Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

Saj morda sem padel na napacen planet, ampak vseeno: a nekih kolikor toliko zdravih odnosov in sprejemanja odgovornosti je zmozen kdo izmed vas? Mislim, cisto tako, mimogrede…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A ti si si že našla enega, ki ne prdi in smrči? Po moje ne in ga tudi nikoli ne boš.
Razlika med mano in tabo je v tem, da jaz nisem woman hater, ti pa si man haterka.
Ker res ne vem kaj si naj drugega mislim o tebi, če te take stvari motijo.
Edino, kar te na moškem ne moti, je njegova denarnica, glede na to, da si se obregala tudi ob minimalca.
Lej, kakšna si, takšne privlačiš. In glede na tvojo retoriko ni čudno, da privlačiš same luzerje na minimalcu (pa še ti te ščasoma nogirajo) in potem posplošuješ. Ker pač drugega vzorca ne poznaš, saj se te vsi malo bolje situirani izogibajo kot hudič križa. Konkurenca je jeba, a ne? Zato si pa tudi tako našpičena do drugih žensk, ki niso take luzerke kot si sama.
[/quote]

Iskreno povej, ce bi imel ti zeno, da ti smrci in prdi??? O ne, gospodo pa to moti, to pa ni vec zenstveno, ce se pred gospodom prdi, lahko gospoda se infarkt zadne, pa tudi smrcat se ne sme ponoc, ker gospod imajo zahtevno sluzbo in morajo spociti it na siht.
Protokol za protokolom, kaksna mora biti zenska, vi pa seveda lahko smrdite po postanem potu cel teden, pa, ce vas katera zavrne je man-haterka.

in realnost:
[img]http://shrani.si/f/2a/cO/1K4BqhMt/muslim-barbie.jpg[/img]

Ampak saj feministke ljubijo “religijo miru”. Sodeč po tistem kako so se na teh ženskih marših (pussy riot) drle Alahu Akbar.
[/quote]

Vidis… razlika je v tem, na kaj se osredotocamo. Jaz na lepoto, ti na nasilje. Jaz oplajam, ti teptas… Kdo so (torej) moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Edina razlika je v tem, da jaz živim v realnem, ti pa v “Alice in Wunderland” svetu.


Edina razlika je v tem, da jaz živim v realnem, ti pa v “Alice in Wunderland” svetu.
[/quote]

Ti zlahka verjamem. Nobenega razloga ni, da bi clovek dvomil o tem, kaksno resnicnost si ti krojis.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Poznam kar nekaj zensk, ki so spravile svoje moske v grob. A se kdaj vprasate zakaj zivite dlje.

Zanimivo, da to te moti, tisto tam na vzhodu, ko moski kamenjajo zenske, ki je do vratu zakopana v zemljo, to te pa nic ne moti. Prav tako te ne moti ko se en star dedec porocava z otrokom in jo posiljuje.
Ti najdes tocno eno profesorico dinamike pri vseh tisocih moskih kateri pa res delajo skodo in vojne

Aja, pa ni ti treba zgubljat casa tu z mano, bom vesela, ce te ne bom vec brala. Bo vec upanja, da je vseeno se kaksen moski normalen na tem forumu
[/quote]
Cisto tko FYI, nisem jaz tisti, ki se bori za uvoz com vec kamenjarjev, posiljevalcev in omejevalcev zenskih pravic ampak ravno feministke.Vidis kak babji imbecil si? Zato niti ni cudno, da ne dojames pomena normalizacije odkritega sovrastva do VSEH moskih. Ko se v najbolj odmevnih medijih pojavljajo obsezni clanki z odprtim pozivanjem k taksnemu sovrastvu. Ko profesorji taksnih preprican na stroske vseh nas s tovrstno ideologijo indoktrinirajo cele generacije mladih ljudi. Razumem. Si preneumna. Sama prezeta s sovrastvom do moskih. TO je resnica. It ti dobro ves kam spadas in kje kotiras.


