Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo gre z menoj…

Kdo gre z menoj…

…zvončke nabirati…Evo ta trenutek odhajam ven na soncka, dovolj je bilo dela, in se bom še jaz prepustila sončkovi toploti, da me greje, pogreje in se kaj…

Cmoka…

p.s. Razbojniček, si že zunaj??? Iz šukice, čutiš kaj???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bi šel,pa moram it kosilo kuhat,pa položnice plačat,pa…
Sp

hehehe jaz bi tudi zdaj šel zvončke nabirat…

Evo jakec, sem že nazaj, izvoli enega zvončka, za prihajajočo pomlad!!
In škoda ker si se prepozno oglasil, pa drugič, hitiva skupaj nabirati zvončke, prav??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja pa ti boš pregorel, evo še tebi en zvonček, za lepši dan!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti sonček,ki danes nadomeščaš mojo ljubico:No kosilo te ne bom povabil kuhat,ker to znam sam,ampak se je ljubica nekaj izneverila.No,požrla je eno obljubo,a jo mogoče pa ti izpolniš?
Sp

Bi šel rajši pomaranče obirat pa gozdiček urejat,če že lahko izbiram?
Rad te imam,dokler se ljubica ne…..
Sp

za vraga, je tale tvoja ljubica?! Z obljub, kolikor je že požrla, bi nahranil celo Afriko….
Si pa res potrpežljive sorte…????

Jao, moram nehati pisati, se grem slovnico na novo učiti…..:-(

şory

zvončki so pa rezervirani……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zdaj mi je padel kamen s srca. Še si živ!

:-)))

Cmoka – to pa tako veš….

ja-ja živ že…..

samo ne vem če si to sedaj želim……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj – biti živa ali ne želiš mojih poljubčkov?!

hmmmmmmmmm

ti se kar igraj…………..z besedami mislim………………

c

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če pa res ne razumem…… pa kam si mrknil te dni?!

Če pa sem kaj preveč vprašala, pa oprosti…..

no mi je že hudo……………smrk…………..

samo lepe besede………jest pa …..

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa kaj je s tabo stara sablja?A tud tebe žena v glavo je*e,ljubica pa kmečko nevesto špila?
Drži se kljuka,da še tebe ne zgubimo!Arči je njen zajeban tip že prepovedal druženje z nami!
Sp

Zakaj pa vedno dvomiš vanje?! Kaj pa, če so le iskreno napisane?!

Cmoka na lička.

Jupiiiiii, še si moj, evo enga zvončka!!!!Pa eno lepo cmoko, sem te pogrešala zelooooooooooooo, si me slisal ko sem te klicala?????????’

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zvoncki ali nic, no pa tudi zvoncki so že nabrani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj te muci, kaj želiš, to dobiš, ali pa ne??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

njej je prepovedal, zdaj nas pa on bere.
Bedak!!! Lopnila bi te tako, da bi vse zvezde videl!!!
(to je za Ariinega tipa, da ne bo pomote)

New Report

Close