Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu “kdo da več”

“kdo da več”

Danes sem drugič na forumu in opažam, da skoraj vse povsod srečujem -mm in KIR zato mislim, da bi bilo lepo če bi si odprla svojo temo in končno imela mir pred “pljuvanjem” pa še sama , bi lahko delila nesvet,….kaj pravite na ima “kdo da več”

No, pa je spet ena, ki me podi proč. In tebe -mm tudi. Mogoče te pa poslušam in zginem. Boš potem zadovoljna?

Zadovoljena, misliš?

Ja, pa še -ne- manjka spredaj!

-mm in kir vidva kar sodelujta, saj je vajine odgovore zanimivo brati in se mi zdijo tipično moški. Fino je slišat tudi drugo plat. Naj vaju takšeno sporočilo ne odžene.

Še veliko dobrih kometarjev 😉

Mislim, da smo se narobe razumeli,me ne motita samo če bosta imala svojo temo nam bosta vedno dosegljiva.

Hvala!!!
– mm, p*****, spet si mi pir dolžan!
Ampak tebe bo pa cinderella pljunila – pripravi robček!

🙂 se držim osnovnih pravil bontona.

Pepelka, kaj češ. Samo nekaj čakajo, da pride do njih, se prepuščajo (najprej mačeha, potem so jo palčki ful zrihtal, potem princ) potem se pa čudijo, kako da so tako NEzadovolj…

Pridna! Nikoli ne veš ali ti bo to kdaj pomagalo, ker naju imaš tako rada!

🙂

Nikar stran! Kdo nam bo pa potem pametne nasvete delil in dan polepšal z duhovitimi odgovori?

:))

Točno, res si kot v pravljici

Ja vse imajo srečen konec….

Zdej grem pa nakofe. Boš mela mal mira pred menoj. – mm, zamenjaj prosim – sam ne plošče

jaz vaju ne podim,kle bodta brez vaju bo ziv dolgcas,)…

Tako je, sara. Samo, da nista eno in isto in da nisi tudi ti onadva?

Ja pol mamo tle enga precej shizofrenicnega cloveka. 😉

A si mislila, da smo sami normalni, al kaj?

Ah kje..mislm sj sm naivna no..ampak tok pa s5 ne. 😉

odkrito povedano… nimam pojma kaj si hotla s tem postom

Ne, ne! Naivna sem jaz. Ti boš še v redu, brez skrbi. Pepelka se bo pa uštimala. S časom.

Kdo?

meni?

pepelka.

New Report

Close