Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kavica torek v Mb-pride še katera?

kavica torek v Mb-pride še katera?

V torek se z našim malim odpravljava v Europark na manjši nakup in bi bila zelo vesela družbe, malo čveka, pa kakšne dobre kavice.
Planirava, da bova tam nekje okrog dvanajste ure. Dobili se bi pri McDonaldsu, tako kot vedno. Če vam ura ne odgovarja, se bova prilagodila večini.
Punce, imejte lep večer in se slišimo! Pa, pa…

Mogoče pa se oglasiva za kakšno uro. Če bo čas dopuščal.

Lp,
Lisa

hej, Mariborčanke!
škoda no, jaz pridem pa v MB v soboto.
grem na Pohorje – pardon – Pauhorje :)))
že dolgo nisem bla. mi je pa zelo pri srcu ta štajerska prestolnica.

Paramecij, zdaj si pa ti mene spravila v smeh! Prosim, da se ne norčuješ iz nas, Mariborčanov! Mogoče pa se vidimo v soboto?!

*Lisa*, srčno upam, da ti bo uspelo in da se končno enkrat srečamo!

Punce, pa, pa…

No, evo, sem se na hitro odločila, da bom dala vse ostale stvari na stranski tir in pripeketala.

LP,
Lisa

*Lisa*, pravilno si se odločila! Se že veselim!
Mirno noč vsem!

Jaz tudi. Se vidiva(mo) v torek.

Lp,
Lisa

Zdravo,

ker smo seveda v službi, vam samo zaželim prijetno druženje.

Mogoče pa kdaj popoldan, ne??

Uživajte in bodite zdravi,

S.

Mi trije tudi pridemo, ce ne pride vmes kaj cetrtega. Ha, ha!

Lep zacetek tedna vsem!

Pridem, če bo le možno!
ampak tokrat bom tudi jaz vlko kavo pa sladico!!!!

Simbra, do kdaj pa si v službi, kdaj v popoldanskem času bi se nam lahko pridružila? Morda pa v bližnji prihodnosti organiziramo kakšno seanso tudi popoldan, za vse tiste, ki že pridno delate!
Imej se skrajno lepo in se vidimo kmalu!

Jaz pa grem v MB čez dobro urco.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

He, he…… lepo vozita! Pa javita se kaj, da vem, kdaj se do EU privleči. ;o))) Pa da ne pozabita na presenečenja! :-))))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Punce, da ne boste pozabile, kar ste obljubile!
Jutri, torek, Europark, ob dvanajstih, pred McDonaldsom, pri igralih ali v njihovi neposredni bližini, čakam z vozičkom na vas!
Imejte lepo noč in se vidimo! Pa, pa…

Velja!!!!!!!!

Mogoče prideva tudi midve!

Žal, ne bo šlo….Zdaj je zaspala in se pred 12 sigurno ne bo zbudila!
Pa drugič!
Uživajte in spijte dobro kavico še namesto mene!

Čuj Mojca,

me te čakamo z litrom na mizi, pa kračo v desni, levo pripravljeno, da ti pomahamo, ti pa tak.

Hecam se, bo treba čim prej spet sklicat redni mesečni dogodek, pa bo.

Je bilo pa prav fino.

Drži se!

New Report

Close