Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo na forumu vam gre najbolj na živce

Kdo na forumu vam gre najbolj na živce

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 21:19

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 21:11

Ne vem, to ves to, ker si me obtozevala da sem jaz on. Tko da ne vidim povezave da mi zdaj se grozis z njim 😁.. a zdaj pa kar od enkrat ves? 😁

Ne lepi teh clenov meni, ker ti vrsis vse to nad mano.

Namesto tega mi poslji sodni poziv s katerim si mi se danes grozila.TI SI MENI GROZILA NE JAZ TEBI. TI SI MENE ZMERJALA Z BALKANSKO MAFIJO NE JAZ TEBI. Tko da previdno da kdo ne bere  tole 🤷‍♀️

Kako pa zgledajo celuliticne gate?

Kaj spet sereješ z lažmi?  Dajmo – imena in dejstva na plano! Ne obračaj besed zaradi tvojega javnega pisanja lažnjivih navedb.

Nič nisem jaz nikoli grozila tebi, kaj obrašač mojstrica manipulacije – mene 2020 ni bilo na forumu; jaz tega, kar ti meni lepiš nisem pisala. Jaz sem Atikin. Štekaš ali boš še kar napletala svoje nebuloze lažnjive? A še nimaš danes zadosti?

Kakšne so celulitične gate  ? Poglej se ritensko v ogledalo pa boš videla celulitične gate.

TOle pa si ocitno iz svojega ogledala skusala preslikat name.. o blesavo, zdaj vem, da mas celulit in si jezna name, ker ga imas.. hahaha.. hahaaa.. ja zdili z njim, rizevi oblati so premalo!

Ne ti nisi atikin, ti si le mzltinicnica ki ima se en nik v naboru nikov in ki tozi za starim forumom in starimi forumasi a laze da je tuki komi od novembra. Stari forum je bil pred majem 2021, barca je sla leta 18.. ampak ti to vse ves, ket si kle cca 20 let, saj si sama napisala.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 22:42

Jaz tebe z nikomur ne zamenjuje, sem ti ze veckrat rekla.. zdaj ali se delas tupavo ali si zares tupa pa niti ni vazno, ker je itak vse tole le tvoje preobracanje pozornosti stran od resnice. Brez skrbi, da jo vidijo tisti, ki so na strani resnice. Tudi forenziki bi jo zelo hitro zato pa ne upas pislat sodnega poziva s katerim si mi tudi danes grozila.

Torej

– ti si rdeca pajacka,

– softicka je trenutno pod melem in melek

-skartoroba, ki je dojela, da ji nic slabega nocem in je nehala napadat. Ona ni zla, le tezko usodo ima.

– antilopa je pa spet ena cetrta ki je tipe pecala s humorjem, ki je bil zlagan le sredstvo za lov pktem smo pa tule brali njene napade na te moske, ker so jo potem le porajtali in se umaknili. A zaradi vas smo vse po krivem obtozene, da smo prasice!

 

Torej, kaj ti ne gre v blond glavo aa??

A še ne boš nehala za danes?  Maš pa dolg  lažnjivi jezik, še vedno – se ti že kaj okoli gležnjev ovija?. Daj si preberi v sosednji temi – ti je ena avtorica lepo napisala.  Preberi si – počasi, dvakrat.  Mnogo ljudi si že z rdečim pajacem tukaj žaljivo označevala. Tudi njo. Ne, jaz nisem rdeči pajac. Lahko pa sem tvoja delirična bela miška.

Veš, ljudem na MON  je počasi že zadosti tvojih nebuloz in krivičnih obsojanj. Ker to  in taka vaša dejanja, pisanja in lažna obtoževanja uničujejo ta forum, ugled tega  foruma, obiskanost tega foruma, popularnost foruma. Ljudje so odšli in odhajajo zaradi vas takih. Zakaj to ti, pa Šnelca, pa Polarno viharni , pa še ene par osebkov počnete? A nimate drugega življenja v reali? Morate ljudi zalezovat po javnem forumu, jih zmerjat, poniževat, jim lepit žaljive vzdevke ?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 22:44

Meni ni nobena tipa speljala, jaz z nobenim z mona nisem bila. Mam pa pun kufer vas varalic zaradi katerih smo vse po krivem v istem kosu. Jaz vasih grehov ne bom placevala, zato bom oznanjla to dalje in dalje in dalje.

