Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so tisti trije tipi s tabo

Kdo so tisti trije tipi s tabo


Sam tih mi bod koji curac cmeras. kaj naj pa jaz naredim sem pa že raj upišanka ko pa da me majo stari ribari za eno zmešano milfo s tremi mladimi ljubavniki.
Hebo te A. P.
a zamenjas z mano
Hahahaha
[/quote]
Letos ti jo je gospod mož pošteno zagodel. 😂

Zanima me samo še nekaj. Ste mu pokazali vse tri slike, ki sem vam jih poslala ali samo eno? Če niste, mu prosim pokažite še tisto na kateri nosim little black dress outfit. Ta je najboljša.
Res velika hvala, da ste si vzeli čas.
Lepo vas pozdravljamo in se veselimo dobrih novic.
Lepo se imejte, fantom pa pošiljamo poljub.
[/quote]
Vse sem pokazala

Najhuje bo zdaj to povedat mojim penzionistkam 🙂


Vse sem pokazala
[/quote]

Ojojojoj, hvala za smeh… Pa naj še kdo reče, da tale mon ni zakon!
Bi se pa kar upala stavit za eno dobro večerjo v konobi, da se teli trije telički ob tvoji akciji in ponudbi instagrama, fejsbuka… niso samo mutavo spogledovali, ampak si preveč prijazna oseba, da bi jih citirala:-)

Meni je pa tole zabavno, kajti dostikrat tu zasledim kakšen zapis fantov, da jih punce ne porajtajo, da umikajo oči, da gledajo v tla…da niso za akcijo.
No, ve… ste za akcijo, samo dekleta… takih na horuk akcij se taki machoti bojijo….kajti oni so plenilci …ne ve :)….tu ste zgodbo obrnile, ve ste plenilke oni pa žrtev…ooo to pa tko ne gre….:)


Ljubezen zadušena še ni pogašena.

V dobro svojega spola upam, da je tale tema mišljena kot šala.

Ker drugače ste punce SRAMOTA za ženski rod.

Kolikokrat vam bo treba še povedat, da fantov enostavno ne zanimate – ker če bi jih, bi se vam že javili? A vam res ni nerodno, da se mečete na kolena in se plazite za njimi kot ene cunje pomivalke??? A ste res sami zblojeni produkti reality showow in instagrama, brez kančka pameti v kokošjih možganih??

Povem vam nekaj: sem mama 25 letnika, ki je izjemen lepotec, športnik, občasno maneken. Da si boste lažje predstavljale – je tak tip moškega, kot je bil blond ljubimec Smith od Samanthe v Sex and the city. Pokazala se mu to temo, ker vem, da ima tudi on težave s preveč nasilnimi “oboževalkami”. Je prebral in rekel samo: UBOGE REVE.

V glavnem, nehajte se sramotit.

Preko trupel do princa na belem konju.

Ah, kje pa! One trdijo, da jih ni, v Sloveniji ni lepotcev, ne domačih, ne tujih.
Ne prebije pa jim, da se ne dolgočasijo na dolgočasnih in praznih, umetnih žurih, ker jim čas mladosti pomeni aktivnost in ne plehko razkazovanje.
HB za take mame, kot si ti!

Zakaj se vtikate v tuje stvari? Naredila nisem nič napačnega. Beseda ni konj.

Ponižuješ se – to je narobe. In mečeš slabo luč na vse mlade ženske.


A da se ponižujem? A res? S čim točno? Samo spoznale bi jih rade. Je to tako narobe?
Saj ne veš kdo sem. Si morda videla mojo sliko? Saj me ne poznaš. Ti raje za svojega sina poskrbi ker vidim, da je mamin sinček. Mi si vsaj same fante iščemo.


A da se ponižujem? A res? S čim točno? Samo spoznale bi jih rade. Je to tako narobe?
Saj ne veš kdo sem. Si morda videla mojo sliko? Saj me ne poznaš. Ti raje za svojega sina poskrbi ker vidim, da je mamin sinček. Mi si vsaj same fante iščemo.
[/quote]

A je to neka šala? Na plaži jih niste ogovorile, čeprav so vas kao gledal, zdaj pa jih iščete preko množičnih medijev? Ne me basat.

