
Pol se pa pejd.
Ga moram prašat čez ene pet let za nadaljevanje, če ga srečam.
[/quote]

Verjetno bo rekel: Tudi rostfrej ni več tisto, kar je nekdaj bil…

Verjetno bo rekel: Tudi rostfrej ni več tisto, kar je nekdaj bil…
[/quote]
:-))) Al pa kladu. Ima menda še original 120 let staro kladivo. Edino kar je glava dvakrat, pa štil štirikrat menjana:-))


Ja dober , sedaj pa res ne razumem več, a se folk norca dela iz jezika, ali res nima pojma ali pa je šiptar, ker tole je en živ obup, sam mislim da se spet nekdo norca dela in odpira teme.


Ja dober , sedaj pa res ne razumem več, a se folk norca dela iz jezika, ali res nima pojma ali pa je šiptar, ker tole je en živ obup, sam mislim da se spet nekdo norca dela in odpira teme.
[/quote]

in kateri je tvoj predlog na avtoričino vprašanje?


Ja dober , sedaj pa res ne razumem več, a se folk norca dela iz jezika, ali res nima pojma ali pa je šiptar, ker tole je en živ obup, sam mislim da se spet nekdo norca dela in odpira teme.
[/quote]

Al pa je iz Tuhinja. Tam se je avta prevrniva, radia je pa še kar naprej špilava.

Al pa je iz Tuhinja. Tam se je avta prevrniva, radia je pa še kar naprej špilava.
[/quote]

:))))))))))))))))))))))))))

Špilava al špiwava?

Pa zna se bre, šta kupuje bosanac, Golfa dvojku, a za šiptara se isto zna, nema auta do Mercedesa !
Evo namenoma napisamo tako da ćefurji razumete !

azijca vsekakor.

V formuli 1 je teža bolida predpisana in ne odstopa 2 in večkrat.
Na cesti pa imaš velike razlike v teži.
Audi Q7 npr, prazen tehta 2145kg, največja masa R4 pa je 750KG.
Poleg vsega pa: Če bi današnje tehnično-varnostne rešitve iz F1 uporabljali v enaki meri varnosti tudi v osebnih avtih, bi na trgu zagotovo ne bilo nobenega avta pod 60k€.
[/quote]

Odstopa je teze v f1 nima nobene veze, ker je f1 zelo varna tudi ce prileti v zid.
Hotel sem samo reci, da posplosevanje “tezji avto=varnejsi avto” ne drzi.

Celno tank v tank pa bodo notri verjetno vsi mrtvi. Pa ne zaradi eksplozije. :))

:))))))))))))))))))))))))))

Špilava al špiwava?
[/quote]
Naj me vrag, če vem. Moram jutri enga thinca prašat:-)))


Resnična zgodba- ko sem bil vajenc me je majster učil- ext, rostrfrej je kot ženska, vsak udarc se mu pozna- delaj z občutkom!
Pa sem mu to resnico povedal kakšnih petnajst let kasneje, je pa rekel… rostfrej je kot ženska, udarec na pravo mesto dela čudeže.
Pol se pa pejd.
Ga moram prašat čez ene pet let za nadaljevanje, če ga srečam.
[/quote]

Človek se celo življenje uči, najbolje je kar na preverjenih, tujih izkušnjah. Dokler so še vsi živi.


Ja dober , sedaj pa res ne razumem več, a se folk norca dela iz jezika, ali res nima pojma ali pa je šiptar, ker tole je en živ obup, sam mislim da se spet nekdo norca dela in odpira teme.
[/quote]

Če dovolj dolgo bereš forume, ti je marsikaj bolj jasno. Sama sem si zapomnila, da naj bi tale baje laufal na olje iz friteze:

https://www.youtube.com/watch?v=RyEPpn3U1TA

Človek se celo življenje uči, najbolje je kar na preverjenih, tujih izkušnjah. Dokler so še vsi živi.
[/quote]
Mhm, tuje izkušnje so najcenejše. Ampak, a je avto že kaj bližje izbiri.

New Report

Close