Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo na forumu vam gre najbolj na živce

Kdo na forumu vam gre najbolj na živce

Udariše na popčijevu trebu…

 

Ma kaj se kregate… Brezveze.

Odgovor na objavo uporabnika
bolezen?, 01.02.2023 ob 11:22

Zadnje čase mi grejo na živce osebki, ki vsakega ki se z njimi ne strinja, obtožijo da je neka zalezovalka.  Ta trend je začel Kokoši, ki je tudi sicer najbolj agresivna oseba na forumu in kot vidim nima niti interesa sodelovati na način prijetnega komuniciranja in prav išče komentarje, kjer se lahko začne kregati.

To me moti, ta obtoževanja o nekakšnih sledilcih…. precej psihotično deluje.

 

Tukaj gor je precej psihičnih bolnikov, ki povsod in vsemu vidijo zalezovalce. Najbrž imajo tudi privide in deluzije. Pa večina se jih pride kregat sem gor in žalit. Ena tema se ne konča normalno.

 

Zartrose je Yram! 🥵

Kaj te zdaj motijo sumniki.. pisem s telefona tko kot marsikdo.. ni to znak, da me tlacis v napacna telesa kot si me skusala v popaya, wd, julija, eno juzno.. pac spet preobracas pozornost ampa ti ne uspeva. Tvoj prstni odtis jevsepovsod po monu ze 20 let in ne bos se pretvarjala da si tuki komi od novembra in zavajala nedolzne ljudi.

Torej m MULTINICNICA, kje je opravicilo za vse zlocine ki si jih vrsila nad mano? Ajde odskodnine ne bom terjala, ti je bivsi prevec denarja vzel..

Odgovor na objavo uporabnika
brez šumnikov, 01.02.2023 ob 11:38

Zartrose je Yram! 🥵

ITak.. pa po rdece pajackino/ atikin sem tudi popay, wd, julij, ena juzna pa se v nekaj tujih teles me je tlacila..

Pizda, popay pa wd se ne zavedata, da ne moreta pred mano ubezat, ce sem jaz onadva!! 😁👍

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 11:45

Kaj te zdaj motijo sumniki.. pisem s telefona tko kot marsikdo.. ni to znak, da me tlacis v napacna telesa kot si me skusala v popaya, wd, julija, eno juzno.. pac spet preobracas pozornost ampa ti ne uspeva. Tvoj prstni odtis jevsepovsod po monu ze 20 let in ne bos se pretvarjala da si tuki komi od novembra in zavajala nedolzne ljudi.

Torej m MULTINICNICA, kje je opravicilo za vse zlocine ki si jih vrsila nad mano? Ajde odskodnine ne bom terjala, ti je bivsi prevec denarja vzel..

“Zartorose” in alias XYŽBLJN vzdevki brez šumnikov, daj  daj daj si boš nohtke in zobke polomila, a jih nimaš nič rada… Vsako temo zaserješ. Čisto vsako. S svojim bolnim egom in nahepanim laganjem in nakladanjem.

Še tole ti napišem:  da se ne boš spotaknila na svojem predolgem Ostržek stil nosu, ga imaš že do tal.

 

Torej mulzinicnica atikin znj nikov polna- kje je opravicilo za vse zlocine, ki si jih nad mano vrsila? Sori, ce si tok glupa, da si nasedla prodanemu bankirju aa iz ab, mene ne bos obtozevala, da sem on! Torej si ti tista ki ima ogromno nepredelanih travm in ucenja da ne naseda psihotim, tako da kar upostevaj svoj nasvet in se pojdi zdravit.

In eto se en tvoj prstni odtis ki ga upirabljas ze vsa ta keta, vsaki zenski s katero se ne strinjas napises da si ne bo nohtov in zobov polomila- ti sam tiiii, napiseeees takoooo o saaaam tiiiii… 😂

In spet ta mozacasta beseda nahepano- tud to sam ti uporabljas.. lahko zamenjas tisoc nikov tisoc ipijev tisoc osebnih imen..osebnost in davcna st pa ostajata isti 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 11:58

In spet ta mozacasta beseda nahepano- tud to sam ti uporabljas.. lahko zamenjas tisoc nikov tisoc ipijev tisoc osebnih imen..osebnost in davcna st pa ostajata isti 🤷‍♀️

Pišče zmedeno – prenehaj že. Smešiš se pred vso MON publiko – kdaj ti bo to jasno, končno, da ti po meni po MON ne boš lažnjivo srala, da ti mene prevzgajala ne boš, kar si zadaneš za cilj in drpariš sodelujoče na MOn in pišeš, kako joh “prevzgajaš”?   Lej, drpariš po meni in po mojem nicku nonstop. Zakaj mi tako zavidaš marsikaj? zakaj se ne moreš snet z mene? Zakaj ne moreš razjahat z mene? Zakaj si mi tako fouš -glede na vse, kar si torej očitno sledljivo prebrala? Pa a še nisi našla nove žrtve na MON? Ostržkov nos ti pa raste, pa raste….  Dej, sjaši piška z mojih postov, pa najdi si strokovno pomoč.