Se pridružujem tistim, ki vam svetujejo, da pustite vse skupaj, ker fantov ne zanimate. Drugače bi vas na plaži ogovorili. Kar pa zdaj delaš, je veliko poniževanje. Pa tudi ne kaže na tvoj intelekt, žal res. Če bi bila pametna, bi se mu nasmehnila na plaži, pa bi videla, kaj bo. Kdo te bo pa zdaj povohal, ko se v blatu valjaš pred njegovimi nogami? On sigurno ne.


A da se ponižujem? A res? S čim točno? Samo spoznale bi jih rade. Je to tako narobe?
Saj ne veš kdo sem. Si morda videla mojo sliko? Saj me ne poznaš. Ti raje za svojega sina poskrbi ker vidim, da je mamin sinček. Mi si vsaj same fante iščemo.
[/quote]

Fotr39 išče nekaj takega kot ste ve. Mogoče boste imele več sreče?

Drugače pa bi bilo dobro, da bi nehale, še predno ste začele.

A je to neka šala? Na plaži jih niste ogovorile, čeprav so vas kao gledal, zdaj pa jih iščete preko množičnih medijev? Ne me basat.

Se pridružujem tistim, ki vam svetujejo, da pustite vse skupaj, ker fantov ne zanimate. Drugače bi vas na plaži ogovorili. Kar pa zdaj delaš, je veliko poniževanje. Pa tudi ne kaže na tvoj intelekt, žal res. Če bi bila pametna, bi se mu nasmehnila na plaži, pa bi videla, kaj bo. Kdo te bo pa zdaj povohal, ko se v blatu valjaš pred njegovimi nogami? On sigurno ne.
[/quote]

Kako naj bi jih ogovorile na plaži? Ni bilo možnosti. Niso bili sami, ker so se jim neprestano vsiljevale različne ženske. To bi bilo pa res poniževanje. Tako nizke pa nismo, da bi se kar vrinile zraven. Toliko pa se cenimo.

foter
išče
Očeta že imam. Me ne zanimajo starejši moški.

Bom poskusila še enkrat, preden obupam.

Fantje so vas videli v živo – in nič. Torej jih niste zanimale.

Fante ste našle preko znane osebe in prosile, da prenese sporočilo in pustile svoj kontakt, da bi vas lahko kontaktirali, če bi to želeli – in nič. Torej jih niste zanimale

Posredovale ste svoje profile, facebook, instagram in fantje imajo mnogo možnosti, da vas kontaktirajo, če bi se jim zdele vsaj malo zanimive in privlačne. Nič.

Odprle ste temo na MON in sedaj cela Slovenija ve, da vas fantje zanimajo. Nič.

Mogoče je čas, da se sprijaznite s tem, da jih ENOSTAVNO NE ZANIMATE. In se nehate smešiti.

Še to: za mojega sina naj vas ne skrbi. Je v srečni zvezi z dekletom, ki ni puhloglavka – pač pa specializantka pediatrije. Zelo sem vesela, da je z njo in ne s kakšno vam podobno. Vem, da nisem najbolj prijazna z vami – a verjemite, da tako kot jaz razmišlja 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh, ki vas beremo in verjetno tudi omenjeni fantje. Zdaj pa se umikam iz te debate.

Kot opazovalci pač vidimo zadevo precej drugače kot ti, ki si osebno vpletena.
Tako ti (še) ne opaziš, da je tvoje sedanje početje precej podobno kot tisto od Italijank, ki so se same vsilile v njihovo družbo, kar omenjaš kot primer nevšečnega pristopa.

Sebe oz. svoj videz namreč zdaj ponujaš kot konja na tržnici. To je napačno oz. odbijajoče osvajanim fantom kot mnogim MON-ovcem, ki beremo to temo. Je izbrana fotografija tvojega izgleda vse, kar ponujaš?
Mislim, da ena posrečena slika pač ne more in ne sme nadomestiti vsega spontanega osvajanja, ki bi lahko zgodilo v živo. Pa če bi šlo samo za poletno romanco ali pa za ljubezen tvojega življenja.

Imele ste nekaj dni kar precej priložnosti, kako veliko bolje pritegniti pozornost fantov. Razne športne aktivnostih, priprava zabav oz. piknikov, še posebej za praznovanje rojstnega dne, ko bi zelo verjetno imele dober izgovor, da te fante povabite preko ograje za ‘nujno pomoč’ pri pripravi hrane, vrtenju glasbe ipd., spontan pogovor s sosedo – če ste si že tako ogledovale njen vrt, pa bi še lahko kakšno rekle o njem, pa četudi vljudnostno, ‘naključno’ srečanje nekje na cesti, v trgovini, v lokalu itn.