Cisto tko FYI, nisem jaz tisti, ki se bori za uvoz com vec kamenjarjev, posiljevalcev in omejevalcev zenskih pravic ampak ravno feministke.Vidis kak babji imbecil si? Zato niti ni cudno, da ne dojames pomena normalizacije odkritega sovrastva do VSEH moskih. Ko se v najbolj odmevnih medijih pojavljajo obsezni clanki z odprtim pozivanjem k taksnemu sovrastvu. Ko profesorji taksnih preprican na stroske vseh nas s tovrstno ideologijo indoktrinirajo cele generacije mladih ljudi. Razumem. Si preneumna. Sama prezeta s sovrastvom do moskih. TO je resnica. It ti dobro ves kam spadas in kje kotiras.
[/quote]

Jaz osebno nobenega “takega” ne vabim, se manj pa feministke. Ti resno mislis, da bi vabile take ljudi, ki so proti enakopravnosti, da gremo nazaj v kameno dobo. Mislis, da smo res tolk neumne.
Saj vas je zadosti ze tukaj takih imbecilov, da jih ne rabimo se uvazat. Si pa upam rect, da je kar nekaj migrantov boljsih in bolj normalnih od tebe.

Če nekaj trmasto zanikaš, to še ne pomeni, da tisto nekaj v resnici ne obstaja. In ni treba iti daleč, da se potrdi DXY-ova teza. Sploh ni treba gledati čez planke. Dovolj je že vreči pogled na twitter stran ŽPZ kombinat (kombinatke) in prečekirati njihove twitte. Na svojem Twitter profilu so med drugim zapisale:
– da je bilo ˝na dan 1.1.2018 Sloveniji 57 naselij brez prebivalcev. V Italiji so v zadnjih nekaj letih problem praznjenja naselij uspešno in v splošno zadovoljstvo reševali tudi z naselitvijo prebežnikov in priseljencev vanja. Zdi se nam odlična priložnost˝.

Stališča slovenskih feministk glede migrantov si tudi lahko vsak ogleda kar na njihovi spletni strani http://rdecezore.org/

Tule je odprto pismo ene izmed najprominentnejših slovenskih feministk Svetlane Slapšak Ahmadu Shamiju:
https://www.vecer.com/pismo-ahmadu-shamiehu-6350404

Tule so stališča še ene zelo znane feministke Neže Kogovšek Šalamon glede migracij:
https://www.rtvslo.si/slovenija/neza-kogovsek-salamon-slovenija-popolnoma-sledi-trendu-kriminalizacije-migracij-krimigracije/413502

Torej???

Tudi če ti osebno ne vabiš migrantov, podpiraš tiste, ki jih.

Če nekaj trmasto zanikaš, to še ne pomeni, da tisto nekaj v resnici ne obstaja. In ni treba iti daleč, da se potrdi DXY-ova teza. Sploh ni treba gledati čez planke. Dovolj je že vreči pogled na twitter stran ŽPZ kombinat (kombinatke) in prečekirati njihove twitte. Na svojem Twitter profilu so med drugim zapisale:
– da je bilo ˝na dan 1.1.2018 Sloveniji 57 naselij brez prebivalcev. V Italiji so v zadnjih nekaj letih problem praznjenja naselij uspešno in v splošno zadovoljstvo reševali tudi z naselitvijo prebežnikov in priseljencev vanja. Zdi se nam odlična priložnost˝.

Stališča slovenskih feministk glede migrantov si tudi lahko vsak ogleda kar na njihovi spletni strani http://rdecezore.org/

Tule je odprto pismo ene izmed najprominentnejših slovenskih feministk Svetlane Slapšak Ahmadu Shamiju:
https://www.vecer.com/pismo-ahmadu-shamiehu-6350404

Tule so stališča še ene zelo znane feministke Neže Kogovšek Šalamon glede migracij:
https://www.rtvslo.si/slovenija/neza-kogovsek-salamon-slovenija-popolnoma-sledi-trendu-kriminalizacije-migracij-krimigracije/413502

Torej???

Tudi če ti osebno ne vabiš migrantov, podpiraš tiste, ki jih.
[/quote]

Ves kaj ti predlagam, najbolje zate, da se odselis v Severno korejo, ti ne bos smel iz drzave, ostali pa ne bodo smeli migrirat v drzavo. Tam ti bo edino pravo mesto, v vakumu bos do konca svojih dni…

Pa se prej ko gres, najbolje, da zapodis domov celo bivso jugo, ker so med vojno prisli sem zivet in ni jih malo. Tudi njih, toliko je dobrih in pridnih, toliko je slabih, ki kradejo ali pa posiljujejo. In kaj bomo zdaj?? Slovencelni smo pa itak vsi super, sploh v fousariji in zaplankanosti nam ni enakih.

No kar zacni, imas veliko dela!! Pa ko tu koncas, lahko gres se po ameriki kitajce, pa crnce pucat, Trump ti bo hvalezen.