 

No, beremo vidimo ja. Samo ne obtožuj nas druge tebi nič krive, da poMOnu tebi moške odžiramo. Ko se že tako očitno mečeš pa ravno ti  ponujajoče in zaslišujoče za MON moškimi, desperately 🙂

Da je moski pri 50 letih totalno nezrel za vezo?

 

Odgovor na objavo uporabnika 
D dimer, 01.02.2023. ob 23:00

Tako lahko zgleda v današnji družbi, ki je zgodovinsko gledano skrajna anomalija.

V 99.9% obstoja človeka so ženske rojevale s 15 leti, ko so za razliko od sodobnih vrstnic v očeh sodobne družbe dejansko zgledale kot otroci. Pri 30 so bile že babice. Halo!! Pri 45 pa prababice. Danes pa masa žensk še pri 40+ delusional oglašuje, da si želi prvega otroka z “zrelim” moškim. Idealno seveda vrstnikom. Brez, da bi kdorkoli umiral od smeha. Le kaj neki je delala v svojih 20ih, 30ih. Ve se… Konzumirala je feministično propagando. In zaigrala mladost.

Social engineering je iz žensk naredil možače brez kančka feminilnosti, ki jih dolgoročno zmore tolerirati le kompatibilno poženščen kastrat. Čemu bi si “zrel” 50 letnik želel karkoli drugega kot občasno druženje in seks s takšno žensko? Katera ženska se sploh še vpraša kaj mu lahko ona ponudi, da bi si jo lahko želel za kaj več? Kako lahko kdorkoli na kaj takega sploh pomisli, a ne?

Razumeš? Stanje je z razlogom takšno kakršno je. Mir, prosperiteta, feminizem, tehnološki napredek => I don’t need a man => Okay. Uživajte.

O Diksi, pozdravljnen, se mi je kar zdelo da si ti, samo si se malo umiril.. si v vezi? 🙃

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 00:59

 

 

No, beremo vidimo ja. Samo ne obtožuj nas druge tebi nič krive, da poMOnu tebi moške odžiramo. Ko se že tako očitno mečeš pa ravno ti  ponujajoče in zaslišujoče za MON moškimi, desperately 🙂

Da je moski pri 50 letih totalno nezrel za vezo?

 

Odgovor na objavo uporabnika 
D dimer, 01.02.2023. ob 23:00

Tako lahko zgleda v današnji družbi, ki je zgodovinsko gledano skrajna anomalija.

V 99.9% obstoja človeka so ženske rojevale s 15 leti, ko so za razliko od sodobnih vrstnic v očeh sodobne družbe dejansko zgledale kot otroci. Pri 30 so bile že babice. Halo!! Pri 45 pa prababice. Danes pa masa žensk še pri 40+ delusional oglašuje, da si želi prvega otroka z “zrelim” moškim. Idealno seveda vrstnikom. Brez, da bi kdorkoli umiral od smeha. Le kaj neki je delala v svojih 20ih, 30ih. Ve se… Konzumirala je feministično propagando. In zaigrala mladost.

Social engineering je iz žensk naredil možače brez kančka feminilnosti, ki jih dolgoročno zmore tolerirati le kompatibilno poženščen kastrat. Čemu bi si “zrel” 50 letnik želel karkoli drugega kot občasno druženje in seks s takšno žensko? Katera ženska se sploh še vpraša kaj mu lahko ona ponudi, da bi si jo lahko želel za kaj več? Kako lahko kdorkoli na kaj takega sploh pomisli, a ne?

Razumeš? Stanje je z razlogom takšno kakršno je. Mir, prosperiteta, feminizem, tehnološki napredek => I don’t need a man => Okay. Uživajte.

