Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so tisti trije tipi s tabo

Kdo so tisti trije tipi s tabo

Ali vam res ni jasno, da zvenite obupano in da je to res res RES grozno?

Ne mislim se več ukvarjati z nekaterimi nesramneži tu! Obvoz!

Iščem družbo za FKK: [email protected]

Fantje se pa ne želijo ukvarjat z vami – obvooooz, heheh

Fantje se pa ne želijo ukvarjat z vami – obvooooz, heheh

Pustite mail. Sem malce starejši od fantov, a tudi atraktiven in finančno dobro stoječ. Garantiram diskretnost.

Za to izjavo si pa najmanj telefonsko od blondinca zaslužiš.
😂😂

Ej. Kako naj bi te tri fukotožne vedele, da naj bi bila gazdarica bajte tu in ji še celo pisale na zasebca, ko pa fukotožna niti prijavljena ni?

Ko se je gazdarica Grda resnica oglasila pod anonimno, smo tu šele ugotovili, da je ona.

Fukotožne so pa to že “na morju zvedele”, no.
In zdj kar njej svoje fotke pošiljajo in Grda je od prve vedela, katere tri frače so…

MON se zadnje čase zelo dobre zgodbice zmišljuje napram prejšnjim zarukanim, je zgleda le mošnjiček odprl…

lahko bi bil, ti dobrohotno svetujem, da se resetiraš in pozabiš, da on živi, za tvoje dobro, da ne bo čez par mesecev spet kdo na naših vratih izvajal harakiri 🙁

Ok počasi mi je dovolj tega lova name.

Takole: videli smo vas, a nam niste zanimive. Ste preveč zafnane, namazane, tebi avtorica se vidi, da si poblajhana in to mi ne sede.

Poleg tega pa ste (sori ampak resnica boli) vse malce debelčkane, to pa je meni in frendoma žal totalno neprivlačno.

Zdaj pa dajte prosim mir, ker se ne bo zgodilo nič, ne glede na to, koliko boste še težile.

Ej. Kako naj bi te tri fukotožne vedele, da naj bi bila gazdarica bajte tu in ji še celo pisale na zasebca, ko pa fukotožna niti prijavljena ni?

Ko se je gazdarica Grda resnica oglasila pod anonimno, smo tu šele ugotovili, da je ona.

Fukotožne so pa to že “na morju zvedele”, no.
In zdj kar njej svoje fotke pošiljajo in Grda je od prve vedela, katere tri frače so…

MON se zadnje čase zelo dobre zgodbice zmišljuje napram prejšnjim zarukanim, je zgleda le mošnjiček odprl…
[/quote]
Avtorica teme je registrirana in sodeluje občasno na forumu, anonimno je odprla temo ravno zato, da je ne bi prepoznali. Niti v sanjah, si ne bi mislili kdo je. Jaz pa niti pod prisilo ne izdam.
Tema je še kako resnična in ni domišljijski plod ekipe MON-a, da ne bomo koga po krivem obtožili.


Frenda? Pa kaj še…
Blondo priznaj, da je mišičasti tetoviranec tvoj fant.

ki ga avtorica “išče”…

Avtorica pravi, da je vitka- ne debelčkana…

Tako da…podaj vsaj en podatek, da nam bo vsm jasno, da si iskani bjondo-res to ti!

Hvala!

Katera točno določena oseba je to/naj bi bila?
Samo ena s tremi fakini, kar je lahko katerakoli od nas…
In kako si neregistrirana se ji kar na zasebca javila? Koga imaš za norca, baby?
Koliko dobiš ti za tole tvoje poletno zbiranje klikov, se ti vsaj splača?

Katera točno določena oseba je to/naj bi bila?
Samo ena s tremi fakini, kar je lahko katerakoli od nas…
In kako si neregistrirana se ji kar na zasebca javila? Koga imaš za norca, baby?
Koliko dobiš ti za tole tvoje poletno zbiranje klikov, se ti vsaj splača?
[/quote]
Ti si zgleda tud blond. Avtorica je registrirana,samo temo je odprla neregistrirana. Pod registriranim imenom pa piše drugi registrirani osebi privat sporočila.


Avtorica teme je registrirana in sodeluje občasno na forumu, anonimno je odprla temo ravno zato, da je ne bi prepoznali. Niti v sanjah, si ne bi mislili kdo je. Jaz pa niti pod prisilo ne izdam.
Tema je še kako resnična in ni domišljijski plod ekipe MON-a, da ne bomo koga po krivem obtožili.
[/quote]

Ena južna ni, ker ni toliko pismena. Zate in za Golo resnico pa vemo.
Ja, verjamem, da je res in da ji med nogami gori…jbg, feromoni, bo že dobila kar išče, če ne od tega, pa…vse ob svojem času.
Ni prva in ne zadnja, hehe.
Sedaj vsaj vemo, da Grda govori resnico, ko pravi, da ima samo lepo žlahto, ne le njenega Slovenca, hehe.
To bo še zlomljenih src pri tej familiji…


Ti si zgleda tud blond. Avtorica je registrirana,samo temo je odprla neregistrirana. Pod registriranim imenom pa piše drugi registrirani osebi privat sporočila.
[/quote]

No, če bo pridna, bomo pri nas kaj zrihtali, imamo ravno pravšnje blond lepotce.
Tile niso edini, čeprav jih ona zgreši, ker je mestno dete, kot pravi.
Kar ni nič narobe, če ni razvajena, sivna je pa dovolj, mi je kar všeč!


Ti si zgleda tud blond. Avtorica je registrirana,samo temo je odprla neregistrirana. Pod registriranim imenom pa piše drugi registrirani osebi privat sporočila.
[/quote]

Ja, natur blont, kako veš?