In kje je zdaj tule Replika, da bo replicirala proti zlobi? Baje jo to grozno moti.

Lej, najprej trdiš, da feministke pa že ne vabite “takšnih”, ko ti pa pokažem da jih, takoj začneš s svojo ofenzivno retoriko, s katero pokažeš pomanjkanje intelekta in argumentov.
Saj teh primerov vabljenja islamistov s strani feministk je še ogromno, jaz pač nisem linkal vsega, ker je preveč tega.

In potem se eni čudite, da tudi jaz kdaj spremenim retoriko, ker eni očitno razumete samo takšno vrsto komunikacije.

In kje je zdaj tule Replika, da bo replicirala proti zlobi? Baje jo to grozno moti.

Lej, najprej trdiš, da feministke pa že ne vabite “takšnih”, ko ti pa pokažem da jih, takoj začneš s svojo ofenzivno retoriko, s katero pokažeš pomanjkanje intelekta in argumentov.
Saj teh primerov vabljenja islamistov s strani feministk je še ogromno, jaz pač nisem linkal vsega, ker je preveč tega.

In potem se eni čudite, da tudi jaz kdaj spremenim retoriko, ker eni očitno razumete samo takšno vrsto komunikacije.
[/quote]

Evo me.
Ne komentiram, ker mi je tvoja lajna fenimistke/migranti – migranti/feministke, ne glede na temo in vedno enako, popolnoma dolgočasno. Kar sem imela povedat na to temo ENKRAT sem že, stokrat , kot ti, me pa ne mika. A sploh še kej drugega znaš pisat?

A zdaj so že migranti zraven? Včasih si mi očitala samo feministke. Kako pa so sploh vedela, da sem te omenil, če te pa nisem citiral in ti ni pokazalo citata med obvestili? Dežuraš?
No pa poglejmo.
Replika–>sodelovanje v temah:
-Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?
-Kaj mi zamerijo ženske
-Zakaj je poroka za moskega neumna poteza
-Kakšne spodnjice vas na moških odbijajo?
-Kako biti čim manj privlačen ženskam?

In potem te ne mika stokrat povedati nekaj na eno in isto ali podobno temo? Daj farbaj raje koga drugega. Eno samo zganjanje sovraštva proti moški populaciji te je. Mogoče z izjemo nekaterih copatkov tule.
Feminism at it’s finest.

A zdaj so že migranti zraven? Včasih si mi očitala samo feministke. Kako pa so sploh vedela, da sem te omenil, če te pa nisem citiral in ti ni pokazalo citata med obvestili? Dežuraš?
No pa poglejmo.
Replika–>sodelovanje v temah:
-Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?
-Kaj mi zamerijo ženske
-Zakaj je poroka za moskega neumna poteza
-Kakšne spodnjice vas na moških odbijajo?
-Kako biti čim manj privlačen ženskam?

In potem te ne mika stokrat povedati nekaj na eno in isto ali podobno temo? Daj farbaj raje koga drugega. Eno samo zganjanje sovraštva proti moški populaciji te je. Mogoče z izjemo nekaterih copatkov tule.
Feminism at it’s finest.
[/quote]

Aja a pol nisi ti dve temi gor pisal o tvoji priljubljeni kombinaciji feministke/migranti?
In..LOL…on meni, da dežuram, sam ima pa vse moje odgovore preštete :)))

Sej si blago zabaven, samo ko bi znal še o čem drugem pisat.

Saj znam, le neskončno me zabava trolat take hinavce kot si ti, ki trdijo, da jih moti zloba, a skrbno zamolčijo, da jih moti zloba zgolj od ene strani.
Hvala za kompliment o “blagi zabavnosti”.
Da ti vsaj malo vrnem kompliment: ne očitam ti neumosti, tako kot tistemu neprijavljenemu “jao od človeka” bitju. Očitam ti zgolj hinavščino in pristranost.

…pristranskost

In kje je zdaj tule Replika, da bo replicirala proti zlobi? Baje jo to grozno moti.

Lej, najprej trdiš, da feministke pa že ne vabite “takšnih”, ko ti pa pokažem da jih, takoj začneš s svojo ofenzivno retoriko, s katero pokažeš pomanjkanje intelekta in argumentov.
Saj teh primerov vabljenja islamistov s strani feministk je še ogromno, jaz pač nisem linkal vsega, ker je preveč tega.