O Diksi, pozdravljnen, se mi je kar zdelo da si ti, samo si se malo umiril.. si v vezi? 🙃

U kok si zapalilo.. tupava kot si ne doumes ironije v mojem vprasanju diksiju…

A to so obupni poskusi mi pidtaknit spet nekaj, ker sem te razkrinkala zakaj branis svoj multinicni nik. 😁

Pustmo tvoje bedarije ob strani in pejmo na redne stvari, torej kje je sodni poziv s katerim si mi se vceraj grozila? Res se ze veselum, da uspisobijo moj profil, da lahko iz njega pisem.. kaj pa ves, mogoce me pa tvoj ogovori 😁😂

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 23:09

A še ne boš nehala za danes?  Maš pa dolg  lažnjivi jezik, še vedno – se ti že kaj okoli gležnjev ovija?. Daj si preberi v sosednji temi – ti je ena avtorica lepo napisala.  Preberi si – počasi, dvakrat.  Mnogo ljudi si že z rdečim pajacem tukaj žaljivo označevala. Tudi njo. Ne, jaz nisem rdeči pajac. Lahko pa sem tvoja delirična bela miška.

Veš, ljudem na MON  je počasi že zadosti tvojih nebuloz in krivičnih obsojanj. Ker to  in taka vaša dejanja, pisanja in lažna obtoževanja uničujejo ta forum, ugled tega  foruma, obiskanost tega foruma, popularnost foruma. Ljudje so odšli in odhajajo zaradi vas takih. Zakaj to ti, pa Šnelca, pa Polarno viharni , pa še ene par osebkov počnete? A nimate drugega življenja v reali? Morate ljudi zalezovat po javnem forumu, jih zmerjat, poniževat, jim lepit žaljive vzdevke ?

NE mon ima dovolj tvojih lazi, tvojih obtozevanj, tvojih nebuloz… ti si sodobna zenska o katerih govori diksi, ti si unicevalka moskih, zaradi takih pa smo vse obtozene istega.

Ti si zlo na monu, kersi me po krivembtozevala, da sem rodani sponzorirani rdeci pajac bankir aa iz a banke. Opravici se za to podlo podtikanje! Ti si meni grozila ze leta 20, prejsni teden in se vceraj! Ajde uresnici te svoje groznje. Pa ti si tista, ki meje obtozila balkanske mafije. Previdno, ker so hkrati obtozila tudi njih necesa kar ni res, ker nimam veze z njimi. Ti imas, ker si volila jankovica, jaz nisem! 😂😁

Sicer pa sori ampak za kao 2 meseca staro uporabnico malo prevec pises o forumu.. o starem forumu in starih forumadih, o popularnosti in kvaliteti foruma.. novembra 22 je bilo vse isto kot danes.. tako eto spet sebezabijes in priznas, da si stara uporabnica se iz starih starih forumov.. 20 let ze svetis pi tem forumu pol se delas pa svetnico da le dva meseca… hahahaaaa..

Forumasi, vprasanje za vas- ali kdo verjame, da je ta multinicnica le dva meseca tu gor? Odgovor: NE.

(druge opcije ni 😁😁)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno313, 01.02.2023 ob 00:04

Jih je kar nekaj a ne

Ti, osebno.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 07:58

Sicer pa sori ampak za kao 2 meseca staro uporabnico malo prevec pises o forumu.. o starem forumu in starih forumadih, o popularnosti in kvaliteti foruma.. novembra 22 je bilo vse isto kot danes.. tako eto spet sebezabijes in priznas, da si stara uporabnica se iz starih starih forumov.. 20 let ze svetis pi tem forumu pol se delas pa svetnico da le dva meseca… hahahaaaa..

Forumasi, vprasanje za vas- ali kdo verjame, da je ta multinicnica le dva meseca tu gor? Odgovor: NE.

(druge opcije ni 😁😁)

Zartrose, Ne. Menjava pa nicke ko gate. 😅

Meni si blesava ti in tisti, ki se bodejo s tabo.

Saj je razvidno, da niso vsi doma. Neplodno zapravljanje casa. Kot pregovarjanje s Kuro.

Res mislis, da koga briga, kdo je pajac in ostala jajca? Pacienti mislite, da ste pomembni (“na slavne se pogosto nalimajo zalezovalci” je napisala blesava kura 🤣🤣🤣), ostali se pa rezimo in se pa pocutimo malo bolje v svoji kozi, ko vidimo, kako slabo je z vami.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 02.02.2023 ob 08:24

Zartrose, Ne. Menjava pa nicke ko gate. 😅

Itak, da menjava nike kot gate, sej noben ne verjame da je tu le dva meseca, se tiste ostale hijene multinicne ne na katere aplicira, da so rekle bla bla bla.. v eni sapi anonimnemu niku moralizira, da njej ne pise anonimno v drugi sapi pa anonimnemu verjame…seveda odvisno ali anonimno napada njo ali mene hahaha… tako se ona obraca po vetru, neverodostojna cist..

