Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kdo nisi?

kdo nisi?

ali pa drugeče: Kdo si ?!

Ko preberimo tale forum, se nam zazdi, da smo poželjivi, nenasitni,zadolj(eni) večkrat na noč ali dan…vsi nekam flirtamo, si želim ali pa udejanjamo vroče avanture…..skratka smo ljudje vredni greha…..

Pa se dotaknimo vpršanja.. ….kaj in koliko vam pomeni ta virtualnost?
Ali v real lajf prav tako nastopate, kakor tu;… s tem mislim, ali so vaše vrednote, mnenja, stališča, ideje, želje, hotenja…ri … enaki kot v realnem življenju. Ali pa imate morda ta forum za svet, kjer ste lahko to, kar ste, oziroma obratno, za to, da se delate to, kar niste (čeprav slednje dvomim, da bo kdo priznal)…hehe

Kot, da je življenje je igra, kjer ima vsak sebi glavno vlogo (no ja, nekaterim so glavne vloge tudi drugi) …khmm….

Pa vas kdaj zamika, da bi svojo predstavo potrdiliv realnosti…..se nič ne bojite presenečenja?!…

In provokacija: Za koga mislite, da ste si ustvarili pravo predstvao, čerpav ga v resnici ne poznate?

Pa ne biti preveč sramežljive sedaj….

leta letijo - iščem stevardeso

No bom pa jaz prva. Čist praktično – to kar sem tu gor, sem tudi v real lajfu. Kar pišem je to kar mislim. Tudi zaradi tega, ker sem v službi, pa mi velik v pisarno uletavajo, in bi bila ta dvojnost ali razdvojenost moteča, ker moram skakat iz ene teme na drugo.
Pa mislim da je z večino tule gor tako. No, kaki zafrustriranci,ki se morjo nekje izživljat so pa tako povsod : )

O nikomer nimam predstave, ker vas je preveč, pa nisem še tako dolgo gor. Mogoče enkrat bom, pa boš prvi izvedel ok? : )

Lahko ti jaz povem… tak trdega ima, vsaj pravi:-))))))

hmmm… nisem blont pa vseen ne štekam

upam, da boš držala besedo….o prvem…upssssssssss

postaja zanimiva…..čeprav nisi blond?!..kakšna pa si?

jutro

leta letijo - iščem stevardeso

O njegovem lulčku je bilo govora. Saj si menda to hotela zvedet?:-))))

ne bodi nesramen……saj veš kaki je…..upssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

da je govora o trdoti lulčka, mi je jasno. ne vidim pa kako vezo ma to z vprašanjem

nehita zezzat…grrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

svašta

kaj pa če bi se malo opisala…..khmmm…tak kot zagotavljaš…khmmm

leta letijo - iščem stevardeso

kako si me pa predstavljaš? : )

kot nekoga, ki bi ga bilo zanimivo spoznat…čeprav…….veš…..po drugi strani….ne razumem..kak to misliš…

– zunanjost
ali
notranjost?

leta letijo - iščem stevardeso

notranjost mamo vsi več ali manj enako, če le ni kdo prifrčal iz kakega drugega planeta: kosti, mišice, en kup žil in ogranov vse sorte : )

si pa ti začel s tem izgledom in predstavo ki jo , če jo imamo za druge, tako da ne sprašuj zdaj mene tega, kaj bi TI rad zvedel : )

zaj si me pa zmedla..nisem navajen tak tak konkretnih odgovorov..khmm……

no ne vem….kakšna si…a lahko še malček počakava okoli tega?…da si te predstvaljam……

ps..tisto o notranjosti si pa sfalila……vse razen kosti sem misli…tak

sploh pa..a je ime pravo?

leta letijo - iščem stevardeso

pravo

No, jaz bi pa rekla, da je bilo to vprašanje sijajno zastavljeno. Škoda, da se je malo izrodilo. Ampak dosedaj je bila šala. Tudi prav. Morda bosta Kir in Alenka še povedala, kdo v resnici sta oziroma nista.

