Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katero vrsto kuhališča uporabljate?

Katero vrsto kuhališča uporabljate?

Jaz indukcijo in sem zelo zadovoljna. Zavre zelo hitro, napram steklokeramični, ki sem jo imela prej. Plina pa se bojim zaradi eksplozije.

Kaj pa vi?

I love reading blog posts with great information like this. Because normally I often read and learn about some technologies on apkloky articles.

Plin, takoj doma kot na vikendu.

Indukcija. Mi je bolj všeč plin za kuhanje, ampak čiščenje plinskega štedilnika mi pa ni v veselje. Tako da indukcija.

Odgovor na objavo uporabnika
Kuhališče, 27.04.2024 ob 09:24

Jaz indukcijo in sem zelo zadovoljna. Zavre zelo hitro, napram steklokeramični, ki sem jo imela prej. Plina pa se bojim zaradi eksplozije.

Kaj pa vi?

A da se bo vžgalo od kratkega stika se pa nič ne bojiš?

Sem vesela zate 😆

2 plin, 2 elektrika

 

naslednji štedilnik bo 3 plin 1 elektrika

Trenutno klasična steklokeramična, imam pa raje plin.

2 indukciji+2 plinski

5 plinov. Mestnih.

Mi imamo še črno kuhinjo in kurimo na drva in premog.

Štedilnik s 3 rinkami z plin in eno elektriko. Elektrika je bolj za vsak slučaj, če bi bil problem s plinom.

Tri plin+ ena elektrika, ki nikoli ne pride na vrsto. Na vikendu plin in indukcija, pretežno pa žar, podpeka ali kotlovina.

Plin je še vedno zakon, kljub čiščenju. Pač ne polivam preveč in kuham v večjih posodah.

Klasična steklokeramična v hiši, v letni kuhinji zunaj pod streho pa kobiniran  žar  na oglje  in plin + 2 plinska gorilnika primerna tudi za večje lonce in ponve ( slednje v uporabi   skozi vse leto, se večinoma vse skuha zunaj).

    Kuhamo izključno zunaj zakurimo ogenj in v kotlu pol dneva kuhamo.

New Report

Close