Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek kDO OD POLITIKOV VAM GRE

kDO OD POLITIKOV VAM GRE

najbolj na živce?

Meni Kučan.

čao

a si ti vprašal za politike, ali bivše politike, ponovi vprašanje, pa bom odgovorila!

Če ciljaš na to, da je Kučan bivši politik, si se tako zmotila, kot še nikoli. Kučan je tako aktiven, kot je bil njegov vzornik, ki je do smrti nabiral jurčke in lisičke v Martuljku ter ob tem kramljal s svojim učencem Milanom.

hja tudi če je res, mene prav nič ne moti, ampak učitelj pa ni bil ravno dober, zgleda!:)

Najbolj na jetra mi gre bivši komunist JANŠA!

Je pa največji genij Rupsi. Se mu še ni zgodilo, da bi izpustil kakšno vlado.
In zdaj uganka.
Kako se bo vanjo prerinil, če zmaga Pahor.
Da ne bo pomote. Ni vprašanje ali se bo ali ne. Vprašanje je, skozi katera vrata.

lp
er

No pa ti najprej odgovori na vprašanje. Da vidimo, katera vrata imaš ti v mislih.

Meni Bajuk.

Ena od opcij je Desus, tam še ni bil. Žal pa ne izpolnjuje pogojev, saj ni ne mlad ne lep 🙂

Grims, ta bi še kamne jedu, če bi mu tako naročil JJ.

Anderlič, Školc, Pahor

Grims- ta sluzavac mi je totalno nagravžen, Tanko, Bajuk…Anderlič, Simoniti, Janša.

P.S. Ja, vem da Anderlič ni iz desne opcije.

Meni pa gredo na živce Kučan, Kresalova, Širca,sluzasti Pahor,Golobič, pa seveda Drobnič bivši minister upam,da Nova Slovenija ne bo več prišla v parlament

Meni pa ne gre na živce gospod Janez Janša, mi grejo pa zato….mah ka bom razlago, kir je pametn tk ve, kir je pa terc pa nikol ne bo vedo:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

pride al pa ne, je vseen, ker itak ni več njen član.:)

Grims, bi res še kamne jedu. Še hujši je Mate, ta bi mislu, da mu je JJ dal diamante – itak ga nebi upal vprašati zakaj se ne svetijo.

JJ je pa sigurno moj zmagovalec na lestvici čudnih tipov, ki naj bi bili politiki. Išče tajkune, sočasno se skriva pred Finci. Leze na Triglav (čakam, da se vrne z v kamen vklesanimi zapovedmi za podložnike), in ne nabira gob (uporaba mobilnikov in računalnikov je trendovska,vendar precej nevarna za razvoj kariere).

argentinska žaba, minister za pravosodje in minister za zunanje, pa tisti faliran pop, ki vodi parlament, jelinčič in njegov bivši polizanec, pa pahor tudi.

pahor … pa kresalka in golob

New Report

Close