Brez šumnikov pišejo tudi “Šnelca in Redna”, pod drugimi vzdevki tudi….. ekipa MON moderatork in pisalk  dnevnih zgodbic nza na Facebook. MON.

 

Kar poglejte si tiste zgodbice “saj ni res pa je” ponedeljkovi vzgoni ponavadi, ker je treba potem na Facebook MON dat nov material – večina je napisana  brez šumnikov 🙂

Aja sej res, pod snelco in redno si me tudi tlacila.. ze pod znj niki.. samo ti take kikse delas, tko da se en tvoj prstni odtis… tako dasmesis se naprej se kar ti.. pisce zmedeno rdeca pajacka 🤷‍♀️

Torej- kje je opravicilo?

Jaz na face buku ne sodelujem, nimam profila hahahaa.. in ti se se pod vsemi niki, tudi pod atikin hvalis z tem da si forenzicarka bla haha.. sej ni cudno da nisi vec, ce mislis da oseba ki pise s telefona je avtomaticno druga oseba ki isto pise s telefona inda ce zamenjas ip in vzdevek da tisto prej nisi bila ti.. 😁

tudi meni gre to na živce.

Meni tudi gre ta Atikin na jetra, ker se samo hvali in laže v vsakem postu. Njen sinek je najbolj uspešen na svetu ima najdražjo hišo. Najbrž je to res en mozoljast dec udzad

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 12:16

Jaz na face buku ne sodelujem, nimam profila hahahaa.. in ti se se pod vsemi niki, tudi pod atikin hvalis z tem da si forenzicarka bla haha.. sej ni cudno da nisi vec, ce mislis da oseba ki pise s telefona je avtomaticno druga oseba ki isto pise s telefona inda ce zamenjas ip in vzdevek da tisto prej nisi bila ti.. 😁

Kakšno opravičilo?  Za kaj le? Za tvoje lažnjive nebuloze? A ti šprica adrenalin, ko ti vračam pingpong žogico, ker samo tako hrano rabiš, na MON – pingpongiranje ? 🙂    Ecola: match -set : game over…

Poglej se v ogledalo, trol MONa zalezovalni,  pa se sama sebi opraviči.

 

Kaj je piška – zakaj se nočeš prijaviti? Česa se bojiš? Svojega odtisa kot prijavljena,  IP številke?

Ženski, Atikin in Zartrose, vedve nista normalni, a se tega zavedata? Se bosta kaj zamislili ali se bosta še naprej prerekali katera je bolj opaljena od druge?

Odgovor na objavo uporabnika
Lara Gut, 01.02.2023 ob 12:20

Meni tudi gre ta Atikin na jetra, ker se samo hvali in laže v vsakem postu. Njen sinek je najbolj uspešen na svetu ima najdražjo hišo. Najbrž je to res en mozoljast dec udzad

Kaj je, ti, še en  piška lažnjiva – moj sina nima nobene hiše – daj prašička lažnjiva – nalepi dokaz, kje je to napisano? Lepi, piška lažnjiva, pa dokaži – kakšno hišo ima moj sin?

Ma ste se zmenile piščke lažnjive moderatorske? Mene ne boste zdrmale z mona…  Kaj si Lara Gut nickname katere piške moderatorske? Dej dej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 12:25

Kaj je, ti, še en  piška lažnjiva – moj sina nima nobene hiše – daj prašička lažnjiva – nalepi dokaz, kje je to napisano? Lepi, piška lažnjiva, pa dokaži – kakšno hišo ima moj sin?

Ma ste se zmenile piščke lažnjive moderatorske? Mene ne boste zdrmale z mona…  Kaj si Lara Gut nickname katere piške moderatorske? Dej dej.

 

 

Ti si dec al pa ena velika moškinja

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 12:22

Kakšno opravičilo?  Za kaj le? Za tvoje lažnjive nebuloze? A ti šprica adrenalin, ko ti vračam pingpong žogico, ker samo tako hrano rabiš, na MON – pingpongiranje ? 🙂    Ecola: match -set : game over…

Poglej se v ogledalo, trol MONa zalezovalni,  pa se sama sebi opraviči.

