Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero zamrzovalno omaro svetujete

katero zamrzovalno omaro svetujete

Kupujem zamrzovalno omaro, ker je stara dotrajana. Imate kakšne izkušnje, katere so ok, kakšen nasvet?

Odgovor na objavo uporabnika
gospodinja a, 22.05.2021 ob 19:39

Kupujem zamrzovalno omaro, ker je stara dotrajana. Imate kakšne izkušnje, katere so ok, kakšen nasvet?

LIEBHERR…so med dražjimi, ampak imajo vzroke za to.Imam njihovo skornjo že ene 7 let, omaro dobro leto in pol in kapo dol. Liebherrji imajo izjemno izolacijo zato imaš precej velike zamrzovalne zmogljivosti, kar dolge čase za ohranjanje temperature ob motnjah (v bistvu najdaljše na tržišču), izjemno nizk porabo el eenrgije

je pa cena napram drugim sploh proti kakemu beku skorajda še enkrat višja

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

liebherr – tako zamrzovalna omaa kot hladilnik.

 

nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev

V kuhinji imam hladilnik z tremi predali, ker je bila vsako leto kriza pospraviti zelenjavo z vrta in sem tlačla še k mami, ki ima ravno tako 3 predale sem kupila pred 3 leti najcenjšo beko z 3 predali. Hladi normalno ne zamrzuje skratka opravlja svojo funkcijo, edino za velikost mi je ratalo pošteno žal bi bilo boljše večjo kupt….

Torej najcenejši  beko opravlja svojo funkcijo ne nagaja ne zmrzuje ga ni treba kar naprej tajat malo razmisli tudi o velikosti koliko imaš prostora in koliko rabiš…. če menjaš je ta ki jo imaš premajhna mogoče prevelika….

New Report

Close