Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj pisati po prvem zmenku?

kdaj pisati po prvem zmenku?

Kdaj ste moški poklicali ali pisali po prvem zmenku? Takoj? naslednji dan? Kaj pa ženske? čakate, da vam piše ali ve naredite prvi korak? Pojma nimam kako se to dela 🙂

 

Meni je pisal na instagramu naslednji dan.

Takoj. Ne vem kake igrice se to greste.

Odvisno od obcutkov po zmenku ampak 24h po dejtu je okej

Še domov nisem prišla 🙂

Nič pisat. Kar takoj vprašat, če hoče še enkrat. Če noče, pa pustit pri miru. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 04.05.2022 ob 14:03

Še domov nisem prišla 🙂

enako 🙂

Sedanji mi je že med zmenkom namignil da mu je bilo luštno z mano in da bi lahko še kdaj ponovila, ko me je odložil, sem dobila sms v roku pol ure, da sem se mu zdela res v redu… Pa ni bil nek obupanec, vse je izpadlo super. Če bi mi pisal po 3 dneh, bi ga odpikala, ker oprosti, leto 2022 je, dosegljivi smo na 2338 različnih kanalih, stalno visimo na mobitelih, pa da mi ne bi pisal 3 dni, če bi mu bila všeč? ….. Morda ji piši naslednji dan, to je MAKSIMALNO, torej nekje v roku 24h. Nikar pa ne čakaj več kot toliko, če ti je bil/a res res res všeč. Če pa ni bil lep zmenek oziroma ti oseba ni bila v redu, se pa tudi spodobi napisat nekaj, da ne bo druga stran čakala….

 

 

Jaz sem čakal, da me je ona prva poklicala. Pri meni je upalilo.

Ich niemals.

Odgovor na objavo uporabnika
znak161, 04.05.2022 ob 10:55

Kdaj ste moški poklicali ali pisali po prvem zmenku? Takoj? naslednji dan? Kaj pa ženske? čakate, da vam piše ali ve naredite prvi korak? Pojma nimam kako se to dela 🙂

 

Ne se igrati brezveznih igric – piši, ko želiš pisati.

Nikoli več. Po vsakem seksu je čas za novo sveže meso.

Če pa bejba še kej teži, pa jo lahko priporočim še kakšnemu prijatelju kot instant popestritev za kakšen dolgočasen nedeljski večer.

Odgovor na objavo uporabnika
Lili669, 04.05.2022 ob 15:11

Sedanji mi je že med zmenkom namignil da mu je bilo luštno z mano in da bi lahko še kdaj ponovila, ko me je odložil, sem dobila sms v roku pol ure, da sem se mu zdela res v redu… Pa ni bil nek obupanec, vse je izpadlo super. Če bi mi pisal po 3 dneh, bi ga odpikala, ker oprosti, leto 2022 je, dosegljivi smo na 2338 različnih kanalih, stalno visimo na mobitelih, pa da mi ne bi pisal 3 dni, če bi mu bila všeč? ….. Morda ji piši naslednji dan, to je MAKSIMALNO, torej nekje v roku 24h. Nikar pa ne čakaj več kot toliko, če ti je bil/a res res res všeč. Če pa ni bil lep zmenek oziroma ti oseba ni bila v redu, se pa tudi spodobi napisat nekaj, da ne bo druga stran čakala….

 

 

No meni tudi že na zmenku, da mu je lušno in bi se še želel srečati zmano, potem pa nikoli več glasu, oz. kak pogumen po treh dneh, da nimava istega lifestyla. Tako, da se mi ne da več z nikomer na kavo, ker je itak laž karkoli bo rekel…

Kontaktna točka je tu, vi samo poveste kje se vas najlaže najde.

Takoj, na poti domov.

Največje težave mi dela ta nevidna. Nevidne ne vidim. Trenutno je ni v prostoru, vsaj jaz je ne vidim. Karkoli zapišem, nevidna to vidi.

Odgovor na objavo uporabnika
Celjski grof, 04.05.2022 ob 15:18

Ich niemals.

Was bis du denn für einer.

Odgovor na objavo uporabnika
Melanie877, 05.05.2022 ob 20:33

Ne se igrati brezveznih igric – piši, ko želiš pisati.

tako je!

sej če je bil dober sex, prej ali slej se bo en od dveh oglasil.. :)) razen v primerih tistih, ki sam črtice nabirajo, ampak teh ni škoda.

Jaz nikoli, sem vedno počakal, da je poklicala ona.

Če ni poklicala, ni bilo naslednjega zmenka. 😉

Naslednji dan kratek sms, v roku 3 dni naslednji.

Odgovor na objavo uporabnika
Različno…, 06.05.2022 ob 22:46

Naslednji dan kratek sms, v roku 3 dni naslednji.

Naslednji dan kratek sms, v roku 3 dni naslednji. Ko še ni bilo mobijev smo pa klicarili.

Odgovor na objavo uporabnika
Različno…, 06.05.2022 ob 22:50

Naslednji dan kratek sms, v roku 3 dni naslednji. Ko še ni bilo mobijev smo pa klicarili.

kaj ti misliš, da je ženska vlak, da rabi “time schedule”? ? ;))

raje ko se igrat te igrice jo pokliči, like in old times

Sicer pa, če se že želiš igračkat, to kar si napisal definitivno ni nobena igra, ker je vse odvisn od tega, kdaj in kaj ona odpiše. Če imaš kaj početi v življenju, talo alitako ne uspeš odpisat prekratkem času.

Če ti pa sploh ne odpiše, pa nimaš več kaj sploh pisat.

Hahahaha, ti pa verjetno RRS veliko seksaš! Profesionalca se takoj vidi po takem tekstu😊

Jaz nikoli ne kličem ali pišem sms prva. Moje pravilo je, da morajo moški narediti prvi korak. Poznam pa kr nekaj žensk, k si moškega dobesedno izborijo. Osebno se mi zdi, da dvorijo moški in ne ženske.  Vsaj tako je v živalskem svetu.

Še preden je zmenka konec ji napišeš sms, da želiš, da ga ne bi bilo tako hitro konec, ker se imaš z njo res lepo. In tako si dopisujeta do naslednjega dne, ko se seveda takoj ko je le možno spet dobita…neverending zmenek. Če ne, ni ta prava

New Report

Close