Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo vam je najljubši mon uporabnik?

Kdo vam je najljubši mon uporabnik?

Vprašanje v naslovu. Pričakujem, da anonimni popljuvate vse, ki so ostali 🙂

Meni sem jaz najljubši monovec 🤗

Jaz sem najboljša

Ga ni čez Veselega očeta. Vedno preseneti.

Povej nam, v čem si najboljša 🙄

Mislim da ga Kokoši šiša  (Veselega oceta) 🤣

Lažete😁

vsi, ki so redni ali registrirani, so mi precej tečni. mogoče mi je samo rok1 ok, ostalo je klump.

najboljši se skrivajo med anonimnimi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2840, 17.04.2024 ob 09:58

Mislim da ga Kokoši šiša  (Veselega oceta) 🤣

A ni to ena in ista motena oseba?

Oba imata neke hude težave s spolnostjo, oba vidita v ženskah same kurbe, oba sanjata o moški spolnosti, oba izkazujeta bipolarno motnjo in razcepljeno osebnost.

Po moje je to ista oseba. Povejte vi, ki ste tu bolj domači.

ma tudi samega sebe lahko kdaj presežeš 😮

Najljubši za kateri namen?
Če se mi je za prepirat, bi bila zgoraj omenjena dva taman prav. Pa še Cezar in Robi poleg.

Če bi se hotel zgražat, verjetno ona psihička, darwin, xxl, bozomon pa vse goske z njihovimi prevarami, vedeževalkami in gospodinjsko nesposobnostjo.

Če bi se hotel smejati sarkazmu, verjetno modri, defekt in cel kup občasnih.

Če bi hotel kaj pametnega prebrat, pa so vsi obupali nad monom in jih ni več. Nekatere pametne pogrešam.

rok-1

Odgovor na objavo uporabnika
…., 17.04.2024 ob 14:02

Najljubši za kateri namen?
Če se mi je za prepirat, bi bila zgoraj omenjena dva taman prav. Pa še Cezar in Robi poleg.

Če bi se hotel zgražat, verjetno ona psihička, darwin, xxl, bozomon pa vse goske z njihovimi prevarami, vedeževalkami in gospodinjsko nesposobnostjo.

Če bi se hotel smejati sarkazmu, verjetno modri, defekt in cel kup občasnih.

Če bi hotel kaj pametnega prebrat, pa so vsi obupali nad monom in jih ni več. Nekatere pametne pogrešam.

Ja bravo kura, samo sebe si pozabil omeniti.

Kokoš, Popay in šnelo je simpatična. vrag je zabaven.

Odgovor na objavo uporabnika
,,,,,,,, 17.04.2024 ob 14:28

Ja bravo kura, samo sebe si pozabil omeniti.

Nisem redno tu, zato ne spadam v izbor.
Kdo si pa ti? Morda te izbere kdo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6752, 17.04.2024 ob 14:46

Kokoš, Popay in šnelo je simpatična. vrag je zabaven.

Seveda kura😅

Kokoši je krasen. Vedno, ko popizdi in nori s telenovelami, me spomni kako normalen sem jaz.

 

Šnelca je krasna. Vedno, ko ima izpade in si izmišljuje tisoče diagnoz, me spomni kako zdrav sem…

Popay je krasen. Skoraj ga ne vidim, ko ga me spomne kako negrezničen sem.

Vrag je krasen. Zaradi njega verjamem v obstoj satana.

Fakinka tudi ni slaba 😀

Kot vsi že dobro vidite. Vodiva jaz in moja šnelca. Požrite se.

Nekoč … BORAT

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 17.04.2024 ob 15:39

Kot vsi že dobro vidite. Vodiva jaz in moja šnelca. Požrite se.

Jok, kura. Jaz vodim. Nepremagljivo

MOJE PRVO SPOROČILO V TEJ TEMI!

Ker do zdaj sem spal! (cel dan praktično)

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6784, 17.04.2024 ob 15:28

Seveda kura😅

Sam ti avtistični posebnež res v vsemu mene vidiš. Celo v mojih nasprotnikih me vidiš. Saj razumem, da nizkofunkcionalna avtistična logika nima veze z pravo logiko in razumom.

Vidiš me tudi v “….” ki me očitno ne mara. Napisal je, da sem mu najboljši za prepirati. Torej to je stavek, pri katerem se defekti avtistični zmedete kajne?

Tako kot ne znate ločiti po izrazu človeka, če je žalosten in vesel.

Tako ti defekt misliš, da zato, ker je uporabil besedo “najboljši” to pomeni, da me hvali.

Torej če bi se nekdo napil in vbse pobruhal, in bi nato mu nekdo cinično rekel; “ti si tako krasen” bi ti defekt zaostali res mislil, da ga ima za krasnega.

Samo še vedno ne razumem zakaj defekt kot si ti ni pod nadzorom, da ne bi nadlegoval okolico s svojo čudaškostjo?

 

….

17.04.2024 ob 14:02

Najljubši za kateri namen?
Če se mi je za prepirat, bi bila zgoraj omenjena dva taman prav. Pa še Cezar in Robi poleg.

Če bi se hotel zgražat, verjetno ona psihička, darwin, xxl, bozomon pa vse goske z njihovimi prevarami, vedeževalkami in gospodinjsko nesposobnostjo.

Če bi se hotel smejati sarkazmu, verjetno modri, defekt in cel kup občasnih.

Če bi hotel kaj pametnega prebrat, pa so vsi obupali nad monom in jih ni več. Nekatere pametne pogrešam.

 

…………………………..

…………………………..

 

Hvala. 🙂

Torej me imaš za najboljšega prepirljivca na MON-u. No tudi to je taletnt.

Hvala. Res lep kompliment.

Ko normalni ljudje pridemo iz službe, takrat se kura zbudi. Temu brezdelnežu plačujemo zdravstveno zavarovanje, socialo, zdravljenje depresije pa še cel kup tablet za zraven.

In tak defekt naj bi bil priljubljen.

Evo, meni je Kokoši potrdil pravilnost moje odločitve, da tega foruma niti povoham več ne.

Kaj tako gnilega je možno le, če s forumom upravlja nekdo, ki mu je smiselno poneumljanje in širjenje sovraštva. Mislim, da ni težko uganiti, kam sodi.

Imejte se!

New Report

Close