Že neštetokrat prežvečena tema 🙄

kako se tisti tatečni pridejo sami javit v take teme. In to kar čez več strani.

Mamica ti je tečna 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Madajnodaj, 02.02.2023 ob 08:26

Meni si blesava ti in tisti, ki se bodejo s tabo.

Saj je razvidno, da niso vsi doma. Neplodno zapravljanje casa. Kot pregovarjanje s Kuro.

Res mislis, da koga briga, kdo je pajac in ostala jajca? Pacienti mislite, da ste pomembni (“na slavne se pogosto nalimajo zalezovalci” je napisala blesava kura 🤣🤣🤣), ostali se pa rezimo in se pa pocutimo malo bolje v svoji kozi, ko vidimo, kako slabo je z vami.

 

 

AMpak loncek si pa le morala pristavid kajne?

Lej, sem ji ponudila, da se vidiva v zivo, slisiva pi mailu pa mi je podtaknila balkansko mafijo. Sem ji rekla da naj mi ze poslje tist sodni poziv, da tam uredimo, ce se tko neke mafije, s katero jaz sploh nimam opravka, boji. In evo spet nic od nica.

Torej namesto da napadas zrtev, raje pozovi nasilnico, da naj uresnici svoje groznje, da opravimo tole izven mona.

KER DOKLER NE BOMO TOLE UREDILI IN DOKLER ME BO NAPADALA TER LAGALA O MENI, NOCE PA POSLAT SVOJE GROZNJE IN NOCE SPREJET MOJE PIVABILO DA STRAN OD FORUMA UREDIVA, BO PAC NA FORUMU.

ima moznost, vec njih pravzsprav, od maila do pogovora v zivo na sodiscu. Ker ostajamo na forumuti je to cisti dokaz njenega bulinga nad mano! Itak, 20 let je pucala sranje od bankirja pa misli da se bo nad mano izživljala?? E NE BO.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 08:51

AMpak loncek si pa le morala pristavid kajne?

Lej, sem ji ponudila, da se vidiva v zivo, slisiva pi mailu pa mi je podtaknila balkansko mafijo. Sem ji rekla da naj mi ze poslje tist sodni poziv, da tam uredimo, ce se tko neke mafije, s katero jaz sploh nimam opravka, boji. In evo spet nic od nica.

Torej namesto da napadas zrtev, raje pozovi nasilnico, da naj uresnici svoje groznje, da opravimo tole izven mona.

KER DOKLER NE BOMO TOLE UREDILI IN DOKLER ME BO NAPADALA TER LAGALA O MENI, NOCE PA POSLAT SVOJE GROZNJE IN NOCE SPREJET MOJE PIVABILO DA STRAN OD FORUMA UREDIVA, BO PAC NA FORUMU.

ima moznost, vec njih pravzsprav, od maila do pogovora v zivo na sodiscu. Ker ostajamo na forumuti je to cisti dokaz njenega bulinga nad mano! Itak, 20 let je pucala sranje od bankirja pa misli da se bo nad mano izživljala?? E NE BO.

 

Blentava kolikor si, še vedno goniš svoje. Tipični internetni zaciklani trol bot.

Obe z avtorico Šnelca ceptata po mojih postih. Ti cepetaš zato, ker te je strah sedaj tvoji  lažnivih sledi, ki si jih pustila MON.

 

Meni dol visi zate, si pač še eno žensko internetnoi trol bitje brez življenja v reali; ki se hraniš na MON.

 

Zakaj vse to moje pisanje včeraj?

 

Ne zato, da bi pingpongirala tebi, samo dokaz, kako ste taki uničevalci foruma deformirani v načinu komunikacije, dojemanja realnega zunanjega sveta; ker živite samo v virtuali.

 

In ne, nimam drugih nickov , nikoli. Se ne odjavljam in prijavljam : Da. sem tukaj samo od novembra 2022. Pa si požrita vajine prste z uno tvojo podprnico Šnelco. DOl mi visi.

zaradi katerih vas so ljudje odli od tukaj, res potrebni strokovne pomoči.

