Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdaj smo/ste nazadne seksali?

Kdaj smo/ste nazadne seksali?

hihi, pridobiš kalorije, pri uni sladici jih pa zgubiš.
čauči, žverka

hihi, jih ne rabim… praksa da več kot katerakoli teorija…
boš vidu ku te bom en dan primla v roke!!!
čauči, Razzy

Dopovej to prosim moji ženi,k se kar naprej peza in v špegu bulji!
Hvala
Sp

…in kej ti v tem primeru ni prou? jih ima preveč al premal (kilogramčkov)?
… ma sej ti bi rad sam sexu, torej…

Ona zase pravi,da jih ima preveč,za moje potrebe(ko je milostna) pa glih prou.Vsaj kosti ne bodejo!
Lepa si
Sp

Vsi samo nekaj jamrate, namesto da bi stopili v akcijo!
Jaz sem nazadnje pred dobrimi štirimi urami, pa spet bi mi pasal, če bi bila prilika… Pa ful, ful, ful dobr je blo, mmmm…
Ajde, kdo mi je fouš?

hani

Jaz ne,no fofš ti nisem. Tako ti si za našo klapo, vsaj ena, ki seksa in ji pase, mi itak samo nekaj lažemo, se pretvarjamo, igramo…ne saj se hecam, ali pa ne. Hani, dobrodošla in oprosti letim se mi mudi.
Ampak ti pa kar se kaj napisi, te beremo. Cmoka na lička in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Fouš?! Ne. Sem ravno kremšnito zmazala, je boljša od vsakega dedca…no, seveda obstajajo izjeme. :-))

Cmoka na lička.

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
A sem med izjemami mogoče?
Cenim te žverči pa lepa si tudi,sam eni tega ne opazijo,jaz pa vem!!!
Sp

Dobrodošla v kletki Hani!
jaz sem ti neznansko FOUŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!
Da bo jasno,ker nisem fu**l že,kaj pa vem,če bi pred eno uro,bi bilo že predaleč nazaj!
Vsaj kakšna,da rada!
Ma v kakšni družbi sem jaz živel(oz.še živim),jebemti.Vse moje sodelavke,znanke in še katere so ob misli na sex samo zmrdovale.Pa saj ni čudno,da človek rata zavrt in potem tu take klati.
Bil sem v taki službi,kjer se že pregovorno in de facto dosti seksa,ampak zame pa ni bilo posla.Pa takrat sem baje še kar lepo zgledal…
Kakorkoli Hani,vrži še enga pa potem povej,če bi še enkrat.
lepa bodi
Sp

Ja, ja, ja!!! Trikrat ja. Vsi naj preberejo – SPREVRŽKO JE IZJEMA!

Srečen?
Cmoka, prijatelj moj, tudi jaz te multo, multo cenim…:-)) Viš, se že italijansko učim…:-))

Hvala Žverči.Te imam rad tako kot si,kot tam v hribih,res si lepa in zelo dobro veš,da te ZELO cenim.
Lepa si,mogoče otožna,ampak to daje tudi čar včasih
Sp

No, ker niti otožna nisem več, sem potem brez tistega sijaja, kaj?!

Cmoka, moj prijatelj….

Hja,bo treba še kakšen dokazek poslati na kako drugo mesto,potem pa dam končno oceno 😉
Cenim te!
Sp

dobiš drugič, zdaj pa, žal drvim.

Deklice in dečki, lepo se imejte, pusti bodite, pa se beremo. Prijatelji, HVALA.

Cmoka na lička!!!

balzam za tvojo duso tale tema ande?

Evo, pridem jaz pa vsi prenehate tukaj gor.. Ane Sprevržko, kako te lahko resne, fine punce,.. zaprejo glede seksa.. ti kar ni več do tega, pa v teh mojih letih… Sharki, a ves, da sem na istem… orenh je blo… letos ni blo…
Lp!

Cvetko, ne jokat… sej bo pršla čebelica zdej na pomlad :))

PS: Samo čudim se kako vi fantiči malo sexate, pol pa pravjo ženske, da vse kar pride mimo podrete… kdo potem laže?

Srečno, lupčka.

Ej, ne govori mi… časi so se očitno zelo na glavo obrnili… poznam res par punc- one mene ne poznajo, no razen ene… in ti povem vse iščejo samo jeba**e, ampak dobijo velikokrat odgovore iz strani fantov, da samo če ga nemisli met samo za jeba**e.. ma, saj nič ne rečem tudi kontra je …
Pa včasih je blo romantično, če je fant prišel k punci, danes je velikokrat obratno.. a nisi ti Hely enkrat glede tega, kaj je romantično, bila v dilemi na onem forumu… Tako, tukaj je danes tudi nekaj resne debate..
cmoka :*

Dragi C., popolnoma se strinjam s tabo. Jaz sem nepoboljšljivi romantik. Lahko da si tukaj dobil drugačen občutek, vendar je tako. Sem pa drugače taka nagajiva in prebrisana tička, samo ne v smislu, da imam fante za norca, da iščem jebača al kej takga… Niti približno. Se mi je pa lepo tako sproščeno tukaj pogovarjat, kao “sexat”, magari hecat na ta račun…
Čauči, bodi pridkan.

Sem pozabil zgoraj dati v narekovaje “resne, fine punce” že veste… hej, drugače pa cvetko že ima eno čebelico, le takooo zelo sramežljiva je, da nevem, nevem kdaj… orenh me bo :)) … da nebom dal še sramežljive v narekovaje :((

Kakšne pa so resne in fine punce, dragi razbojniček???

Ali sem jaz mogoče tista čebelica, bilo bi lepo??? Ne to ne bom jaz, saj ne morem biti sonček in še čebelica, ali lahko???
Si danes tudi lizal, sladoled v kavici?
eno cmoko na lička…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Načeloma se strinjam s teboj, ampak tole, da ni okej, če punca stopi do tebe, če ona naredi prvi korak…to ni romantika…to pa žal ne drži. Romantika je romantika in ne glede kdo jo izvaja, časi se spreminjajo in hvala bogu, da so tudi punce ki si upajo, pa zaradi tega ni osvajanje čisto nič manj romantično, mogoče še bolj.Pa tudi punca zaradi tega ni nič slabša od tiste, ki čaka da, da pobudo moški, če jo sploh da…
No tudi jaz sem tole malo resno replicirala, drugače pa razbojniček, me veseli da ti je vsec romantika, kajti sama sem tudi zelo romantičen tip. Cmoka za lep popoldan, kje pa siiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz bi tud rad,da bi me katera osvajala,pa se moram le sam neki matrat z zelo čudnim uspehom(beri:neuspehom)
Sp

Oooooo, če pa tukaj ne doživiš dovolj osvajanja, potem pa,,, kaj pa jaz delam sedaj??? Spim ali kaj, ja tebe osvajam no…pa ne pozabi da mi ni nič za verjet.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close