Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj pisati po prvem zmenku?

kdaj pisati po prvem zmenku?

Sedanjemu sem naslednji dan napisala, da bi ga še rada srečala. Samo to … Potem je pa on delal korake naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
jameson82, 06.05.2022 ob 22:39

Odgovor na objavo uporabnika
Melanie877, 05.05.2022 ob 20:33

Odgovor na objavo uporabnika
znak161, 04.05.2022 ob 10:55

Kdaj ste moški poklicali ali pisali po prvem zmenku? Takoj? naslednji dan? Kaj pa ženske? čakate, da vam piše ali ve naredite prvi korak? Pojma nimam kako se to dela 🙂

 

Ne se igrati brezveznih igric – piši, ko želiš pisati.

tako je!

sej če je bil dober sex, prej ali slej se bo en od dveh oglasil.. :)) razen v primerih tistih, ki sam črtice nabirajo, ampak teh ni škoda.

ker na prvem zmenku je pa že takoj sex??

Svašta res…

Kaj bi bilo prav in kaj ne? Ni potrebe po igricah, če imaš dober občutek. Vsaj (zame pravi) moški tega ne počnejo.

nikoli nisem znala špilat teh igric. nevem,kako bi sploh moglo bit po pravilu. Vem pa,da ko sem šla aprila po 16 letih na dejt,itak je blo zmenjeno da ne gojiva čustev ampak samo za sex-ker on želi otroke jst pa ne-pa tud rekla sem da nočem veze just friends with benfits,ko sem mu pisala jaz po 3 dneh,je full zvenel zdolgočaseno. In sem odpikala. Full ne maram ljudi ki se nikoli ne nasmejijo,ki niso dobre volje,ki so zagrenjeni,pol je še neki klical sem vse dala na block. Nč ni pol blo. Na suhem sem ostala,ker mi ni bil več kul,zihr pa tud jaz njemu ne,ker kot berem tukej,če bi mu bla kul bi mi verjetno pisal že prvi dan? LOL 😀

Mah zakaj bi pa čakal. Če je bejba taprava potem to čutiš. Jaz bi se ji s kratkim mesiđem javil še isti dan zvečer, najmanj pa naslednji dan zjutraj

Odgovor na objavo uporabnika
Christian Christianssen, 05.05.2022 ob 22:25

Nikoli več. Po vsakem seksu je čas za novo sveže meso.

Če pa bejba še kej teži, pa jo lahko priporočim še kakšnemu prijatelju kot instant popestritev za kakšen dolgočasen nedeljski večer.

Hvala kur.., da smo te zgresile 🤣🤣🤣🤣

Jaz ponavadi posljem prvi ko sva se v postelji skupaj,da pol ni teh igric

Odgovor na objavo uporabnika
MWa, 27.05.2022 ob 21:53

Jaz ponavadi posljem prvi ko sva se v postelji skupaj,da pol ni teh igric

Bravo. Tako se dela.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 25.05.2022 ob 16:45

nikoli nisem znala špilat teh igric. nevem,kako bi sploh moglo bit po pravilu. Vem pa,da ko sem šla aprila po 16 letih na dejt,itak je blo zmenjeno da ne gojiva čustev ampak samo za sex-ker on želi otroke jst pa ne-pa tud rekla sem da nočem veze just friends with benfits,ko sem mu pisala jaz po 3 dneh,je full zvenel zdolgočaseno. In sem odpikala. Full ne maram ljudi ki se nikoli ne nasmejijo,ki niso dobre volje,ki so zagrenjeni,pol je še neki klical sem vse dala na block. Nč ni pol blo. Na suhem sem ostala,ker mi ni bil več kul,zihr pa tud jaz njemu ne,ker kot berem tukej,če bi mu bla kul bi mi verjetno pisal že prvi dan? LOL 😀

Ne sekiraj se,verjetno si se izognila tezavam.Ze pride taprav mimo,tak k se ne bo igral igric.

New Report

Close