Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero mleko za dojenčke?

katero mleko za dojenčke?

Kmalu bom rodila in me skrbi, da tudi tokrat (tako kakor ob prvem porodu) ne bom imela mleka.
Zanima me, katero mleko naj v tem primeru kupim za dojenčke. Katero je najboljše, pa da ne bom bankrotirala.
Kaj priporočate. Pa ne me obsojat, ampak mati narava je tako naredila, da ni mleka. Čeprav jaz še vedno upam da bo.
Hvala

Mi še vedno uporabljamo Aptamil – sedaj Aptamil3, pa nikoli nobenih težav.
Jaz sem z njim zadovoljna.
Meni so edino odsvetovali Bebo.

Meni so pa svetovali edino Bebo

Osnova je bil Aptamil. Zaradi težav smo prešli na Comformil, nato pa zaradi polivanja na Aptamil AR. Poceni to mleko ni, je pa kvalitetno.

Najboljše je NOVALAC je pa na žalost tudi najdražje 🙁
Prilagojeno – 400g približno 2200 sit

Najprej smo uporabljali Novalac, ampak je drag kot žefran, zato smo potem prešli na Hipp (iz Muellerja), ki je cenovno zelo ugoden. Vmes uporabljamo tudi Bebo. No, zdaj smo že na dvojki 😉

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Jaz ti svetujem, da pripraviš Aptamil, potem boš pa že videla, kako mu ustreza.

pa saj noben ni prav poceni…je treba poskusit…če mu eden odgovarja, se ga je pa fajn držati…

prvo aptamil pa mu ni odgovarjal tak da smo šli na milumil sedaj smo na 2! ta hrana mu je najbolj odgovarja!

Mi smo začeli z Aptamilom, pa ga je zapiral ( tudi po Conformulu ni bilo bisveno bolje), Novalaca ni maral, Beba je pa zakon ( zdej smo že na trojki).

Mi imamo NovalacAC1 proti kolikam in kolikor sem jaz gledala cene je Aptamil najdražji2700vDM,novalac pa je vsaj pri nas 2000 ,če bi jemala navadni Novalac bi bil malo cenejši ampak vzamem raje tega AC1 da ga vsaj ne zvija.Raje dam za mleko več,prišparam pa pri obleki ker jo kupim prek interneta zelo lepo ohranjeno in pol ceneje.

Seveda boš imela mleko, mati narava zagotovo ni naredila da nimaš mleka, razen če imaš kakšno kronično bolezen in uživaš kakšn azdravila. Ne kupuj nobene hrane, morda ti v drugo uspe in veš kako bo komot, lepo in še poceni!

Polona

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

New Report

Close