In potem se eni čudite, da tudi jaz kdaj spremenim retoriko, ker eni očitno razumete samo takšno vrsto komunikacije.
[/quote]

In kaj tocno tebe moti!?
Feministke vabijo predvsem zenske migrantke in otroke, to smo ze pred casom brali tudi na tem forumu, ko je polarni limal te linke kot ti zdaj.

Lahko bi jih bil vesel, si bos vsaj kaksno pohlevno zensko lahko nasel med njimi, da ti ne bo treba toliko sovraznega ognja tu bruhat…

Saj znam, le neskončno me zabava trolat take hinavce kot si ti, ki trdijo, da jih moti zloba, a skrbno zamolčijo, da jih moti zloba zgolj od ene strani.
Hvala za kompliment o “blagi zabavnosti”.
Da ti vsaj malo vrnem kompliment: ne očitam ti neumosti, tako kot tistemu neprijavljenemu “jao od človeka” bitju. Očitam ti zgolj hinavščino in pristranost.
[/quote]

Tukaj ti manjka samo ena bistvena komponenta: namreč mene bi moralo zanimati, kaj si en tak pajac misli o meni.


Pa ti si totalno usekana v glavo. Feministke in vilkomerke vabite semle dedce v upanju, da vas bo vsaj kdo povohal. Samo pozabljate, da imajo tudi oni svoje standarde in se s takšnim gnojem nihče ne bo ukvarjal. Dobre ste jim samo za to, da se spraznejo. Sprijazni se. Če te lokalni dedci prezirajo, te bodo tudi oni. Izmet evolucije si in to je to. Ostane ti samo še MON in basanje s čipsom.

Očitno te, ker drugače mi ne bi ti prva začela replicirati. Ampak lej, NE!!!
Ne moreš dobiti moje telefonske in konec. Imam svojih skrbi zadosti in si ne mislim še takšne hinavske pošasti, kot si ti nakopati na glavo.

Če nekaj trmasto zanikaš, to še ne pomeni, da tisto nekaj v resnici ne obstaja. In ni treba iti daleč, da se potrdi DXY-ova teza. Sploh ni treba gledati čez planke. Dovolj je že vreči pogled na twitter stran ŽPZ kombinat (kombinatke) in prečekirati njihove twitte. Na svojem Twitter profilu so med drugim zapisale:
– da je bilo ˝na dan 1.1.2018 Sloveniji 57 naselij brez prebivalcev. V Italiji so v zadnjih nekaj letih problem praznjenja naselij uspešno in v splošno zadovoljstvo reševali tudi z naselitvijo prebežnikov in priseljencev vanja. Zdi se nam odlična priložnost˝.

Stališča slovenskih feministk glede migrantov si tudi lahko vsak ogleda kar na njihovi spletni strani http://rdecezore.org/

Tule je odprto pismo ene izmed najprominentnejših slovenskih feministk Svetlane Slapšak Ahmadu Shamiju:
https://www.vecer.com/pismo-ahmadu-shamiehu-6350404

Tule so stališča še ene zelo znane feministke Neže Kogovšek Šalamon glede migracij:
https://www.rtvslo.si/slovenija/neza-kogovsek-salamon-slovenija-popolnoma-sledi-trendu-kriminalizacije-migracij-krimigracije/413502

Torej???

Tudi če ti osebno ne vabiš migrantov, podpiraš tiste, ki jih.
[/quote]
Zenske svet dozivljajo skozi lastne emocije. Tako se tudi na druge trudijo vplivati predvsem z manipuliranjem njihovih emocij, shaming taktiko, ipd, ne argumenti.

Ze na forumu lahko vidis, da argumenti in logika vecino zensk niti malo ne zanima. Bolj ko je tehten post, vsebina z viri, bolj bo ignoriran. Replika pa ad hominem napad.

Skratka, pri zenskah z vsebino, argumebti, logiko, … bore malo dosezes. Podobno velja pri feminiziranih tipih., belih vitezih, ki so ponotranjili zenski nacin funkcioniranja. Na forumu jih je vse polno.


Zenske svet dozivljajo skozi lastne emocije. Tako se tudi na druge trudijo vplivati predvsem z manipuliranjem njihovih emocij, shaming taktiko, ipd, ne argumenti.

Ze na forumu lahko vidis, da argumenti in logika vecino zensk niti malo ne zanima. Bolj ko je tehten post, vsebina z viri, bolj bo ignoriran. Replika pa ad hominem napad.

