Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj smo/ste nazadne seksali?

Kdaj smo/ste nazadne seksali?

No ?? Če že tolk čvekate o tem pa še to povejte.

Jaz sem khmm ( oktober 2002 ) Pa pr teh letih ajajajajajjj kriza

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

???

Kaj pa je to?!

:-)))))

Ufff vsaj ena sotrpinka :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Leta 1943,na partijskem kongresu,pa še za takrat ne vem,al je šlo samo za drk :-))))))))))))))
Sp

Veš kaj, vseeno si na boljšem – ti si še fraj, jaz pa….ccc, bi kar čez plot morala skakati…:-)))

Ne sprašuj,ker se več ne spomnim kako to gre,nekje lani enkrat…avgusta…se mi zdi…ja točno….
To ne gre več tako…bela cesta…kdaj pa spet bom???….emmmmm… ko mi bo in bo tapravi pod/pred/nad/ob…meni…

Jutro miško!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Bravo, si že naš, me je kar na rit vrglo, takle vprasanje od resnega Sharkona*…Ja dober si, da zdržiš, no ampak če je treba se tudi to mora…ampak ti vseeno želim, pa saj sam veš, da ti želim vse dobro in lepo tega sveta!!!

No jaz pa sem nazadnje v nedeljo zjutraj, pri teh letih tudi lahko napisem ajjj.ajjj.ajjj.
Cmoka na lička!!!Pa poboljšajva se, kar se seksa tiče…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja žverči pa daj,pa naj to zveni kot ponudba!Bova vsaj dva!
Sp

Katero nedeljo?Saj takrat leta 1943,ko sem jaz nazadnje je bila tud nedelja se mi zdi :-)))
SDp

Evo se že smejim, ja potem pa ne vem če nisva midva bila skupaj tisto nedeljo pred mnogimi leti, samo ne vem, se mi zdi, da me takrat pa še vseeno ni bilo na tem svetu…
Ja nedeljo, nedeljo ne, ta ki je bila pred nekaj dnevi nazaj, si sedaj zadovoljen ti firbec in imej j… in se ti napisi kdaj si nazadnje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je to napisal(poglej malo poste nazaj)..nekaj dni nazaj…predvčerajšnjim se mi zdi…Sprevržko popravi me,če sem se zmotila…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Aha, ampak ves kaj tisto mu ni nič za verjet, veliko je heca in zabave v takih dialogih, zato se naj sedajle ko se dokaj resno pogovarjamo izjasni ali je ali ni in kdaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki,čaki,si vzbudila mojo pozornost!Ja,nedelja je bila,pa a imaš mogoče ti tako malo povešene joške,pa tri mozolje na riti?
Ker pol bi pa utegnila bit prava,se mi zdi?
Sicer pa,saj tega ne znam več delat,baje da moraš eno stvar nekam vložit,kaj vem a na banko,al pošto,pol ti pa da neko stvar,k ji je glih tist cajt padla v lužo in pol je tisto vse mokro.nemara,da je to neki tacga,ja,če me spomin ne vara!
Lep si sonček,a si malce moj,tko eno pikico?
Sp

Maš prav…daj Sprevržko…dejstva na mizo…pa ne tista iz hlač…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ne, ne, povešenih nimam, mazoljev nikjer…torej nisem bila jaz, škoda…
In tvoj sem, sonček je tvoj, pa velik ne samo pikico!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He, he, ponudba ustvarja konkurenco. Pa naj bo le zdrava konkurenca, nič goljufanja, prav?!

:-))))

Če boš zraven,te ne morem ogoljufat,je res?
Cenim te!
Sp

Ja, imaš prav…:-)) Samo pazi, tudi jaz imam kakšno za ušesi…:-)))
Samo – ne, finskega kureca pa res nimam…:-)))))))) Sem ravno spodaj brala, pa se tudi jaz ne morem nehati smejati…..:-)))

Ah škoda!Pol je bla pa ziher una politkomisarka Angela,k je že na 1 km smrdela k goveja čreva…
Sp

Jooojjjjjjj, dobro da ne zajtrkujem…..;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

v noči s sobote na nedeljo… danes bo spet kaj, hihi…
(zato me zvečer ne bo tuki)…
čauči

Fejst uživaj….naj ti paše…ti zavidam….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

thanks pupika…
privošči si tudi ti kaj lepega, velikega in slastnega.
hihi

Ja – eno ogroooooooooomno kremšnito, tista bo tiho in ti ne bo kaj grdega naredila.

Cmoka.

heheh
ja kdo ti bo pa pol instrukcije dajal…mislim ko ne boš z nami na netu…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close