 

Meni dol visi , če se ti mečeš za enim “diksijem”, kar si bila odkrita na forumu,samo ni nam pa treba lažnjivo podtikati nekih tvojih nebuloz, da se me druge ženske ponujamo moškim na MON, če se že ti tako desperate jim ponujaš.  Si mentalno vorteksna, popolnoma.

Kaj boš ti revca, meni ponujala “fejs tu fejs” neka soočenja;  pa meni je izpod časti, da se v živo srečam s teboj, s takim trolom, spletno  nasilnim, meni bi bilo izpod časti te osebno spoznati.  S takimi, ki mnene žalijo, čirijo laži in neresnice,  jaz opravim sterilno v rokavicah, s papirji, črno na belem, po damsko, pošteno, by  the book, by the law.  Meni ni treba še tvoje vizuelne pojave v živo hodit gledat, je tvoja mentala na MON že dovolj izprijena, kar se je izkazalo v vseh teh tvojih zapisih, zalezovanjih in tvojih zavistnih natipkih, sledeh, ki jih puščaš za seboj na tem javnem forumu.

“Tvoja ponudba, citirano: “fejs to fejs”, to so preživete fore iz jna šole, ne vem kdo te je tega naučil –   zame si eden od tistih trol botov tega MOn foruma, ki ste pripomogli, da je ta forum žal padel tako nizko, kot je. In to ti zamerim, neizmerno. Ker ste taki osebki uničili ta forum. Ker je veliko tvojega kontributa v zadnjih treh mesecih za to tudi vzrok. Da ste taki uničili ta forum, da so ljudje odšli zaradi vas z njega.

In povrh vsega –  da imaš še tako umazan jezik, da si drzneš še lagat, obrekovat druge forumaše, jim lepit laži; pa ti ustvarjaš dejansko  “lepljenke” MON domnevanj v svoji domišljiji.

Tvoj imaginarni svet, domnevanja, kar zaključke delaš – npr. glede na stil pisanja XY aneregistriranega avtorja, pa ker je registriran avtor ZZ pisal par določenih povedi enako, uporabil par enakih morda izrazo, boš kaj – kar polinkala, da ghre za eno in isto osebo? Ubožica…

In kaj , če sta ti še dva, celo trije napisali, da si jih poniževala tukaj z rdečimi pajackami in rdečimi pajaci, pa čerpav morda anonimno,  bo zate nerelevanten dokaz, ker so “anonimno to napisali”?  Jasno, takoj pišeš, da je to produkt “napadačev” – ne, to je tvoj bumerang, tvoj bumerang resnice. Kar si sejala po forumu, to žanješ po forumu. Pa nisem jaz anonimno, da ti bo jasno. Drugi so ti to pisali – mene bi bilo na tvojem mestu sram.

 

Ti preprosto ne moreš preskočit prispevkov določenih oseb, ker si jih načrtno izbereš za žrtve, jim slediš načrtno – takim, ki si jim golo zavistna. Spremljaš njihove zapise in si ustvarjaš v svojibolni glavi njihov Curriculum Vitae.  Patološko. Lej, 3 mesece sem imela dovolj, da sem te “analizirala”.

Sicer pa – kaj si pa ti sploh dosegla dosedaj  v življenju, da lahko nas forumaše tako napadaš, nas žališ, ponižuješ, da bi se nam morda lahok enakovredno inteligentno postavila ob bok? Je to tvoj glavni problem?. Daj, kaj imaš  za pokazat pri tvojih zrelih letih? V glavi res da ne veliko. Zato pa si samska, brez moškega.

Kaj tebe briga koliko časa je nekdo na forumu, kaj počne in kaj piše? Lahko smo priheftani gor 24/7,  pa še ne pomeni, da smo nonstop na tipkovnici, da smo  luzerji, brezdelneži, brez služb , brez osebenega lajfa – kaj ma to tebe za brigat in kaj maš ti drugim za lepit take nebulozne etikete ? Trolarska  naslajevalka na MONovcih si, nič drugega. Naslajaš se nad nami, nad našimi zapisi, iščeš točke, na katerih bi lahko forumaše zbadala, prizadela – ker sama nisi srečna, ker nisi zadovoljena.  Sram te bodi.

 

 

 

 

New Report

Close