Skratka, pri zenskah z vsebino, argumebti, logiko, … bore malo dosezes. Podobno velja pri feminiziranih tipih., belih vitezih, ki so ponotranjili zenski nacin funkcioniranja. Na forumu jih je vse polno.
[/quote]

Tebe so feministke tukaj ene parkrat tako matirale samo z enim ali dvema enostavnima vprašanjema, da si se raje pobral iz tistih debat, tako da si zadnji, ki bi kaj o argumentih in logiki lahko povedal. Ti si sposoben samo non sequitur monologov in limanja slamnato-propagandnih linkov, ko se kdo dejansko spravi debatirat s tabo, se lahko samo zavlečeš v luknjo in se privlečeš nazaj, ko odide.

Če nekaj trmasto zanikaš, to še ne pomeni, da tisto nekaj v resnici ne obstaja. In ni treba iti daleč, da se potrdi DXY-ova teza. Sploh ni treba gledati čez planke. Dovolj je že vreči pogled na twitter stran ŽPZ kombinat (kombinatke) in prečekirati njihove twitte. Na svojem Twitter profilu so med drugim zapisale:
– da je bilo ˝na dan 1.1.2018 Sloveniji 57 naselij brez prebivalcev. V Italiji so v zadnjih nekaj letih problem praznjenja naselij uspešno in v splošno zadovoljstvo reševali tudi z naselitvijo prebežnikov in priseljencev vanja. Zdi se nam odlična priložnost˝.

Stališča slovenskih feministk glede migrantov si tudi lahko vsak ogleda kar na njihovi spletni strani http://rdecezore.org/

Tule je odprto pismo ene izmed najprominentnejših slovenskih feministk Svetlane Slapšak Ahmadu Shamiju:
https://www.vecer.com/pismo-ahmadu-shamiehu-6350404

Tule so stališča še ene zelo znane feministke Neže Kogovšek Šalamon glede migracij:
https://www.rtvslo.si/slovenija/neza-kogovsek-salamon-slovenija-popolnoma-sledi-trendu-kriminalizacije-migracij-krimigracije/413502

Torej???

Tudi če ti osebno ne vabiš migrantov, podpiraš tiste, ki jih.
[/quote]

Kje ti tu vidiš vabljenje? Sej veš, tisto “prosim, migrantje, pridite”. Jaz vidim samo stališča do že obstoječega pojava migracij in do ljudi, ki so že prispeli v Slovenijo. Torej nobenega vabljenja. Tu gre za čisto osnovno bralno razumevanje, ki ga ti očitno ne premoreš.


Zenske svet dozivljajo skozi lastne emocije. Tako se tudi na druge trudijo vplivati predvsem z manipuliranjem njihovih emocij, shaming taktiko, ipd, ne argumenti.

Ze na forumu lahko vidis, da argumenti in logika vecino zensk niti malo ne zanima. Bolj ko je tehten post, vsebina z viri, bolj bo ignoriran. Replika pa ad hominem napad.

Skratka, pri zenskah z vsebino, argumebti, logiko, … bore malo dosezes. Podobno velja pri feminiziranih tipih., belih vitezih, ki so ponotranjili zenski nacin funkcioniranja. Na forumu jih je vse polno.
[/quote]

Moški pa nima lastnih emocij. Njih vodi pa kdo, ženska, ki jim je najbližje v tistem momentu? Lol.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebe so feministke tukaj ene parkrat tako matirale samo z enim ali dvema enostavnima vprašanjema, da si se raje pobral iz tistih debat, tako da si zadnji, ki bi kaj o argumentih in logiki lahko povedal. Ti si sposoben samo non sequitur monologov in limanja slamnato-propagandnih linkov, ko se kdo dejansko spravi debatirat s tabo, se lahko samo zavlečeš v luknjo in se privlečeš nazaj, ko odide.
[/quote]
Motis se.

Kot prvo ni na forumu nobene feministke. Je le par kokosi, ki se identificirajo s svojimi zablodami o feminizmu, ki nimajo veze z na zahodu aktualnim feminizmom. Tega niti poznajo ne.

Zato pa sem imel dovolj tudi intimnega opravka s pravimi feministkami, ki so mi dokazale, da so dobre le za eno, s curakom jim zapreti usta. Vse po vrsti so hard core levicarke, prakticno komunajzarke, … in nesposobne slisati karkoli se ne uklapa v dogme s katerimi so jih na raznih gender studies indoktrinirali.

New Report

Close