Ti si zgleda tud blond. Avtorica je registrirana,samo temo je odprla neregistrirana. Pod registriranim imenom pa piše drugi registrirani osebi privat sporočila.
[/quote]

Če bi se onidve res na zasebcu kaj pogovarjali, bi bilo tu že zdavnaj konec njenega moljakanja v javno, nje?

Meni je to res zanimiv in vztrajen pristop 🙂 Ste pogumne in ljubezensko obupane.
Ne bom vam pametovala, ampak vam povem samo nekaj. Iz mojega vidika ste s takšnim pristopom izgubile vse možnosti za resno zvezo s temi lepotci, itak pa so neresni. V poštev bi mogoče prišle za kakšno noč, ko jih slučajno ne bodo obletavale druge vsiljivke.
Zapomnite si nekaj za vse večne čase. Pa naj bo to kamena doba ali moderna, vzgoja takšna ali onaka-moški so plenilci in dokler se popolnoma ne polastijo plena, jim je ta zanimiv. Nedostopna ženska je bila vedno bolj zanimiva od ene vsiljivke, ki se ponuja na pladnju. Torej v bodoče, če želite dotičnega tipa in ta kaže vsaj malo zanimanja za vas, se igrajte miške in mačke.
No pa da še povem kako se na takšen in podoben pristop odziva moj sin, ki je nekaj let mlajši od teh lepotcev. Ko ga kakšna punca na fb ali prek klepeta zapeca, jo zablokira in reče, da je trapa. Po moje bi se je tudi v reali izognil, če bi kje naletel na njo. Pa luštna gor ali dol.

Ena južna ni, ker ni toliko pismena. Zate in za Golo resnico pa vemo.
Ja, verjamem, da je res in da ji med nogami gori…jbg, feromoni, bo že dobila kar išče, če ne od tega, pa…vse ob svojem času.
Ni prva in ne zadnja, hehe.
Sedaj vsaj vemo, da Grda govori resnico, ko pravi, da ima samo lepo žlahto, ne le njenega Slovenca, hehe.
To bo še zlomljenih src pri tej familiji…
[/quote]

Grdi resnici sem večkrat predlagal,pa ne samo jaz,… naj nikar ne piše pod registriranim imenom. Ljudje si zapomnijo in hitro povežejo skupaj podane informacije. Točno to se je zgodilo. Zdaj pa imamo nepozabno zabavo.
😂
Vendar gospa se ne pusti motiti. Tri dni se že pošteno norca delamo iz gospe in tega kar se ji je pripetilo.

Glej, če izrecno vprašaš, ali je fant videl eno tvojo sliko, za nastanek katere si verjetno vložila kar nekaj truda in časa, ter pri tem še posebej poudariš, da je to tvoja posebna fotografija, je to zame pač ponujanje (prirejenega) videza. Vse tvoje ostale kvalitete potem, na žalost, zbledijo.

Če hoditi ZA fanti na plažo ni prineslo uspeha, pa je gotovo bila še kakšna druga možnost.
Iti pred njimi, ‘slučajno’ oditi praktično sočasno ali pa kaj pozabiti in se vrniti v apartma, biti na plaži ali na ulici pred hišami aktiven itd.
Sosedo bi morda lahko vprašale, kje v bližini se kaj dobro je ali pije ali kupi, kako je obnese bazen itd. Imele ste čudovito priložnost, kako bi rojstni dan lahko uporabile za navezovanje stikov, pa je niste izkoristile.

Počasi bo verjetno čas, da sprejmete, da se fantje pa niso zagreli za vas, in razmislite, kako bi lahko drugič lahko bolje vse skupaj izpeljale.

Grdi resnici sem večkrat predlagal,pa ne samo jaz,… naj nikar ne piše pod registriranim imenom. Ljudje si zapomnijo in hitro povežejo skupaj podane informacije. Točno to se je zgodilo. Zdaj pa imamo nepozabno zabavo.
😂
Vendar gospa se ne pusti motiti. Tri dni se že pošteno norca delamo iz gospe in tega kar se ji je pripetilo.
[/quote]

Ti faker jih boš dubu in vsi vi skupi :))
Tkole se norca z resnih ljudi delat hahaha
Ok nima smisla da ne odpism pod mojim inenom itak so dojel da sem jaz tista k ji bejbe svoje fotke posiljajo :)))
Sm se zmenila z gospodicno in ne bo več tuki pisala o tem
Brez skrbi gospodicna nikoli ne bom povedala tvojega imena imaš mojo bededo in ta velja 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
No hard feelings z moje strani
Ostali pa držite se

ali je tist reply res napisal ta pravi bjondo- ali gre za nateg!
To si menda zaslužimo vedeti!

S tem podatkom nas lahko nagradiš, glede na naše sodelovanje! :-))

TNX

Ti faker jih boš dubu in vsi vi skupi :))
Tkole se norca z resnih ljudi delat hahaha
Ok nima smisla da ne odpism pod mojim inenom itak so dojel da sem jaz tista k ji bejbe svoje fotke posiljajo :)))
Sm se zmenila z gospodicno in ne bo več tuki pisala o tem
Brez skrbi gospodicna nikoli ne bom povedala tvojega imena imaš mojo bededo in ta velja 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
No hard feelings z moje strani
Ostali pa držite se
[/quote]

javi_se_pliz,

o tem sem že pisala – glede na zapise od
Lokacija_ustreza
se to potrjuje – dosegla si pozornost, a verjetno ne ravno takšne, kot si jo želela:


Ni prva in ne zadnja, hehe.

Zdaj pa imamo nepozabno zabavo.

Tri dni se že pošteno norca delamo iz gospe in tega kar se ji je pripetilo.

New Report

Close