Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo tu?!

Kdo tu?!

Če pa ne, pa nič……….

Evo me :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Juhu, bomba.
A bova katero rekla?!
Sem ravno zaključila s praznovanjem 8. marca, zdaj pa – ma na spanje bi morala, pa se mi (še) ne da…
Pa ti – delaš ali kaj?!

Tudi jaz sem tu,pa ne vem kaj bi?A ženo zbudim,ker se mi strašno seksa,al naj TV gledam?
Sp

Če delam, kaj pa ti je????

Bolan sem z vročino!!!!!!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Zbudi ženo, al se pa k njej stisni zaspi pa bosta zjutraj nadoknadila!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

To bi pa malo na našga petelina spominjalo!
Je pa res,da ona raje zjutraj,jaz pa zvečer(eh,kaj klobasam,jaz bi vedno):-)
Sp

Sharky…
Ubožček, ti pa ne bom cmoka poslala, da mi ne podariš kakega bacila – nočem.

:-))

No, tudi tebe piiiihhhhhhaaaaaaaaam – na drugi konec kot Sharkyja…v jajčka, da se ti ne skuhajo…….al’ so že morda zaprtneki?!

🙂

Če bi vedno rad pol si idealen -za nekatere!

Grem pod kovter, stari lahko noč!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Žverči,žverči!Da si pa ti to uro še pokonci,mi je pa sumljivo!Da nisi kaj onegavila kje?
A šef je šel do časa,al si mu mogoče družbo delala;-)?
Sp

Neeeeeeee – jaz sem onegavila samo poln krožnik….:-))
Zdaj pa – nič, na spanje moram, pa mi ni, ker bi morala v prazno, mrzlo posteljo….mož je ponoči v službi……..a prideš?!

Če bi bla 10 km proč -takoj! 😉
Sp

Eh, pa sem spet na istem, nič mi ne pomagaš… a še imaš gate gor?!
🙂

… pa nič – grem še jaz, grem sanjati o mojem princu na belem konju………mmmmmmmmmm, krasno, se že veselim.

Lepo nočko, Sprevržko, isto pa mojemu princu….če bo kukal tukaj gor….

Ne jih nimam!Prej me je žena nekaj za premoženje šlatala,pa sem brez.Je pa zaspala vmes!:-((
Da moreš s kurcem v roki zaspat,ja to se pa res samo moji ženi lahko zgodi:-)
Sp

Ozdravi čimprej Sharky in dobro spi!
Sp

Nisem gasnil,nisem,le en mail sem pisal-preveri!
Sp

Dobro,ste ušli vsi.Žena je ostala,hvala bogu.Nič jo zbudim, pa da materializiramo stvar!Fejst se imejte,jaz se sigurno bom!
Se beremo jutri!
Sp

ti boš morda vedel, kje se SončeK potika?!
Tako turobno je danes tukaj gori bilo, da srčno upam, da se bo spet prebil izza oblakov………….
SončeK, če to bereš, javi se!!! Da vsaj vidim, da še imaš kakšen žarek…..saj veš, da bomo vsi drugače pocepali, rabimo te (jaz pa še posebej…)

Nočko Sprevržko in ostali, pa se jutri kaj beremo!

Lahko noč, prijatelj, lepo sanjaj!

Žverček moj, tukaj sem, saj ves, da sem vedno ob tebi…cmoka za lepo jutro in lep dan…in lepo me zastopaj tu na forumu…pridem pozno!

Cmoka draga moja;)) in uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close