 

Kaj je piška – zakaj se nočeš prijaviti? Česa se bojiš? Svojega odtisa kot prijavljena,  IP številke?

Opravicilo ker si me obtozevala, da sem prodani bankir aa iz ab, tvoj bivsi, ker si mi grozila, se prejsnji teden z sodnim pozivom, da naj se vpisem v profil, ker si me in me napadas, me omalovazujes, lazes da sem popay wd julij ena juzna redna snelca itd…

E te zlocine ne bomo pokopali medtem ko bos ti prevzetno laznjivo sikala anonimnim da naj pisejo pid stalnim imenom medtem ko pises ti ze vsa ta leta multinicno iz anonime in se zadnja dva mesca pretvarjas, ker si zamenjala ip, da tisto prej nisi bila ti. Ze v tej temi osebo lol napades s to neutemeljeno vzvisenostjo anonimnosti 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
Ženske, 01.02.2023 ob 12:22

Ženski, Atikin in Zartrose, vedve nista normalni, a se tega zavedata? Se bosta kaj zamislili ali se bosta še naprej prerekali katera je bolj opaljena od druge?

Daj pusti naju pri miru, jaz sem jo že vljudno pozvala, naj se piška lažnnjiva prijavi tukaj v svoj profil, da bova razčistili v zasebcu, oa se noče, ker je lažnjiva večvzdevčna kukavica – takih pa jaz ne toleriram

In se opravičujem, da moramo takole po MONu – po temah, ker ne bo eno zblojeno Trol ženšče takole lagalo po javnem forumu.  Ker se je že preveč zaplezala v svojih lažeh. Ampak: noče se prijaviti v svoj profil. Kdor tega ne stori, kdor lžnjivo obtožuje druge z lažmi neprijavljen na javnem forumu, pa vemo, kam pes taco moli.

Ker cvika, ker ve, da imam njen IP potem  na dlani- ker laže da se kar kadi.  In po meni srala ne bo.

Da bi vsaj znal/a lagat in trolat

Jaz nisem normalna, sem pa zdrava.. una je normalna ni pa zdrava 🤷‍♀️

……

 

U se en multinicni prstni odtis ki ga je tolikokrat zapisala v teh letih- mene ne boste zdrmale z mona. A vidis ta mozacast stil imas samo ti. Ful si mozacasta, ne glede na blond lase modre oci, povecane joske ozke boke in visino

Največja smola in uničevalka za forum je definitivno soft z mnogimi nicki in tista lady garfild, vrag je izsušeno bitje, tako da ga niti ne upoštevam več, tudi njegovi fanatični sledilci so obupali in presušeni capljajo za njim.

Tudi tisti pod Anonimno ki se skrijejo so divjaki in pljuvalci, ki stresajo svoje gneve nad ostalimi, zato Anonimne enostavno IGNORIRAM.

Vsake tolk se kdo pojavi ki uniči debato in žali uporabnika, definitivno pa to niso ne Kokoši, ne Redna, ne zartrose in ne Božo.

s takimi bednimi prepucavanji pa se popolnoma izgubi srž teme.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 12:29

Opravicilo ker si me obtozevala, da sem prodani bankir aa iz ab, tvoj bivsi, ker si mi grozila, se prejsnji teden z sodnim pozivom, da naj se vpisem v profil, ker si me in me napadas, me omalovazujes, lazes da sem popay wd julij ena juzna redna snelca itd…

E te zlocine ne bomo pokopali medtem ko bos ti prevzetno laznjivo sikala anonimnim da naj pisejo pid stalnim imenom medtem ko pises ti ze vsa ta leta multinicno iz anonime in se zadnja dva mesca pretvarjas, ker si zamenjala ip, da tisto prej nisi bila ti. Ze v tej temi osebo lol napades s to neutemeljeno vzvisenostjo anonimnosti 🤷‍♀️

“Dej Zartrose, javno te pozivam: prijavi se v svoj profil Zartorse na MON, pa mi vse to napišeš še enkrat – kot prijavljena, kar mi navajaš zadnje 3 mesece. Zakaj ti prpa dela, pa se ne prijaviš in mi tega ne pišeš kot prijavljena?  Zato, ker lažeš!

 

Jaz se ti nimam za kaj  tebi opravičevati – se boš pa ti meni morala, javno. Pa če bo treba tudi sodno, za navajanje tvojih laži. Ne boš lagala in obtoćevala na javnem forumu.  Zato te ponovno pozivam: daj moj IP, ajde napiši, ke rimap dostop preko svojih “vrvic” na MON – dajmo, zakaj si ne upaš napisat mojega IPja?

 

Forumašem se ipravičujem, amšak take je treba razkrinkati in

New Report

Close