Res je življenje igra in mi smo igralci. Če je kdo od vas iskreno to, kar čuti, vsaka mu čast. Jaz se pravzaprav sploh ne znam določit. Samo vem, da ne živim iskreno tega, kar čutim. Morda je vzrok sončno rojstno znamenje v kozorogu, ki je hladen, trden, zanesljiv in lunino znamenje v ovnu, ki je ognjen, poln energije. Morda je vzrok tudi dresura, v kateri smo vzgojeni. Morda je vse skupaj samo izgovor za strahopetnost.

Kakorkoli…trudim se, zbiram pogum, da bi zaživela bolj iskreno. Samo čas še zgleda ni čisto dozorel… Malo še rabim feelenga, da bo še mlajši sin bolj samostojen…če ne bi imela preslabo vest.

In da ne bo ta tema čist brez seksa, kot drugič jamrate… ja, tud seksat se mi lušta… In trenutno sem na suhem. Sreča, da so dnevi in dnevi…pa nekako prebrodim 🙂

Pa lep pozdravček…in z zanimanjem bom prebrala še kaj o vas…

razocaran napisal:

> ali pa drugeče: Kdo si ?!
Coprnica, tako v RL kot tu.

> Ko preberimo tale forum, se nam zazdi, da smo poželjivi,
> nenasitni,zadolj(eni) večkrat na noč ali dan…vsi nekam
> flirtamo, si želim ali pa udejanjamo vroče
> avanture…..skratka smo ljudje vredni greha…..
Meni se nič ne (za)zdi (o drugih ne razmišljam preveč). Vem kdo sem in vem kaj hočem, vem tudi česa nočem.

> Pa se dotaknimo vpršanja.. ….kaj in koliko vam pomeni ta
> virtualnost?
Forumska virtualnost mi je zgolj v zabavo, kak drugačen način virtualnega komuniciranja pa navadno jemljem precej resno.

> Ali v real lajf prav tako nastopate, kakor tu;… s tem
> mislim, ali so vaše vrednote, mnenja, stališča, ideje, želje,
> hotenja…ri … enaki kot v realnem življenju.
Vrednote. mnenja, stališča, ideje, želje, hotenja… so VEDNO enake, če ne bi bile, to nisem več jaz.

Ali pa
> imate morda ta forum za svet, kjer ste lahko to, kar ste,
> oziroma obratno, za to, da se delate to, kar niste (čeprav
> slednje dvomim, da bo kdo priznal)…hehe
V RL si v bistvu dovolim mnogo več kot na forumih. Torej ja, tu sem občasno za nianso (res le za nianso) drugačna. Manj povem, manj sem pripravljena deliti svojo intimo in čustva vsepovprek. V RL vem kdo je tisti, ki me posluša. Tu me lahko bere prav vsak, ki ima 5 min časa preveč.

> Kot, da je življenje je igra, kjer ima vsak sebi glavno vlogo
> (no ja, nekaterim so glavne vloge tudi drugi) …khmm….
Ja, razočaran, življenje je igra, kjer vsak (bolj ali manj uspešno) odigra svojo vlogo. Za dober “film” rabiš vsaj še scenarista in režiserja. Pa maskerke, scenske delavce… Morje pomočnikov, skratka. Jaz, brez pomoči, poskušam biti sebi najbolj pomembna. Ne uspe mi vedno, ampak…

> Pa vas kdaj zamika, da bi svojo predstavo potrdiliv
> realnosti…..se nič ne bojite presenečenja?!…
Ne morem prešteti kolikokrat sem jo že. Vedno me je bilo strah, zelo strah. Recimo temu, da sem se pustila sprovocirati in tvegati.

> In provokacija: Za koga mislite, da ste si ustvarili pravo
> predstvao, čerpav ga v resnici ne poznate?
>
> Pa ne biti preveč sramežljive sedaj….
V prvi vrsti zate, Razo, diskretni mi tudi ni čisto “tuj”, KIR – ne vem, ej tu pa res ne vem, ta_pravi (zanimiv dečko)… Mah, imam neke predstave, ja, samo konec koncev je to res nepomembno…

Razo, boš ti tudi kaj povedal?:))). Ali bo ostalo pri vprašanjih in pisanju slavospevov vsaki novi pupiki, ki se tule logira?:)))

Uff, zdaj grem pa spet coprat.

New Report

Close