Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdo ima prav

Kdo ima prav

S partnerjem se za neko stvar dogovarjata in vsak bi želel,da se uveljavi njegov prav.Pa nobeden noče popustiti,a vendarle nekdo le popusti.Kdo ponavadi?Koliko časa vztrajate,če ste prepričane,da imate ve prav in on napačno?

Jaz ne popuščam, če sem prepričana v svoj prav. Običajno skušam to potem na nek način dokazat….da se sam prepriča če imam prav jaz ali on.

Se pa pustim kdaj prepričati…..če moji argumenti niso tako močni kot njegovi. Hja….življenje je polno kompromisov….

Res je tudi jaz ne popustim,če vem,da imam sigurno prav in to ponavadi zmeraj tudi dokažem.če pa se hočem izogniti besednemu prepiru včasih popustim,da obvelja njeno,ko pa se situacija pomiri,ji dokažem,da imam prav jaz.

Hja…takrat je prepozno…bitko vmes že izgubiš….. pol ni več takega zadoščenja ko dokažeš svoj prov….. no tko jaz razmišljam…..saj veš…ženska… (trmasta)

Dobro je da si trmasta in vztrajna.Tudi ponoči?:-))

Ponoči? Ja takrat pa spančkam…..

No če se slučajno ljubita in ti želiš da tasko in tako…:-)

Ha ha…..ne…tam pa ne trmoglavim…popuščam…. Pa sej mi v bistvu ni treba..k mi sicer kar ustreže….

In oba uživata…lepo…pa kdaj sanjaš kaj vročega?

Ja…..tudi….. a ti ne?

Skoraj vsako noč,se zbudim je velikokrat trdi kot…pohorski granit:-)

In kako potem ukrepaš? Hop v akcijo…in uresničitev sanj? ALI…?

Počakam,da “napad”mine ali pa se z ženo pocrkljava,s teboj pa v sanjah,mmm.

A res al kaj??? In…? kaj se dogaja?

Se objemava ljubiva in osrečujeva eden drugega.Jaz ti rajcam bradavičke z jezičkom,z rokama ti gnetrem ritko ter vse okrog,sesam in poljubljamti gleženj in prste na nogah,drsim počasi z jezikom po mečih,čez stegna do ščegija in tvoje muce,katero ti ližem nagajivo sesam in srkam sladke sokove ugodja.

Gleženj…noge…NEEEEE…žgečka…tega ne prenesem…..

potem pa trebušček,ter ritko.-)..počasi s jezičkom po grabenčku čez prvo in potem še drugo luknjico …

sej znaš…..vidiš…

Ližem ti prvo in še drugo luknjico,strastno kot najboljši sladoled,uživaš,stokaš,globoko vzdihuješ…ponavljam …luknjici sta vlažni,še bolj in bolj vroči postajata…

Vroče…….vroče…..

lulat gre…hahahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Počasi ti svojega korenjaka porivam v tvojo mokro muco,cm po cm,počasi z užitkom,z usti ti rajcam bradavičke,ki so trde kot dva gumbka,po njiju krožim z jezikom in jih z ustnicama cmokljam in netnosno uživaš…

Razkolin…lulat pa kakat greš ti:-)))

sej men tud tista stvar ponoči stoji…..ker me lulat………..koker vsakega fantka..haha

kaj je ondi…kak si………kar sam pecaš tole deklico?

leta letijo - iščem stevardeso

Pecam,ker je ona zelo fajn.Prikupno nagajiva,prijetna ter vrooča ženska,res.

New Report

Close