Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj se danes loti sex…

Kdaj se danes loti sex…

de ne bom kej zamudila? ;)))

Čauči, kosmati lepotci 😉

Hja,če bi blo po mojem,smo že cca 20 let v zamudi,drgače je pa odvisno od vas.Sam ga pa tuki ne mislim na suho..:-)
Helči,a me imaš kej rada?Čem reč ,a greva v kino?
Sp

Chauchi iz gorenjske!
Kako prosim!? Kdaj se danes loti sex… de nebom jest kej zamudil.. po toči zvoniti…
Btw. tale moja pošta me tok jjjeee****e, da ni za pisat… šele ponoči oživi..
Pozdravljene, sfrizirane lepotice 😉

Ja jaz bom šla v kino, nekje tam okoli 20.30…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aaaaaajjaaaaaa, kužimo se, šele zdaj mi je orenh kap’lno.. kaj, kdaj, kdo se danes loti sex… jooo, kok sem jaz hiter :))))))
Ok. no, a bomo kaj predigre a nič :))) .. enga ta hitrga.. na sfrizirane :))
mmmm, dobra je tale kupica!

Pri meni bo pa danes na sporedu televizija !
Sp

seveda, eni v kino, eni v čebelnjak…

Pa kaj sedaj, kje ste… SončeK ura še ni 20.30, a ste že vsi v kinotu..
Včeraj se mi je pa tudi nekaj malega hik, hik hik… Sprevržko a si bil blažen med ženami? V čeblnjaku pa pretakal se je med… :)))

pa dooobr nooo, grem pa še jaz… pred TV :((

Evo jaz sem tu, a tebe ni, kje siii?? Spet na kaksnem kofetku tam nekje, kjer je vse belo okoli tebe, kajjjjj???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo tudi to je dober izgovor ali nadomestek seksa…cmoka, si me kaj pogresal???;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razbo! ne me dražit z medom!
A si kolega,al ne?
Sp

Ne!

U si pa hud tole noč????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hud?Ne,samo televizijo bom gledal danes,pa ni nič pametnega na sporedu……
Lepa si
Sp

Okej, potem pa lepo nocko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close