Zdaj pa, kot so tudi že drugi napisali, deluje to tvoje pisanje precej obup(a)no.
Pozornost tistih fantov in mnogih drugih si sedaj res da dobila. A iz napačnih razlogov, zato verjetno rezultat ne bo takšen, kot si ga želiš.
Naj pa ti bo ta izkušnja vsaj dobra življenjska šola za v bodoče.

sveta
pomagavka
Tudi jaz se ne mislim več z vami pregovarjati. Kaj si vi mislite ni pomembno. Temo sem naslovila na točno določeno osebo . Za ta način komunikacije sem se odločila samo zato,ker ni bilo odziva na privat. Če bi se gospa takoj odzvala na privat, ta tema ne bi obstajala.
Je res potrebno vsako temo zasmetiti z vašimi predsodki?
Kaj imate od tega?

Mogoče nisi opazila, ampak fantje so ti že odgovorili.
Z NEODGOVOROM.
To je zelo jasen odgovor.

Bjondo ima ponudb kolikor hoče, v tebi pa žal ni zaznal nobene dodane vrednosti.
Mislim, da mu je zelo odleglo, da vas več ni na morju. Dejansko, je preko tega foruma že vse zvedel o tebi: p i j a v k a. Ko se prisesa več ne izpusti.

Fantje pa želijo s v o b o d o.
Ter žensko, ki jo bodo oni sami izbrali, ne žensko, ki se sama ponuja.

LP

Ljubo dekle – pa koliko si ti bukova, to ne mores verjet.

Sveta pomagavka ti hočpe pomagat da ne boš več delala iz sebe obupane idiotke.

Btw tudi jaz mislim, da fantov ne zanimaš (te). Pa še kar naprej butaš z glavo v zid.

Nočejo te – sprijazni se in move on.

polna
luna
Ne bo držalo, da ponujamo samo svoj videz. Gospe smo se na ZS vljudno predstavile, povedale s čim se ukvarjamo, kaj počnemo v prostem času in od kod prihajamo. Tukaj pa res ne mislimo svojih osebnih podatkov izpostavljati.
Prosim pojasnite mi, na kateri način bi vi kar vdrli k sosedom? Prve dni smo samo opazovale. Hodile smo mimo hiše in celo posedele na klopi pred ograjo, če bi morda kateri od fantov mimo prišel. Pa jih ni bilo videti. Samo gospa se je kopala in poležavala ob bazenu.Ne moremo pa cel dan sedeti pred njihovo hišo,to bi bilo zelo čudno. Potem smo ugotovile kam hodijo in smo šle za njimi. Na plaži ni bilo prave priložnosti ,ker so se jim druge ženske že vsilile. Kadar niso bili v družbi prekomerno posončenih vsiljivk ,so pa z gospo in ostalimi pili na baru. Tam jih pa nismo želele motiti. Kaj bi vi storila na našem mestu? Bi kar tako meni nič, tebi nič pristopila?

glej, če bi bile ve zanimive in atraktivne, bi FANTJE PRISTOPILI K VAM.

Samo za primer, da vidiš kaj pomeni, ko se te fant res želi spoznati.

Pred leti sem bila izjemoma s starši na plaži. Četrti dan je pristopil k MOJIM STARŠEM fant in se jim predstavil ter rekel: Sem x y, zelo rad bi spoznal vašo hčerko, sem jo opazil že prvi dan in me zanima, če jo lahko povabim na pijačo v XY lokal (pokazal lokacijo).

Moji starši so skoraj dol padli, ker tega res niso pričakovali (ampak so bili res pozitivno presenečeni za pogum, direktnost, odprte karte, ter da je kar k njima pristopil)….fant je bil tudi izredno simpatičen in kulturen.

Moji starši so me poklicali in rekli, da se naj sama zmeniva…in sem jasno privolila…

Danes sva zaročena….jap, kdo bi si mislil…takšno je življenje! Pri meni je bilo to res usodno srečanje in kanček sreče!

Nikoli si nisem mislila, da bom nekoga takšnega spoznala na plaži, še najmanj pa, ko so starši zraven!!

rožnata
očala
Ti si pa po vsej verjetnosti tisti zoprni strašljivi tip, ki izgleda kot pripadnik Cosa Nostre. Smo se te dobro zapomnile. Si tečen in zoprn!

New Report

Close