Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

Moški pa nima lastnih emocij. Njih vodi pa kdo, ženska, ki jim je najbližje v tistem momentu? Lol.
[/quote]
Te zanima definicija najvisjega nivoja feminiziranega moskega? Moski, ki postane echo svoje zenske in zenskega groupthink-a. Ti, na primer, lol.


Te zanima definicija najvisjega nivoja feminiziranega moskega? Moski, ki postane echo svoje zenske in zenskega groupthink-a. Ti, na primer, lol.
[/quote]

Umiri svoje emocije. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Očitno te, ker drugače mi ne bi ti prva začela replicirati. Ampak lej, NE!!!
Ne moreš dobiti moje telefonske in konec. Imam svojih skrbi zadosti in si ne mislim še takšne hinavske pošasti, kot si ti nakopati na glavo.
[/quote]

Lej ga no, kako se možiček repenči LOL.
Repliciram ti zato, ker si mi tako smešen, ker sem prepričana da se niti ne zavedaš, kakšne kozlarije pišeš, ampak živiš v iluziji, da deliš z nami neke globoke modrosti….lol.
Forumski klovni vam rečem skupno. Blago zabavni, kot sem rekla.


Motis se.

Kot prvo ni na forumu nobene feministke. Je le par kokosi, ki se identificirajo s svojimi zablodami o feminizmu, ki nimajo veze z na zahodu aktualnim feminizmom. Tega niti poznajo ne.

Zato pa sem imel dovolj tudi intimnega opravka s pravimi feministkami, ki so mi dokazale, da so dobre le za eno, s curakom jim zapreti usta. Vse po vrsti so hard core levicarke, prakticno komunajzarke, … in nesposobne slisati karkoli se ne uklapa v dogme s katerimi so jih na raznih gender studies indoktrinirali.
[/quote]

Seveda si imel s pravimi feministkami opravka, itak vsi vemo, da so feministke najbolj grde na planetu, tebe pa nobena druga ne bi pogledala. Pa še pri njih si zasral, zdaj pa ponoči pisariš romane po forumih. 🙂


Motis se.

Kot prvo ni na forumu nobene feministke. Je le par kokosi, ki se identificirajo s svojimi zablodami o feminizmu, ki nimajo veze z na zahodu aktualnim feminizmom. Tega niti poznajo ne.

Zato pa sem imel dovolj tudi intimnega opravka s pravimi feministkami, ki so mi dokazale, da so dobre le za eno, s curakom jim zapreti usta. Vse po vrsti so hard core levicarke, prakticno komunajzarke, … in nesposobne slisati karkoli se ne uklapa v dogme s katerimi so jih na raznih gender studies indoktrinirali.
[/quote]

Dobro, potem so te pa tukaj z eno do dvema potezama intelektualno matirale “kokoši”, ne prave feministke. Toliko slabše zate in za tvoj intelekt.

Ja, saj ravno zaradi tega, ker z argumenti nič ne dosežeš, sem tudi jaz spremenil retoriko.
Z ljudmi se pogovarjam po človeško, s prasicami pa po svinjsko.
Pač obvladam več jezikov. To je prekletstvo nas multilinguistov.
Ker namreč za argumentiran razgovor rabiš tudi intelektualno kompatibilnega sogovornika na drugi strani.
Čeprav jaz ne bi vseh žensk metal v isti koš. Ko bereš tale forum, dobiš občutek, da so Slovenke največji gnoj na tem svetu. Pa temu seveda ni tako. Tule se samo zbira in oglaša največji gnoj med Slovenkami, ostale se pa ne mešajo v debato.

Hehe, pa še predvidljiv do amena.
Kako sem vedela, da sem ti stopila na rep in boš zdaj cvilil kot prašiček :))))


Pa ti si totalno usekana v glavo. Feministke in vilkomerke vabite semle dedce v upanju, da vas bo vsaj kdo povohal. Samo pozabljate, da imajo tudi oni svoje standarde in se s takšnim gnojem nihče ne bo ukvarjal. Dobre ste jim samo za to, da se spraznejo. Sprijazni se. Če te lokalni dedci prezirajo, te bodo tudi oni. Izmet evolucije si in to je to. Ostane ti samo še MON in basanje s čipsom.
[/quote]

Glej takih gnojev kot si ti sam, nam ne rabi vabit, ker vas je tu prevec, kvecjemu bi morali vi migrirat tja kamor spadate v SA, pa se tam pocasi prihajajo k pameti. Samo tukaj vas je enih par takih imbecilov, ki tako glupo razmisljate, da se laho se marsikateri musliman skrije pred vami, tolk ste tupi.

Sama naceloma z moskimi nimam tezav, razen s takimi podobnim tebi!


A da nimaš težav? Kako, če pa vsi prdimo, smrčimo in smrdimo po postanem švicu? To so tvoje besede, ne moje. In zelo neselektivno si označila moški spol za smrdljivce, smrčače in prdljivce.
Še kako imaš težave in to se da videti že na kilometer. In to z vsemi moškimi, ne samo z antifeministi. Svoje frustracije in težave stresaš tule, kjer ti skripta dovoljuje, da se lahko izživljaš, neprijavljena in skrita za anonimnostjo svoje tipkovnice.


A da nimaš težav? Kako, če pa vsi prdimo, smrčimo in smrdimo po postanem švicu? To so tvoje besede, ne moje. In zelo neselektivno si označila moški spol za smrdljivce, smrčače in prdljivce.
Še kako imaš težave in to se da videti že na kilometer. In to z vsemi moškimi, ne samo z antifeministi. Svoje frustracije in težave stresaš tule, kjer ti skripta dovoljuje, da se lahko izživljaš, neprijavljena in skrita za anonimnostjo svoje tipkovnice.
[/quote]

Vsi ne, vas je pa vec smrcacev in prdljivcev moskih kot zensk.
Glede na to kako te je ta zapis zbodel, da ga se po enem tednu nisi pozabil, si zagotovo eden izmed njih.
In kaj bi ti bilo bolje, ce bi bila registrirana, iste besede bi ti vrgla v ksiht kot sedaj. Kaksna razlika bi bila, bi te mogoce potem resnica manj bolela!?

