Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Arhiv – Prosti čas Kdo bo letos prvak??

Kdo bo letos prvak??

Kaj praute kdo bo letos dvignu pokal na koncu lige, pa kdo bo pršu letos iz 2. v prvo ligo!

Mensezdi, da se tele Horjul ful nevarni

Ti pa res pojma nimas, pa slovensk se nauc

Mission Asa Naklo, so itak skoz favoriti, pa Utik.

sam na brezovico pa nesmete pozabt k letos igra v prvi ligi iz drugel lige pa povsej vrjetnosti kranski orli

kakšno brezovco sanjaš T.J.99!!Letos žal ne boste mogl po mojem mnenju 🙂 :). Se vidmo na igrišču!!!

Kranjsaka gora – močno okrepljena

s kom pa?

prvaki bodo GADI:)))))))))))))))

Juhuuu:)
Go Fanica go.

Gadi ??? mogoče pa res,nikoli ne veš!!Pa še pokalni bojo!!!
Rozi a mate kšne šanse letos v obeh tekmovanjih?

Tko k si reku, nikol se ne ve.
So pa okrepitve na vidiku. Podrobnosti pa nebi razlagal.
Bo pa odmevno (menda).

LP

Rozi

Ha ha,morda gretzky pride al kaj?Jst sm se mal okrog pogovarju pa mi ni noben nič omenu.Bomo na pokalu vidl kok ste močni.Mate mislm,da kr močnga nasprotnika.Kdo naj bi pršu?

Lahko vam povem letos 7 favoritov za naslov in to so: Asa kot zmeraj,Horjul je vedno nevgoden,Dolenske toplice so se baje zelo okrepile,potem ne pozabimo škorpijonov,ki so pravtako okrepljeni,potem so tu še Utik in njihova super ekipa in pa Strele,ki so pravtako okrepljene in vedno neugodne.To je to!! upam,da nisem koga izpustil!!

Mi prvaki ne moremo bit, ker igramo v 2. ligi. Tut pokalni prvaki ne bomo – obljubim:)

Z okrepitvami je pa vedno tako, da se več govori, kot je pa potem udejanjeno. Da pa nebi potem s prstom za mano kazal češ da lažem bom raje tiho.

Dokumentacijo od okrepitev imam, tko da prjavljeni bojo, kok bodo pa igral je pa druga pesem.

LP

rozi

Ja dobro kdo pa so te okrepitve.Mušič,Murič,Groznik a še kdo? A niso bili oni prjavleni tut lansko leto?

Ne, lani pa niso bili prjavljeni.
Ble so ideje, meni se je zdelo sanjsko, realizacije pa nobene.
Kako si pa ti to zvedu?
BTW, a se midva poznava osebno?

LP

Rozi

BTW še to, pr enem imenu si kiksnu:)

LP

Rozi

Ja midva se poznava osebno in lahko ti povem,da jaz vse vem.:)
Rozi a mislš,da bojo letos igral? ja vem,da nism kiksnu pr Mušišu.Ostale je pa zihr on prpelu,tko,da mislm ,da sm kiksnu pr muriču.mam prou?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close