Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdo je ta urska?

kdo je ta urska?

Urska Pavcnik,ki nekaj pametuje o zdravi prehrani NOSECK?
Pa tdaj je ravno rodila.
Slikanje v vseh pozah..prej TREBUSCEK,zdaj SONCEK.
Me zanima,ce bo cez 16 let tak navdusena nad svojim frocom.
A je ona kaksna pisateljica?

Pred desetimi minutami sem prvič slišala za to ime, v tem času sem preletela njen blog in jezuskristus, samo to bom rekla, res imamo drugačne vrednote, vsaj kar se tiče samopromocije na svetovnem spletu pa še česa… Svašta.

a to je una, ki že pet let peče tiramisu na 220c, pa ji še ni ratal?

Napisala je knjigo Zdrava nosečka oz. nek tak naslov. Je nutricistka, ampak za razliko od ostalih, s faksom. Ker poznam področje dobro, lahko rečem, da je za razliko od ostalih strokovna in dobra. Žal je trend v mseri samoporomocije na FB… koliko ej to pametno za koga (in za otroka), to je pa druga stvar…

Meni je njen blog simpatičen.

Prav na bruhanje mi gre od vaše babje nevoščljivosti … če vam ni všeč je pač ne berite.
Bralkaa bi rada videla tvojega froca za 16 let, mislim kdo pa si ti, da lahko obsojaš druge??
Boljša, sodeč po tvojih plitvih komentarjih, definitivno ne.

Pa za otrosko posteljico za se nerojenega Lukca je dala 895e….saj se samo hvali kaj vse je kupila.Babe ki jo pa berejo in hvalijo se pa ne zavedajo,da so ji s svojimi kliki kupile postlo.
Itak jo mors pa samo hvalit.Kritike ne prenese.

No sedaj pa je hvala bogu zaročena, da bo spet lahko 1 leto imela o čem pisat, če ne bi vse skupaj kmalu propadlo najbrž 😀

Dec ji kup prevlek prstan.
In ga lahk

New Report

Close