Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je še tu…

Kdo je še tu…

In začnimo, poredni smo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem pa najbolj, otroci me čakajo, jaz pa še vedno letam tukaj gor…:-))

Naj kar čakajo!Kolko časa moraš pa ti njih čakat?
Lepotička cenjena!
Sp

Maš prav.
Kje smo ostali?!

Aja, moja nagrada….?! Izlet s tistim ta ponetanim letalom?! :-))) Priiiiidem.

pazi ker smo poredni, ne vem če boš lahko šla, žverčka zunaj je noč in jaz sem res poredna , pazi poredna ne potrebna, ali pa, saj ne vem, sem bila že malo prej še bolj poredna, zato me ni bilo tu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, jaz sem poredna, še bolj pa potrebna….hmmm, neta in vas, da ne bo pomote! :-)))

a bom jaz tud lahko sla????plosim, plosim bom pridana!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj se sonči ven vlečeš?Priznaj!POTREBNA si kot jaz,al pa malo manj.Helči najbrž že seksa.mater sem ji fouš!
Lepa si po(t)reb=dnica
Sp

itak nikamo, preverjeno, v fligerju je za štiri placa, če pa še pilota izbacimo, pridobimo še en prostor…:-)))))))))))))

jaz se nikamor ne vlečem in priznam poredna sem in potrebna…, ampak spodaj si preberi se opozorilo, da ne bo pomote, kajti zadnje case si vsi nekam napacno razlagajo tole naše klepetanje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pri miru, se ji bo še kolcati začelo na lepem…ne, Hely, nismo ti fauš. Le uživaj, pa ne zmatraj ga do konca…ali pač?! E?!
:-))

Jaz sem ji fouš in pika!
Kaj bi dal,da bi bil na njegovem mestu zdaj,mater kurjo.
Drugače pa si prav srčkana,veš?
Sp

to bo žur, pilot ven, sprevržko za volan in gremo veselo dogodivšcinam naproti, joj kje je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne bo uživala je rekla da gre skesano, ali mi lahko vidva razložita kako se skesano seksa???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdaj?! Zdaj, ko ti branim, da bi ji bil fauš?! No, ja morda pa še boš danes na njenem mestu – morda še imaš kaj izgledov?! Fajn večerjico pripravi, pa rožice, pa to…. pol pa navali, narode!!!
:-)))

Ej, če ne privoščiš drugim, vedi da tudi ti še dolgo ne boš…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

navali narode na svojo ženo, ali pa ljubico…ali pa v mrzlo posteljo, nekam bož že navalil, ali ne

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobljenih podrobnejših informacijah, ne vem, če bo stvar tako lahko izvedljiva………..razen, če naju ne bo ven izbacil………:-))))

Mogoče je mislila skisano seksat.To bi bilo pa takrat ko bom jaz,ko bom mel že vse skisano tam spodi
Sp

ej vsi za enega , eden za vse, a smo trije musketirji ali ne, smo in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, nimam pojma, sem že prej pri Helyinem naslovu blokirala…hm, nimam časa za premislek, zdaj pa moram res drveti.

Generalna zastopnica, vzami, prosim, vajeti v svoje žarke. Prav?!
Gospod generalni Sprevrženc, ti pa umirjaj vojsko.

Cmoka, rada vas imam.

Ej nehaj, se ne smem smejati ker je takoj inšpekcija, kaj pa je, komu se smeješ…aja to je potem to, ja potem je pa to bolj dreko peko seks…hvala lepa za tak lep vecer…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Povem ti kako bo:V PC-ju imam shranjeno eno super fantastično fotko od svoje ljubice.No in ko bo v hiši vse potihnilo(no,tam v hčerini sobi bo najbrž ječalo dolgo v jutro),bom to sličico dal na monitor,nato pa sline na usta,pa desnico se ve kam in bom nanjo mislil!
Jasno?
Sp

Same žalostne reči pišem,eni pa v smeh!Ne tega pa res ne razumem,kako so eni lahko kruti.
Oj desnica moja,kako si ti lepa,pa tko fajn kosmata,a bi ti men nardila eno lepo veselje nocoj?Bi ne!Saj se samo nate še lahko zanesem..
Ta zadnji stavek ni bil namenjen Sončku!
Sp

New Report

Close