Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo bi potolažu eno zmatrano pupo?

Kdo bi potolažu eno zmatrano pupo?

… to sem jst? :((((((((((((((

A potolažit,al položit?
helči,a ga bomo kaj sral nocoj?
Sp

o lepotec…
jst bi ga srala, itak… sam tolk sem zmatrana, da ne vem v kak položaj bi se dala….
kaj predlagaš.
lep si, lepkan

Kako te lahko potolažim Helči? Natoči si vodo v banjo, priži diseco svecko, nalij kaksno dobro kopel, lepa glasba, zapri oci in sanjaj, sem te vsaj malo potolažila? cmoka, tudi jaz sem utrujena danes in kar malo žalostna postala malo prej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oleee, caki se, na utrujenost in razmišljanje o položaju boš prec pozabila, ko te mi začnemo…. tolažit!! :)))

a de ja? I hope so :))))

Oooo SončeK… ti mene mal… jaz sem resen razbojnik :)) sam poštarji niso.. :((

Hvala, lepa Sončika.
Se bom stuširala prej ko grem v postlo, tku na hitrco… Sem se hotla tolažit tukej in zdej in z vami, ker ste tku fajn :)))))))
Zakaj si pa ti žalostna? Te lahko kako potolažim?

Zakaj SončeK postala si žalostna malo prej… ah ne no, to se ti ne poda!! .. nee nee seeekiiiraaajjj see… A pa sploh kdo ve kako gre ta melodija??? :))

Sonči!A lahko pridem v tvojo banjo?
Bi mi tako pomagalo,da ti pojma nimaš!
Sm hotel nekaj takega napisat,pa me zdaj muzika razorožuje…(Kreslin:Preko Mure preko Drave)
ZAKON!
Te imam rad!
Sp

Nekdo me je razžalostil, ampak saj bo…se ne pustim…ja kaj lepega si povejmo, za lepo nocko in to je to…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj veš, da lahko, banja je tvoja, samo jaz ne vem kje bom…

ja lepo je ce te ima nekdo rad…hvala enako!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A tuki te je kdo užalu? A morm it use brat al boš povedala?
Dej Sončika, mogoče bo bolš če boš delila žalost z nami… :)))
Cmok cmok

Sprevržko, saj si ji kar dobro napisal…
Jaz mam trenutno gor Siddartho ..Jest sem bil platina a ti hotla si kič…

Le kako naj moje sonce sije zmerom, ce se pravo se kdaj skrije?

SHAKESPEARE

Ne sekiram se…nič bat!!! Ali čutiš….nekaj kar ti lahko samo zašepetam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nekaj pa res čutim!!! Aja, Sprevrženec, tam si pa bolj nase mislil kot na Sončico, ko si rekel, da bi teb pasalo iti k njej v banjo :))) ti ti ti…

Ja to je to, dober si, veš to??? Na eno cmoko in hvala za pošto, jo je bilo kar preveč…skoraj tako kot da je ne bi bilo…
ne saj se hecam.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja lepa pisem, ampak ne pozabi da je to le pesem, ki te zadane, ali te???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close