Nisi lep, si pa vsaj antipaticen!!!

Ne, samo smejim se kako si se izdala. Maske so padle, a ne? Pri tebi ni niti “f” od feminizma, ampak izključno odpor in sovraštvo do moških.
Kot seveda pri večini “feministk”, ki tule na monu pljuvate po nas in to je rdeča nit, ki jo eni tule non stop izpostavljamo. Sovraštvo do moških in ne boj za enakopravnost.

Ne, samo smejim se kako si se izdala. Maske so padle, a ne? Pri tebi ni niti “f” od feminizma, ampak izključno odpor in sovraštvo do moških.
Kot seveda pri večini “feministk”, ki tule na monu pljuvate po nas in to je rdeča nit, ki jo eni tule non stop izpostavljamo. Sovraštvo do moških in ne boj za enakopravnost.
[/quote]

Sem ti ze napisala in ti bom se enkrat, ker vidim, da si mutav, naceloma nimam tezav z moskimi, tezave imam s takimi kot si ti, torej incelno imbecilnimi sovinisti in verjamem, da nisem edina zenska, ki jim gredo taki dedci na jetra pa se kam drugam.

Vsaka normalna se strinja s feminizmom, sicer se ne bi ne solale, ne bi vozile avtov, ne bi bile uciteljice ipd. Ti se kar tolazi, da je samo par procentov ta zmesanih feministk, nas je kar veliko in vse uzivamo priborjeno enakopravnost.

Pri tebi in podobnih je pa tako, ce ti noce zenska skuhat kosila je ze sovraznica moskih al kako!?
Nisi se odgovoril, ce bi ti zivel z zensko, ki smrci, prdi in je na splosno neurejena??

Ja, ja, le tolaži se. To je še vse kar ti ostane. Verjame ti itak nobeden ne. Razlog, da imaš take predsodke do moških je v tem, da imaš samo s takšnimi izkušnje. Kakršen si, takšne privlačiš.

Pa ravno tiste šolane in tiste, ki so v življenju kaj dosegle, zavračajo feminizem, ker vedo, da se samo z delom da doseči uspeh, ne pa z jamranjem in izigravanjem žrtve. Takšne prej ko slej okolica izloči. In tebe je že izločila, zato pa visiš cele dneve tule na monu.

Drugače pa, če te že ravno zanima, tudi moja kdaj pa kdaj zasmrči in kdaj pa kdaj kakšnega tudi “spusti”. Tako kot vsak človek. Ampak mi normalni vemo, da so to pač znaki, da človek sploh biološko funkcionira.
Ob to se obregajo samo taki zdrsi evolucije, kot si ti. Stranska veja evolucije, tako kot neandertalci, ki so izumrli.

Ja, ja, le tolaži se. To je še vse kar ti ostane. Verjame ti itak nobeden ne. Razlog, da imaš take predsodke do moških je v tem, da imaš samo s takšnimi izkušnje. Kakršen si, takšne privlačiš.

Pa ravno tiste šolane in tiste, ki so v življenju kaj dosegle, zavračajo feminizem, ker vedo, da se samo z delom da doseči uspeh, ne pa z jamranjem in izigravanjem žrtve. Takšne prej ko slej okolica izloči. In tebe je že izločila, zato pa visiš cele dneve tule na monu.

Drugače pa, če te že ravno zanima, tudi moja kdaj pa kdaj zasmrči in kdaj pa kdaj kakšnega tudi “spusti”. Tako kot vsak človek. Ampak mi normalni vemo, da so to pač znaki, da človek sploh biološko funkcionira.
Ob to se obregajo samo taki zdrsi evolucije, kot si ti. Stranska veja evolucije, tako kot neandertalci, ki so izumrli.
[/quote]

Solane, pa zavracajo feminizem??? Zakaj hudica se solajo, ker ravno to, da se lahko solajo jim je omogocil feminizem!?

No vidis, da tudi ti privlacis take zenske, kakrsno imas, si tudi ti eden tistih prduhov in smrduhov, pa se najbolj pameten na povrh vsega.
Me res zanima kaj ima zenska sploh v glavi, da si najde enga taksnega dedca!?

Ojoj, pa česa vsega tale naša Zemlja ne nosi!
A potemtakem marljivost in sposobnost žensk nima nič s tem, da so dokončale šolo? Zgolj feminizem?
Pa človek tega ne more verjeti! Ravno feministke ste tiste, ki najbolj podcenjujete ženske. Očitno.
Lej, saj tebi tudi feminizem ne bi pomagal, da bi bilo kaj dokončala. Si, kakršna si in hvala bogu, da ne boš svojih genov trosila naprej.

Ojoj, pa česa vsega tale naša Zemlja ne nosi!
A potemtakem marljivost in sposobnost žensk nima nič s tem, da so dokončale šolo? Zgolj feminizem?
Pa človek tega ne more verjeti! Ravno feministke ste tiste, ki najbolj podcenjujete ženske. Očitno.
Lej, saj tebi tudi feminizem ne bi pomagal, da bi bilo kaj dokončala. Si, kakršna si in hvala bogu, da ne boš svojih genov trosila naprej.
[/quote]

Se mi zdi, da tudi ti ne bos trosil svojih genov naprej, glede na to, da se oglasas ravno v tej temi s tem naslovom ;))))

New Report

Close